Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
firanki, serwetki
Autor Wiadomość
campari
[Usunięty]
Wysłany: 2006-02-23, 18:02   firanki, serwetki

kupowalam kiedys u nich firanki, mozna zamowic bezplatny katalog :-) wlasnie sie przymierzam do firanek by znowu zakupic :-) czekam na przyplyw gotowki

www.wisan.pl

Viviana
[Usunięty]
Wysłany: 2006-02-23, 18:05   

W Leroy Merlin swego czasu (jak jeszcze tam pracowałam - dział dekoracja) był bardzo duzy wybór firan tej firmy. Ładne naprawdę

annkula Wysłany: 2006-02-24, 13:20   
Rodzina głoduje, bo ja netuje
taka-ja

A ja firanke to mam tylko w kuchni :) Ale sobie zamówiłam katalog, może wymienie na nowszy model?...

czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok

campari
[Usunięty]
Wysłany: 2006-02-24, 14:08   

ja sobie upatrzylam firanki do pokoju na dole... bez dwoch zlotych 5 stow :shock: do sypialni za 120... przydaloby sie zmienic wystroj ;-)

bride Wysłany: 2006-02-27, 08:46   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

ja nei mam ani jednej firanki, ale ... zmienię to!
na wiosnę jak sie skończy sezon grzewczy pozdejmuję zasłony a założę wszędzie firaneczki- będzie jaśniej! Do salonu już kupiłam a do pokoju niuni i naszej sypialni powolutku oglądam, jak mi coś ładnego wpadnie w oko- to kupię...

wosia Wysłany: 2006-02-27, 13:11   
reklama

a równiez nie mam firanek i chciałabym to zmienic ...
w kuchni jakąs zazdroske a w pokoju woal (3 szt. na połaciowe okna)

Viviana
[Usunięty]
Wysłany: 2006-02-27, 13:44   

firany i owszem podobają mi się... ale nie wszytskie, lubie gładkie które mozna fantazyjnie powywijać, póki co u mnie zasłony na szelkach i kawalek ze starej narzucty szydełkowej babcinej, pzrerobuionej na firaneczkę. U Natki przerówżne zawijasy

aniobelek Wysłany: 2006-02-27, 21:16   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje
Laurkowa i Karinkowa mamusia

a chcials takie na sztandze i na pol okna?ja kupilam w Polsce za GROSZE bo tu to chca po 20€ za jedna debile!

agniecha
[Usunięty]
Wysłany: 2006-02-27, 21:56   

U mnie są tradycyjne firanki i zasłonki. Własnie w styczniu kupiłam nowe zasłony do kuchni i pokoju dzieciaków. Jestem bardzo zadowolona, ale przyznam szczerze, że nie mam innego wyjścia bo z obu stron mam mieszkania z których mi zaglądają w okna a tego nie cierpię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agniecha
[Usunięty]
Wysłany: 2006-03-01, 13:21   

Mnie nie interesuje co robią sąsiedzi ale ich co ja owszem i tu jest pies pochowany :(

campari
[Usunięty]
Wysłany: 2006-03-01, 15:41   

ja mam w kuchni na parapecie kwiatka i ozdobne zaslonki, nie ukrywam ze i do mojego krolestwa zagladaja... panowie, bo od strony kuchni moja sasiadka wynajmuje pomieszczenie ktore zaadoptowane jest na lakiernie... wieczorem spuszczam rolety zewnetrzne i jest oki

aniobelek Wysłany: 2006-03-01, 17:11   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje
Laurkowa i Karinkowa mamusia

sie dziwisz , te zagladaja????? :lol:

campari
[Usunięty]
Wysłany: 2006-03-01, 17:55   

aniobelek napisał/a:
sie dziwisz , te zagladaja?????

a wiesz, ze sie dziwie :mrgreen:

ren Wysłany: 2006-04-05, 12:14   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Skopanie znajduje się nie daleko mojego miasta!Można kupić tam bezpośrednio od producenta i często są ogromne promocje,szczególnie na końcówki serii lub wyprzedaż starej kolekcji!Warto tam zaglądać,dużo firanek tej firmy jest na allegro!Ja firaneczkę-zazdrostkę mam w kuchni i w saloniku woal przewieszony przez metalowy karnisz,u dzieci są rolety!NAm nikt nie zagląda w okna(chyba że nic o tym nie wiem :roll: )mieszkamy za wysoko,wszystkie domki są niższe od naszego a my na samej górze mieszkamy!

isiula Wysłany: 2006-10-25, 13:42   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

tak sobie czytam, bo jestem chora i naszlo mnie uszyc nowe firanki do kuchni...
cierpliwosci nie mam, wiem ze czego bym nie uszyla to tesciowej sie i tak nie spodoba - bo ona czuje sie jak na swieczniku jak jej w okna zagladaja.
okno mam niezbyt ciekawe - kuchnia przed remontem[ i jeszcze tak bedzie pewnie do wakacji]
zdjecie - jesli uda mi sie wstawic to zalaczam.
ale to za chwilke..
W kazdym razie macie pomysly na jakies niebalanle firaneczki ktore mozna samemu?
Na dole na kazdym oknie sa zazdrostki przyczepione - ale nie mialam okazji zrobic foto razem z nimi.

no dobra- obrazek jest tutaj:
http://www.fotosik.pl/pok...855c72975f.html

mam nadzieje ze sie uda obejrzec ?

Odpowiedz do tematu