Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszula/ piżama do karmienia
Autor Wiadomość
Madeleine Wysłany: 2010-01-24, 17:58   Koszula/ piżama do karmienia

Starsza Kobieta

Są wprawdzie kawałki dyskusji na ten temat w wątku wyprawkowym, ale brak osobnego podsumowania.
Stąd moje pytanie do Was: co się sprawdziło, co nie? Z konkretnymi linkami/ zdjęciami itd.

kamila-t Wysłany: 2010-01-24, 18:06   

Net włączony- gar z zupą spalony

Ja miałam dwupak koszul z Mothercare. Bardzo dobrze spełniały swoją funkcję, były zapinane na zatrzaski dzięki czemu można je było rozpiąć jedną ręką. Niezbyt grube, wygodne. Polecam :)

iga Wysłany: 2010-01-24, 18:48   

Forumowy wyjadacz

Będę wdzięczna za przykłady piżam - nieznoszę koszul nocnych, ale pewnie i tak bedę na nie zdana przez jakiś czas :zdegustowany:

Pietruszek doczekał się brata

kamila-t Wysłany: 2010-01-24, 18:50   

Net włączony- gar z zupą spalony

iga napisał/a:
Będę wdzięczna za przykłady piżam - nieznoszę koszul nocnych, ale pewnie i tak bedę na nie zdana przez jakiś czas :zdegustowany:

Ja też nie ale po cesarskim cięciu koszula była wygodniejsza bo nie uciskała rany.

Kary Wysłany: 2010-01-24, 18:55   

Starsza Kobieta

Mnie się kompletnie nie sprawdziła ta z rozcięciami po bokach. Tylko mi cycki wyłaziły, a jak przychodziło do karmienia, to i tak się w nie pierś nie mieściła :]

Łobuz Maksymalny
Miko

Madeleine Wysłany: 2010-01-24, 18:58   

Starsza Kobieta

Z ładnych napotkałam tę Anitę, jest też w wersji koszulowej - nie wiem, czy ktoś ją ma, może podzielić się opiniami?
W polskich sklepach są też modele 9fashion bodajże. Na allegro muzzy kopertowe, ale jakby nie moja stylistyka.

I jeszcze jeden link - firma boob.
http://www.boobdesign.com/boob_eng.html
Boskie ma ciuchy, w tym piżamę :love: Ale nie wiem, jak ją zdobyć, w Polsce niedostępne :(
Ostatnio zmieniony przez Madeleine 2010-01-24, 19:03, w całości zmieniany 1 raz  

iga Wysłany: 2010-01-24, 19:01   

Forumowy wyjadacz

Kary napisał/a:
Mnie się kompletnie nie sprawdziła ta z rozcięciami po bokach
A ja ostatnio bluzkę kupiłam w MC i cieszyłam sie, że będę miała również do karmienia (pod spodem ma drugą warstwe z wycieciami)
Madeleine, bardzo ładne rzeczy wkleiłaś. Dotychczas tylko jakieś szkaradztwa (w mojej opinii) widziałam. Ceny pewnie też odpowiednie niestety :(

Alix Wysłany: 2010-01-24, 20:22   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Ja nie polecam czegos takiego

Mam taką, szmira straszna. Material bardzo przyjemny w dotyku, ale krój... :znudzony: To poziome rozciecie jest do kitu, nie trzyma sie poziomu tylko zwisa :znudzony: I widac wszystko, nie mowiac juz jak sie wtym wspaniale wyglada :masakra: Trzymam ja na razie awaryjnie, ale jak skoncze karmic zamierzam zszyc to po prostu i bede miala koszule z przyjemniej bawelny ;)

Wg mnie super sa koszule rozpinane, ale warto zwrocic uwage na glebokosc rozciecia. Jak dla mnie musi byc powyzej 25 cm, moja ulubiona koszula ma 29-30.

