Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Obgryzanie paznokci
Autor Wiadomość
markdottir Wysłany: 2016-12-18, 19:38   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Wyciągam, bo Madame od jakiś 2 tygodni obgryza pazury. Kolorowe lakiery nie wchodzą w grę. Czy jest coś nowego czy szukać tego gorzkiego?

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Caska Wysłany: 2016-12-19, 06:41   

Forumowy wyjadacz

No właśnie, ja też szukam dobrego sposobu. U mnie obgryzają obie - Młodsza tylko paznokcie, Starsza paznokcie i skórki. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz miały paznokcie do obcięcia :masakra: Poza tym Starsza przestała jeść mandarynki, które lubi, bo przy obieraniu szczypią palce. Od skubania i obgryzania jej to nie powstrzymuje :kwasny:
Godzki paluszek sprawdzał się tyko chwilowo - po pierwsze jest masakra jak palcami chwyci coś do jedzenia, po drugie nie przeszkadza przy skubaniu, po trzecie spryciula załapała, że to się zmywa mydłem.
Oczywiście rozmawiam, tłumaczę, żadne argumenty nie działają - ani te, że ją przecież boli, że nieraz krew poleci, ani te, że to brzydko wygląda. A Młodsza patrzy i papuguje :masakra:

Konwalijka Wysłany: 2016-12-20, 09:46   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: znajomi ze starej G.
u nas jest problem "skubania" paznokci i skórek :masakra:

Antoś

alak Wysłany: 2017-05-10, 09:05   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Moja siostra stosowała taki gorzki lakier, ale w przypadku jej syna nic to nie pomogło, niestety obgryzał dalej...

Caska Wysłany: 2017-05-10, 10:46   

Forumowy wyjadacz

U Starszej zadziałało malowanie paznokci - jeśli w piątek/sobotę jest co obcinać, to na weekend może sobie wybrać kolorowy lakier.
Gorzej z Młodszą - na lakier jest za mała, a już nie pamiętam kiedy ostatnio miała paznokcie u rąk do obcięcia :masakra:

Odpowiedz do tematu