Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Implanty zębowe
Autor Wiadomość
KPatulka Wysłany: 2011-04-08, 21:09   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: Gimbla.pl
Czyli bede musiala chodzic bez zeba przez jakis czas czy "daja" cos na czas robienia?

"Twoja przeszłość jest ważna ponieważ to ona doprowadziła Cię do miejsca, w którym jesteś, ale jeszcze ważniejszy jest sposób w jaki widzisz swoją przyszłość." dr Tony Compolo z Eastern College

Blutka Wysłany: 2011-04-08, 21:10   

Starsza Kobieta

KPatulka, prawie od ręki można mostek zrobić i też będzie normalnie wyglądać.

dobbi Wysłany: 2011-04-09, 08:06   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

KPatulka napisał/a:
Czyli bede musiala chodzic bez zeba przez jakis czas czy "daja" cos na czas robienia?

zrobią Ci tymczasowego zębiszcza, nie wypuszczą Cię z gabinetu z przewiewem w ustach, zwłaszcza że to przód ;)

z pozdrowieniami

Liberales Wysłany: 2011-04-09, 10:50   

Net włączony- gar z zupą spalony

kleżanka oststnio montowała jedynkę...wieczorem była bez zęba, a następnego dnia rano była umówiona do zamcowania zastępczego

zakochana...

KPatulka Wysłany: 2011-04-09, 15:26   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: Gimbla.pl
Ok. Wiec uff.
To tak czy dadza mi skierowanie na przeswietlenie paszczy czy musze w to tez sama zainwestowac? I gdzie w Wawie takie cos moga wykonac?

"Twoja przeszłość jest ważna ponieważ to ona doprowadziła Cię do miejsca, w którym jesteś, ale jeszcze ważniejszy jest sposób w jaki widzisz swoją przyszłość." dr Tony Compolo z Eastern College

dobbi Wysłany: 2011-04-09, 16:21   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

dobry gabinet stom. powinien mieć możliwość zrobienia rtg i panotmogramu. w mojej klinice (Denta Care) mają pantomogram i jeśli jest potrzeba to robią je od ręki.
ale czy lekarz zalecił Ci zrobienie rtg? czy chcesz je zrobić na własną rękę?
w linku masz wykaz placówek robiących patomogram (placówki prywatne)
http://www.infomed.waw.pl/mapa/PANTOMOGRAM/

z pozdrowieniami

Antka Wysłany: 2011-04-10, 19:13   

Forumowy wyjadacz

Szukam zaufanego gabinetu dentystycznego w Warszawie lub Białymstoku - chodzi o pełną obsługę, z ortodoncją i implantami. Kiedyś nosiłam aparat na stałe, niestety ortodontka nie założyła mi szyn podtrzymujących, i zęby się znowu rozjeżdżają :zdegustowany: A nie ufam połowie lekarzy, którzy wciskają mi wszystkie usługi na każdej wizycie więć szukam kogoś, komu będę naprawdę mogła zaufać i uwierzyć, że sugeruje usługi dla mojego dobra (również), a nie tylko nabicia sobie kieszeni.
Podzielicie się?

Qurczak Wysłany: 2011-04-10, 19:44   

Poważnie uzależniona

W Białymstoku polecam małzeństwo Szarmachów :) O szczegóły/namiary zapytaj googla.
Ona ortodontka zakładała mi aparat, on wstawia implanty. Implantów nie zdazyłam doswiadczyc bo zaszłam ciut za wczesnie w ciązę.
Jak dla mnie pełen profesjonalizm i niesamowita kultura. Ja jestem mega zadowolona, a jestem dosc wymagającą klientka/pacjentką.
No i wcale nie czułam naciągana sie na kasę. Sa jasne zasady i nic sie nie zmienia w trakcie leczenia.

focia Wysłany: 2011-04-10, 19:50   

Starsza Kobieta

Anta, w Warszawie polecam AsterMed (Sadyba) i dr Katarzynę Florkiewicz - Zakrzewską. Chodze do niej od prawie 15 lat i jestem baaardzo zadowolona. Nie naciąga, mówi co trzeba już teraz a z czym można zaczekać.

