Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Tusz do rzęs
Autor Wiadomość
Buniówa Wysłany: 2010-02-07, 21:06   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jeśli chodzi o pogrubienie - zdecydowanie Max Factor 2000 cal - nie ma sobie równych. Jest też wersja ze szczoteczką do podkręcania.

o-wieczka Wysłany: 2010-02-08, 07:22   

Net włączony- gar z zupą spalony

Buniówa napisał/a:
Jeśli chodzi o pogrubienie - zdecydowanie Max Factor 2000 cal - nie ma sobie równych.

Fajny jest. Ostatnio znowu do niego wróciłam.

gonick Wysłany: 2010-02-08, 09:09   

Poważnie uzależniona
Bajabongo fajlure

o-wieczka napisał/a:
Buniówa napisał/a:
Jeśli chodzi o pogrubienie - zdecydowanie Max Factor 2000 cal - nie ma sobie równych.

Fajny jest. Ostatnio znowu do niego wróciłam.

Jestem mu wierna od lat :cool2:

Małgoś Wysłany: 2010-02-08, 09:56   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jeśli chodzi o pytanie agni - mi ostatnio baaardzo pasuje pogrubiający Bourjois Volume Glamour, który ydłuża też przyzwoicie. W Douglasie kupuję za niecałe 42 pln.

Ostatnio skusiłam się na taki tylko w wersji z podkręcającą szczoteczką - i chyba przy nim już zostanę :) . Opakowanie takie samo jak tego powyżej, tylko nakrętka (ta część ze szczoteczką ;) ) jest różowa i metaliczna.

JoanK517 Wysłany: 2010-02-11, 16:42   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: Google
moje ulubione to rimmel i maybelline

na żadnym się nie zawiodłam z tej firmy

darkbulka Wysłany: 2010-02-11, 19:35   
Starsza Kobieta

ja uzywam ten

jestem wiecej niz zadowolona. po pierwsze mozna go uzywac przez 6mcy po otwarciu, gdzie inne tusze ok 4. po drugie pieknie rozczesuje pogrubia i podkreca rzesy :)
kupowalam go w promocji w Superpharm, ale widzialam, ze w necie cena podobna, ok 60zl

Ostryga Wysłany: 2010-02-11, 23:19   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Bardzo lubie "Sexy curves" Rimmela. Ale polecam zwlaszcza fankom naturalnie wygladajacych, ladnie rozczesanych, nieposklejanych, nieco wydluzonych rzes.

Goha Wysłany: 2010-02-12, 19:54   

makeover :)

Jak do nas trafilas?: CAROL mnie za fraki przytargała :)
agni napisał/a:
L'oreal double extension- miałam, ale to tylko pogrubienia, wydłużenia tam nie było...
a co do Avonu- jakoś nie ufam tuszom tej firmy
kasia- do ceny jest jeszcze koszt przesyłki- a to 60 zł to maksymalna granica

ale jestem wybredna :P

Pozwolę się nie zgodzić :oczami: . Wystarczy używać go zgodnie z instrukcją i możesz nim zbudować konstrukcję długą, aż po brwi :hyhy: . Sama go używam, na zmianę z wersją czerwoną (zmywalną wodą - beauty tubes).

Nie można po prostu malować bazą rzęs od nasady po końce, tylko same końcówki. A potem czarną stroną znów tylko końcówki, a dopiero na koniec od nasady, aż po końce i voila. Możesz stworzyć tak duży wahlarz, jak Ci się podoba (zwłaszcza tym czerwonym). Generalnie ta zasada sprawdza się też przy każdym innym tuszu, a faktem jest, że niezastosowanie się do niej przy dwustronnym tuszu kończy się sklejką na rzęsach i poczuciem wyrzucenia w błoto 50-60 złotych :oczami:

Chodzi po prostu o to, że rzęsy są różnej długości i rosną w kilku rządkach. Jeśli najpierw pomalujesz same końcówki, to tym samym "złapiesz" i wyciągniesz te najdłuższe rzęsy to na nich właśnie potem budujesz wydłużającą konstrukcję. Potem, malując od nasady tworzysz "podstawę" która Ci te rzęsy takie wydłużone i wywinięte podtrzyma.

Jeśli natomiast zaczynasz malowanie rzęs od nasady, to wszystkie rzęsy, niezależnie od długości, skleją się ze sobą tuż przy powiece i już potem nie ma właściwie szans, żeby te najdłuższe "wyciągnąć" Efekt końcowy jest taki, że krótsze rzęsy obklejają się dookoła dłuższych i robią się tzw. musze nóżki :]

Porównanie, czym się różnią poszczególne Double Extention jest tutaj
http://babiniec-cafe.pl/v...p=771169#771169

W szczegółach o Double Extention Double Extention jest tu
http://babiniec-cafe.pl/v...p=110072#110072

Operator pędzla w akcji :hyhy:
Zarobiony operator :masakra: - jak macie coś pilnego do mnie, dzwońcie, piszcie, ścigajcie

agni Wysłany: 2010-02-12, 20:16   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

:padam:
dzięki za wyczerpującą wypowiedź
zdecydowałam się na Masterpiece Max, ale jeszcze nie kupiłam, więc na nowo rozważę wybór

:police:

Goha Wysłany: 2010-02-12, 20:51   

makeover :)

Jak do nas trafilas?: CAROL mnie za fraki przytargała :)
Zawsze do usług :D . Świadomość, że ktoś chce słuchać jak się wymądrzam dobrze robi na ego, no i masz poczucie jakiegoś no, dobreg uczynku czy cuś ;)

Operator pędzla w akcji :hyhy:
Zarobiony operator :masakra: - jak macie coś pilnego do mnie, dzwońcie, piszcie, ścigajcie

aisha_ Wysłany: 2010-02-12, 22:12   

Ja też dziękuje, bo właśnie rozważam kupno Loreal Double Extention,
mam tylko jedno pyt. Goha, czy ten tusz aby nie daje zbyt teatralny wygląd, bo ja potrzebuję takiego tuszu na co dzień, ew. jaki byś wtedy polecała do 60zł ?

amst Wysłany: 2010-02-12, 22:30   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje
Czytam z ruchu traw...

Ja się skusiłam na tego L'oreala od kiedy Goha dokładnie wytłumaczyła jak używać. Mam tego czerwonego z "rurkami" i potwierdzam, że potrafi ładnie "zbudować" rzęsy. Nie jest teatralny - ale ja mam krótkie rzęsy - nie wiem jak wyglądałoby to wydłużenie na naturalnie długich.

Matylda vs.Emilka vs.Zocha

aisha_ Wysłany: 2010-02-13, 00:00   

amst, dzięki również za opinie, moje rzęsy też raczej z tych krótszych, mnie też kusi ten czerwony, przez to bezproblemowe zmywanie ;)

kometa Wysłany: 2010-02-13, 11:47   

Starsza Kobieta

Goha :padam: :padam:

Oleta Wysłany: 2010-02-13, 13:36   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Nie wiem, czy ktoś wymienił już ten tusz:

Dla mnie jest bardzo wygodny m.in.dla tego, że wielkość szczoteczki mi odpowiada, ale też dla tego, że kijek ;) , na którym szczoteczka jest zamontowana jest gruby i krótki!
O wiele wygodnie mi taką krótką szczoteczką operować niż długaśną i cienką, która się ugina.

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

Odpowiedz do tematu