Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszula/ piżama do karmienia
Autor Wiadomość
daryjka Wysłany: 2015-09-24, 12:18   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
:)

Jak do nas trafilas?: z gimbli
a czy któraś z Was używa koszuli granatovo czy coś w tym guście :) ? że niby to ma być sukienka a nie koszula :) żeby wyglądać ładnie podczas porodu (mi szczerze mówiąc zwisało jak wyglądam w tym momencie :hyhy: ) poprzednim razem miałam kopertowe koszule, ale były beznadziejne, bo zaraz sie porozciągały i najlepsze były zwykłe na ramiączka i jedna na ramiączka do karmienia Alles. Teraz kupiłam sobie zapinaną na zatrzaski, nie wiem czy dobrze zrobiłam :niepewny: :rotfl:
Te granatovo wyglądaja ok, nie są jakieś infantylne, ale z drugiej strony jakieś lansiarskie hehe i koszt chyba coś ok.150 zł...

[

markdottir Wysłany: 2015-09-24, 12:24   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

E tam lansiarska. Fajna. Wreszcie coś ładnego i sensownego. ;)
Wypasiona sukienka do porodu, to ta jest:

;)

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

daryjka Wysłany: 2015-09-24, 19:32   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
:)

Jak do nas trafilas?: z gimbli
No tak, ale nie wiem czy jest sens brać za tyle ;) a tutaj to już niewiadomo czy śmiać się czy płakać :hyhy:

[

markdottir Wysłany: 2015-09-25, 06:16   

Starsza Kobieta

daryjka, ja bym kupiła jakbym miała kasę na takie koszule. ;) Podobaja mi się.
Sama ogarnęłam karmienie nocne koszulkami z H&M mama (http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0190284001.html) jak było ciepło i moimi piżamami rozpinanymi (bo ja śpie w takich a'la męskich flanelowych piżamach z rozpinaną górą).

1% dla Patryka

poohatka Wysłany: 2015-09-25, 06:37   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
Niezmiennie polecam koszule z Mothercare, z odpinanymi ramiączkami. Ponad 2 lata używane, mam nadzieję, że jeszcze się przydadzą.

P.
:police: rodzinna pasja

iga Wysłany: 2015-09-25, 06:43   

Forumowy wyjadacz

A miałyście koszule z takim rozpieciem? Sprawdzają się takie guziki?
Przy Piotrusiu miałałam tylko takie zakładane, albo na ramiączkach. Teraz na ramiączkach sie nie sprawdzą, bo aż tak ciepło w sypialni to ja nie mam w zimie :/

Pietruszek doczekał się brata

poohatka Wysłany: 2015-09-25, 06:49   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
Mnie wszelkie guziki doprowadzały do szału. A na koszulę narzucałam szlafrok, bo karmiłam w pokoju P.

P.
:police: rodzinna pasja

markdottir Wysłany: 2015-09-25, 06:56   

Starsza Kobieta

Ja karmiłam na leżąco w łóżku w nocy. Pizamy z guzikami, które pokazałam wyżej sie sprawdziły. Co kto lubi. ;)

1% dla Patryka

Alfa Wysłany: 2015-09-25, 08:42   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

iga napisał/a:
Sprawdzają się takie guziki?

to chyba zalezy od egzemplarza noszącego i czestotliwosci karmienia. Mnie by sie nie chcialo zapinać po karmieniach nocnych tych wszystkich guziczków, wiec taka koszula na mnie wygladałaby niechlujnie, bo ciagle rozpieta by była i stanik byloby widac.

tez myslalam o tej amerykanckiej koszuli do porodu a potem puknelam sie w glowe, bo pamietam, ze to w czym rodzilam bylo mi zupelnie obojetne. W sumie bylam szczesliwa, ze dostalam szpitalną. Zaraz po porodzie przebralam sie w swoją, czystą. Mam inne pomysly na wydanie 200zł.

iga, wydaje mi sie, ze widzialam na str alles, ze mają rozpinane miseczki a koszula z dlugim rekawem. Glowy nie dam sobie uciac, pamietam tylko, ze wszystko mi sie podobalo- kroj, kolor, material, tylko dlugi relaw nie wchodzi w gre, bo znow ja mam za cieplo.

Caska Wysłany: 2015-09-25, 09:19   

Forumowy wyjadacz

Alfa napisał/a:
Mnie by sie nie chcialo zapinać po karmieniach nocnych tych wszystkich guziczków, wiec taka koszula na mnie wygladałaby niechlujnie, bo ciagle rozpieta by była i stanik byloby widac.

Podpiszę się - ja guziczkom mówię "nie", tym bardziej gdybym je miała zapinać i rozpinać kilka razy w ciągu nocy.

Sasana Wysłany: 2015-09-25, 16:43   

Forumowy wyjadacz

Ja mam taką na zatrzaski i jest super! Po pierwsze rozpinam i całą pierś wyjmuję, nic mnie nie uciska, po drugie jak kończyłam karmienie to zapinałam jeden albo dwa górne zatrzaski i nie wyglądało to wcale źle ;) najlepsza moja koszula do karmienia. Te z rozcięciem ukrytym pod warstwą wierzchnią zawsze mnie wkurzały, bo nie mogłam wyjąć calej piersi i ten materiał zsuwał się z reguły na buźkę dziecka.

Natomiast takiej koszuli na tradycyjne guziki nie polecam, męczyłam się przy zapięciu tego i trafiałam na egzemplarze, które miały dziurkę na guzik albo ciut za małą albo za wielką. W pierwszym przypadku, żeby zapiąć albo rozpiąć toto do karmienia to był koszmar, w drugim przypadku wiecznie cyc na wierzchu :kwasny:

Qurczak Wysłany: 2015-10-06, 17:28   

Poważnie uzależniona

Koszule granatovo wygladaja rewelacyjnie. w koncu ktos z glowa podszedl do tematu. dla mnie zmora było calkowite rozbieranie sie do znieczulenia. nie czylam sie komfortowo.
:lizak:
Czy ktos widzial jeszcze cos takiego w podobnej stylistyce? Z moich doswiadczeń wynika, ze jedna do szpitala to moze jednak byc za mało.

shiadhal Wysłany: 2015-10-07, 06:16   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Qurczak, nie wiem czy to w tym temacie, bo tu raczej koszule do karmienia a Ty o porodowej piszesz - ale marek jest trochę (plus wykonawców bardziej chałupniczych/na indywidualne zamówienie), ale raczej po drugiej stronie oceanu - najbardziej znane chyba Pretty Pushers, a indywidualne zamówienia to na Etsy - szukaj pod 'birthing dress'.

stay true to your dreams and they will stay true to you

Nabla Wysłany: 2015-10-07, 20:30   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Qurczak napisał/a:
dla mnie zmora było calkowite rozbieranie sie do znieczulenia. nie czylam sie komfortowo.

Do ZZO? A po co? (mnie anestezjolog zadarła koszule na plecach na moment i tyle)

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Qurczak Wysłany: 2015-10-11, 12:29   

Poważnie uzależniona

Nabla- no wiec to co piszesz jest logiczne. Totalnie nie wiem po co anastezjolog kazał mi rozebrać sie calkowicie :niepewny:
SHIAD -ja rodziłam w koszuli i potem jeszcze przez 2-3 godziny leżałam z maluchem na brzuchu i przy piersi. Stad tak jakoś wyszło mi ze może to byc jedno i to samo.
Dziękuje za namiary!

Odpowiedz do tematu