dobbi Wysłany: 2011-04-11, 06:01   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

a ja polecam DentaCare, na BEmowie i Ursynowie. ja jeździłam na Bemowo do dra Stachniaka, który ogromnnie mi pomógł. mogę też tam polecić dra Teleckiego i dr Nowicką. DentaCare ma cały wachlarz specjalistów. nie są tani, ale warto zapłacić i być zadowolonym. na dzień dobry dostałam wstępną wycenę "prac remontowych", na końcu niewiele różniła się od wyjściowej.
obsługa w klinice na b. wysokim poziomie, w dodatku mnie - mega dentofobika - byli w stanie do siebie przekonać, to musi coś być na rzeczy, podchodzą do pacjenta z ogromną wyrozumiałością, zarówno lekarze jak i cała obsługa. fajne jest też to, że troszczą się o pacjenta już po uregulowaniu należności ;)

z pozdrowieniami

Antka Wysłany: 2011-04-12, 09:51   

Forumowy wyjadacz

kurczak napisał/a:
W Białymstoku polecam małzeństwo Szarmachów

A dziękuję, to właśnie p. Iza mi nie założyła stabilizatora :niepewny:

focia, ja właśnie teraz leczę zęby w Astermed i jakoś za każdym razem czuję że mi się coś wciska, ale nie byłam u tej p. doktor o której wspominasz, może kiepsko trafiam na dentystów (ja średnio elastyczna jestem z czasem, więc ciągle jestem u kogoś inneggo).
dobbi, dzięki, skontaktuję się z nimi.

dobbi Wysłany: 2011-04-12, 12:45   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Antka napisał/a:
(ja średnio elastyczna jestem z czasem, więc ciągle jestem u kogoś inneggo).

ja u Stachniaka byłam ponad rok w leczeniu, głównie dlatego że mi terminy nie pasowały, na szczęście wszyscy lekarze, w tym Stachniak są megaelastyczni, chyba raz zdarzyło się, że pani z recepcji zadzwoniła i przepraszała że doktor nie może mnie przyjąć w ustalonym terminie. powiedział mi potem, że nawet jak wizyty sa w odległości 2-3 tygodni od siebie, to i tak najważniejsza jest "wierność jednemu lekarzowi" ;)

z pozdrowieniami

Antka Wysłany: 2011-04-12, 18:44   

Forumowy wyjadacz

dobbi napisał/a:
"wierność jednemu lekarzowi"

Taaa, z tą wiernością to średnio bywało do tej pory ;) Nic to, na czerwiec szykuję dłuższy pobyt w Polsce, może się uda zacząć..

Qurczak Wysłany: 2011-04-13, 07:36   

Poważnie uzależniona

Antka napisał/a:
kurczak napisał/a:
W Białymstoku polecam małzeństwo Szarmachów

A dziękuję, to właśnie p. Iza mi nie założyła stabilizatora :niepewny:

Ojej. A co ten stabilizator? nazwa mówi ze stabilizuje, ale coś wiecej? jaki jest tego cel, kiedy sie zakłada, jak długo nosi, czy w kazdym przypadku, moze sa jakies zamienne sposoby leczenia etc?
Ja bede miała zdejmowany aparat za jakieś 4 miesiace.

P. Ize poleciła mi bliska kolezanka, która była mega zadowolona a ona raczej z tych co najpierw doktoraty zrobią nim podejmą jakąkolwiek decyzję. :niepewny: Miała zdjety aparat ze 3 lata temu i od tamtej pory z jej zebami nic sie nie dzieje. :niepewny:

Antka Wysłany: 2011-04-13, 11:40   

Forumowy wyjadacz

To takie szyny z tyłu zębów, nakładane jeszcze na jakiś czas po zdjęciu aparatu, właśnie po to, żeby utrwalić efekt.

Ja nosiłam aparat dobrych 15 lat temu, wtedy byłam bardzo zadowolona z efektu, ale teraz go widać niestety mniej...

Ja nie mówię, że dr Szarmach jest do kitu, tyle że ja już drugi raz z usług nie skorzystam raczej.

Odpowiedz do tematu