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...
Ostatnio zmieniony przez Alix 2010-01-24, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  

anx Wysłany: 2010-01-24, 20:26   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Kary napisał/a:
Mnie się kompletnie nie sprawdziła ta z rozcięciami po bokach. Tylko mi cycki wyłaziły, a jak przychodziło do karmienia, to i tak się w nie pierś nie mieściła :]

O to, to. Tragedia jakaś, miałam dwie, pożyczone od koleżanki - oddałam jej bardzo szybko.
W szpitalu miałam dwie-trzy koszule rozpinane od góry, w domu sprawdzały się zwykłe koszulki na ramiączka lub t-shirty.
Moim zdaniem nie ma sensu inwestować w te koszule, bo używa się ich praktycznie tylko w szpitalu, żeby gołym tyłkiem nie świecić, w domu spokojnie sprawdza się to, w czym spało się do tej pory.

Dziewczynki

Joasia Wysłany: 2010-01-24, 20:33   

Forumowy wyjadacz

Kary napisał/a:
Mnie się kompletnie nie sprawdziła ta z rozcięciami po bokach. Tylko mi cycki wyłaziły, a jak przychodziło do karmienia, to i tak się w nie pierś nie mieściła

Dokładnie - beznadzieja totalna.

Potem miałam koszulkę podobną jak wkleiła kamila-t tzn. zapinaną pod szyją, tylko ja na guziki i sprawdzała się super.

iga napisał/a:
Będę wdzięczna za przykłady piżam - nieznoszę koszul nocnych, ale pewnie i tak bedę na nie zdana przez jakiś czas

Iga ja karmiłam w moich piżamach przed dzieciowych - po prostu podnosiłam koszulkę do góry, jakoś mi to nie przeszkadzało. W lecie jak miałam koszulkę na ramiączkach to po prostu zsuwałam ramiączko.

iga Wysłany: 2010-01-24, 20:35   

Forumowy wyjadacz

Ale do szpitala to koszulę trzeba, co? :zalamany:

anx Wysłany: 2010-01-24, 20:37   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

iga napisał/a:
Ale do szpitala to koszulę trzeba, co? :zalamany:

No trzeba. Ja kupiłam na allegro używane, kosztowały mnie w sumie jakieś 30 zł, za tyle samo je potem sprzedałam.

Dziewczynki

Alix Wysłany: 2010-01-24, 20:39   

Starsza Kobieta
stara schizara...

anx napisał/a:
Moim zdaniem nie ma sensu inwestować w te koszule, bo używa się ich praktycznie tylko w szpitalu, żeby gołym tyłkiem nie świecić, w domu spokojnie sprawdza się to, w czym spało się do tej pory.

Ja w ciagu dnia uzywam tego co przed ciaza i nie ma problemu, natomiast w nocy koszule jednak sie przydaja, przynajmniej mi... Maciek spi z nami i czasem daje mu piers i zasypiam zanim skonczy jesc... w takim wypadku opcja koszuli z rozcieciem jest wg mnie najlepsza, nie spie z golym brzuchem i kawalem plecow, latwiej tez sie wyplatac "z dziecka", jesli chce sie wstac nie budzac go ;) .

Po cc w szpitalu rzeczywiscie sie sprawdzily, nie bylabym w stanie zalozyc spodni...

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

Madeleine Wysłany: 2010-01-24, 20:44   

Starsza Kobieta

Przy Piotrusiu miałam koszule na guziki - i nie, nie chcę ich znowu :/ Przede wszystkim problem odpowiednio głębokiego dekoltu - ale ok, to było do przejścia. A potem - zapinanie guzików, tj. właściwie niezapinanie, bo mi się nie chciało robić teo po 10 razy w nocy, więc czułam się mocno niestetycznie.
No i się zużyły, więc tak czy tak potrzebuję nowe. Wymyśliłam jak na razie koszule na ramiączkach, bawełniane, ale chwilowo chyba nie sezon i nic fajnego na allegro nie widzę.

Iga, piżamę na allegro znalazłam taką z w miarę znośnych i cenowo ok:

http://www.allegro.pl/ite...iebieska_s.html

skrzacik Wysłany: 2010-01-24, 20:55   

Starsza Kobieta

Ja spałam w piżamach i karmiłam Maćka podciągając dół bluzki do góry. W nocy to mnie nikt nie oglądał, więc spoko. W dzień nosiłam normalne ubranie, więc problemu nieestetycznego wyglądu nie było.

Do szpitala miałam te Muzzy, ale one do niczego były. :masakra: Poza tym raczej brzydkie. :masakra:

Odpowiedz do tematu