Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszula/ piżama do karmienia
Autor Wiadomość
Agnes
[Usunięty]
Wysłany: 2013-11-03, 09:40   

kamila-t napisał/a:
Ja miałam dwupak koszul z Mothercare. Bardzo dobrze spełniały swoją funkcję, były zapinane na zatrzaski dzięki czemu można je było rozpiąć jedną ręką. Niezbyt grube, wygodne. Polecam :)
Obrazek

Można gdzieś przez internet zakupić takie koszule Mothercare?

magda4000 Wysłany: 2013-12-08, 00:30   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja miałam do karmienia koszulę na takie jakby zakłądki ( materiały zachodziły na siebie) NIE POLECAM. Wszytsko mi się rozchodziło i wystawały mi sutki :) Lepsze chyba są te zwykłe na guziki.

fastyna Wysłany: 2013-12-08, 09:13   

Starsza Kobieta
leniwiec

Ja mam takie

i ta góra zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż taka rozpinana. Te guziczki mnie strasznie denerwowały i koniec końców spałam cały czas w rozpiętej..
teraz szukam jakiejś piżamy, ale nie długiej. Krótki rękaw i długie spodnie albo 3/4

miał ktoś taką??

jak się taki dekolt z gumką sprawdza??

mój nałóg - blog

melania Wysłany: 2013-12-08, 09:48   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

fastyna napisał/a:
i ta góra zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż taka rozpinana

Podpisuję się. Mam taką samą, jak fastyna i jestem zadowolona. Natomiast w przypadku pidżamy na guziki - jak raz rozepnę, to już śpię tak do rana ;)

Mam też jedną koszulę ze standardową kopertą i jak dla mnie jest beznadziejna - musze się siłować, żeby jedna połówka była stale pod piersią i umożliwiła karmienie. A tak naprawdę, to najlepiej sprawdzają mi się zwykłe koszulki na cienkich ramiączkach i do tego długie spodnie.

http://lb4m.lilypie.com/diGlp2.png

sylvia Wysłany: 2014-01-04, 16:45   

Net włączony- gar z zupą spalony

Fastyna-kupiłas tę piżamę?
Zastanawiam się nad nią +koszulą+ szlafrokiem, miałabym komplet do szpitala, tylko nie wiem, czy warto?
Doradzisz?

Karo Wysłany: 2014-01-16, 13:22   

Poważnie uzależniona

Ja mam 2 koszule z dekoltem z gumką, jedna na pewno IF druga być może też ale nie pamiętam - obydwie bardzo się sprawdzają, gumka się nie rozciągneła, użytkowanie bardzo wygodne.

Lavinio Wysłany: 2014-01-28, 22:38   

Forumowy wyjadacz

Kupiłam na allegro

przy Matim miałam na guziki i średnio byłam zadowolona.

brzuszkowata Wysłany: 2014-02-05, 09:37   

Do karmienia świetnie nadają się koszule nocne wykonane z takiego naprawdę przyjemnego, cienkiego, przewiewnego materiału, które mają z przodu, od dekoltu, guziczki, ale nie na środku, tylko po bokach, dzięki czemu można odsłaniać jedną albo drugą stronę, nie trzeba mieć przy karmieniu wszystkiego na wierzchu :) Takie koszulki można dostać na allegro albo na handlu, w sklepach też parę razy je widziałam, więc nie ma żadnych problemów z dostępnością i z ceną - ok, 20-30 zł ;)

podejrzenie reklamy w podpisie/CHATOR
Ostatnio zmieniony przez CHATOR 2014-02-05, 18:22, w całości zmieniany 2 razy  

Caska Wysłany: 2014-02-07, 12:15   

Forumowy wyjadacz

Lavinio, takie koszule miałam przy Starszej i teraz też dokupiłam do szpitala, bo fajnie się sprawdziły na początek karmienia.
Ale teraz jakoś wolę zwykłe dwuczęściowe piżamy z przylegającą górą (żeby wkładki laktacyjne się trzymały), którą po prostu podciągam do góry :)

napoleonka Wysłany: 2014-02-08, 21:34   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Ja też jak byłam już w domu to wolałam piżamy, a pod koszulkę ubierałam taki top bezuciskowy żeby się wygodnie spało i żeby wkładki się nie odklejały.

Tuci Wysłany: 2014-02-26, 08:20   

Poważnie uzależniona

Szukam piżamy koszulowej w stylu męskich piżam ale z krótkim rękawkiem. Wszystko co widziałam jest z długim a ja potrzebuje na czerwiec...

Szymon

Filip

karola82 Wysłany: 2015-08-07, 11:10   

Wyciągam, bo użytkuję ostatnio piżamę, którą mogłabym mieć w szpitalu po porodzie (chociaż już nie planuję). W każdym razie aż żałuję, że takiej nie miałam, bo było by mi wygodniej niż w koszuli, których nie znoszę.
Ta moja jest z H&M,ale nie widzę jej na stronie.
Fason taki

Alfa Wysłany: 2015-08-17, 14:40   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

karola82 napisał/a:
a moja jest z H&M,ale nie widzę jej na stronie.

dokladnie to ze zdjecia mam i nie polecam. okropnie sie rozciagnelo w praniu, nawet suszenie w max programie nie przywrocilo tego do zycia. Totalna szmata. A jako pizama po porodzie sie nie nadaje, to jest jednoczesciowe bez mozliwosci rozpiecia jak body - do badania, spraw higiecznych kiepskie tym bardziej w warunkach szpitalnych.

karola82 Wysłany: 2015-08-17, 19:15   

Alfa napisał/a:
karola82 napisał/a:
a moja jest z H&M,ale nie widzę jej na stronie.

dokladnie to ze zdjecia mam i nie polecam. okropnie sie rozciagnelo w praniu, nawet suszenie w max programie nie przywrocilo tego do zycia. Totalna szmata. A jako pizama po porodzie sie nie nadaje, to jest jednoczesciowe bez mozliwosci rozpiecia jak body - do badania, spraw higiecznych kiepskie tym bardziej w warunkach szpitalnych.

Co do jakości to jednak H&M...:)
Właśnie po ostatnim porodzie, po którym nikt ani nie zaglądał mi w krocze (poza kontrolą przed wypisem), ani nie kazał wietrzyć itp stwierdziłam, że mogłam równie dobrze mieć dół typu spodenki, skoro jest mi w takim wygodniej.
Chociaż jak się zastanowię to rozpinana w kroku byłaby idealna:)

Maretka Wysłany: 2015-09-17, 09:52   

Najlepsze piżamy do karmienia oraz ubrania dla matek karmiący znajdziecie tutaj warto sobie kupić ponieważ strasznie ułatwia matce karmienie piersią ja sobie kupiłam i wiem o ile to jest wygodniejsze. A ubrania naprawdę są z dobrego materiału i wygodne.

Reklama/CHATOR
Ostatnio zmieniony przez CHATOR 2015-09-18, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu