Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Łóżka dla rodzeństwa poszukuję, ale...
Autor Wiadomość
adriana Wysłany: 2010-01-05, 11:57   

Starsza Kobieta

Wonderka napisał/a:
Wg mnie do codziennego spania się nie nadaje.

Poza tym robi się jednak z tego jedno łóżko :/ a te dwa poziomowe jednak zapewniają jakąś tam swoja przestrzeń do spania.

Kurcze, sama już nie wiem co zrobić. Zrobiłam nawet własny projekt, ale obawiam się, że zrobienie go w stolarni taniej nie wyjdzie :niepewny:

No a jeśli by się opłacało to nie wiem na jakie materace robić? Może takie 80 czy 90x200 to jednak za wielkie? Może mniejsze by wystarczyły na jakiś czas? :niepewny:

mama domowa
ArtAda

sylw Wysłany: 2010-01-05, 13:21   

Starsza Kobieta

adriana napisał/a:
Zrobiłam nawet własny projekt,

pochwal się.
śledzę wątek, bo pewnie niedługo przede mną podobna decyzja. ja myślałam o piętrowym, ale może mnie zainspirujecie :hyhy:

Moje Bąble kochane :)

adriana Wysłany: 2010-01-05, 13:43   

Starsza Kobieta

sylw napisał/a:
pochwal się.

Nic specjalnego, bo w założeniu (minimalizowanie ceny) ma być jak najprostsze. No ale zrobiłam takie jakie by mi najbardziej odpowiadało:

mama domowa
ArtAda

sylw Wysłany: 2010-01-05, 14:33   

Starsza Kobieta

spoko patent. a wysokość górnego poziomu jak wypada? bo rozumiem, że szuflady głębokie na pościel?

adriana Wysłany: 2010-01-05, 14:46   

Starsza Kobieta

sylw napisał/a:
spoko patent. a wysokość górnego poziomu jak wypada? bo rozumiem, że szuflady głębokie na pościel?

Wypada wysoko bo na 70cm góra materaca. No ale to przy materacach na 17cm wysokich, bo póki co tylko takie kieszonkowe znalazłam. Byłoby fajniej jakby się jakieś niższe udało znaleźć. No ale na razie poczekam na wycenę i wtedy zdecyduję co i czy w ogóle zmieniać. Szuflady na pewno muszę mieć, ale od biedy mogły by być niższe też.

cols Wysłany: 2010-01-05, 15:07   
reklama

adriana - czy mogę twój projekt wykorzystac??

:police:

adriana Wysłany: 2010-01-05, 15:14   

Starsza Kobieta

cols napisał/a:
adriana - czy mogę twój projekt wykorzystac??

Też pytanie ;)

mama domowa
ArtAda

sylw Wysłany: 2010-01-05, 15:48   

Starsza Kobieta

adriana, szczerze Ci powiem, że jestem ciekawa wyceny. dasz znać - za ile i gdzie będziesz robić?

to co mi w tego typu łózkach przeszkadza to to, że nie można sobie tak po prostu klapnąć w ciągu dnia - tak samo dziecko, czy ja z dzieckiem. rozsunąć trzeba, żeby się nie gramolić na górę. w piętrowych o tyle lepiej, że przynajmniej dolny poziom zawsze do dyspozycji.

adriana Wysłany: 2010-01-05, 16:21   

Starsza Kobieta

sylw napisał/a:
adriana, szczerze Ci powiem, że jestem ciekawa wyceny. dasz znać - za ile i gdzie będziesz robić?

Oj, tylko ta moja wycena to na innych trochę warunkach będzie i (mam nadzieję ;) ) będzie niższa niż cena regularna. Ale jeśli poznam tez cenę 'dla klienta' to dam znać :) jednak z tego co sama roboczo policzyłam, to nie będzie tania impreza :/ ech...

sylw napisał/a:
to co mi w tego typu łózkach przeszkadza to to, że nie można sobie tak po prostu klapnąć w ciągu dnia - tak samo dziecko, czy ja z dzieckiem. rozsunąć trzeba, żeby się nie gramolić na górę. w piętrowych o tyle lepiej, że przynajmniej dolny poziom zawsze do dyspozycji.

To racja, ale u nas rolę 'do klapnięcia' pełni kanapa w kuchnio-pokoju i to tam zwykle dzieciaki urzędują. A jak będą starsze to i wdrapanie nie będzie problemem ;) A teraz mi jeszcze do głowy przyszło, że to będzie dobre miejsce do ucieczki przed (ewentualnym ;) ) młodszym rodzeństwem 8)

Marta Wysłany: 2010-01-05, 17:42   

Net włączony- gar z zupą spalony

adriana napisał/a:
No i w sumie pytanie zasadnicze - czy ktoś użytkował/użytkuje takie łóżko?
miałyśmy z moją siostrą takie łóżko :) Wyglądało bardzo podobnie do tego które wkleiłaś jako pierwsze w pierwszym poście.
Uwielbiałam to łóżko. Było bardzo wygodne w użytkowaniu, a przy tym pozawalało zaoszczędzić miejsce w pokoju.
sylw napisał/a:
żeby się nie gramolić na górę.
e, gramolić to chyba za mocno powiedziane ;) 70 cm to nie jakaś znowu straszna wysokość...

sylw Wysłany: 2010-01-05, 18:42   

Starsza Kobieta

Marta napisał/a:
sylw napisał/a:
żeby się nie gramolić na górę.
e, gramolić to chyba za mocno powiedziane ;) 70 cm to nie jakaś znowu straszna wysokość...

w sumie racja. polazłam do miarki wzrostu do pokoju chłopaków i faktycznie to nie taka straszna wysokość. ale w takim razie te szuflady na pościel małe :oczami: jak w 70cm mają się zmieścić 2 poziomy łóżka i szuflada.

adriana Wysłany: 2010-01-05, 18:48   

Starsza Kobieta

sylw napisał/a:
razie te szuflady na pościel małe :oczami:

No na tym moim projekcie szuflady maja 24 cm więc nie są jakieś przepastne ;)

mama domowa
ArtAda

adriana Wysłany: 2010-06-25, 18:25   

Starsza Kobieta

Wyciągam, bo może komuś się przyda. Cena łóżka z projektu mnie przerosła i w końcu udało mi się znaleźć coś gotowego. Dzisiaj przyszło i jest naprawdę super i prawie idealne :)

http://pietrus.istore.pl/...pczanem,80.html
Ma ogromną skrzynię i pomalowane super wygląda.

I naprawdę nie nie mam żadnych zysków od owej firmy ;) tylko sama się tyle naszukałam, że pomyślałam, że może ktoś jeszcze skorzysta :)

DomoweTekstylia Wysłany: 2010-06-26, 12:30   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: google.pl
Bardzo fajne łóżko i myślę, że wiele osób właśnie czegoś takiego szuka do pokoju dzieci. A jak pomalowałaś to łóżko? Może dodasz zdjęcia?

Agata22 Wysłany: 2010-06-26, 20:06   
Starsza Kobieta

u nas nadal upieramy się na piętrowe
wstępnie mamy upatrzone to z Meblika tylko cena mnie trochę przeraża bo sam stelaż bez materacy 1500zł ich materace 500zł szt

te wszystkie piętrowe co są na necie na allegro to takie zwykłe oklepane wszystko identyczne

po wakacjach musimy podjąć decyzję

Odpowiedz do tematu