Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
seks po porodzie
Autor Wiadomość
zosiabg Wysłany: 2012-02-06, 22:03   

Starsza Kobieta

Pierwszy poród CC - po 6 tygodniach. Czułam jakby mnie tam zaszyli w środku w jakiś sposób ze "nie dało sie wejsc". Do dzis nie wiem co to bylo ale z czasem zniknęło.

Drugi poród CC - po 4 tygodniach. Bardzo delikatnie, mimo wszytsko czułam jeszcze ból przy spinaniu miesni brzucha.

Jesli chodzi o libido - biore azalie, jest na średnim poziomie. Ale u mnie wogole od kiedy zaczełam brac tabletki (już jakieś 6 lat) libido opadlo i mimo półrocznej przerwy w braniu nie wróciło. W kazdy razie bywało gorzej ;)

lina84 Wysłany: 2012-02-08, 11:13   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

rodziłam SN -a kochaliśmy sie po 10 tygodniach -ale i tak troche bolało -miałam nacięcie i bardzo wolno sie goi

rudegal Wysłany: 2012-02-08, 15:27   
Rodzina głoduje, bo ja netuje

seks po porodzie? A co to jest :zalamany: ?

o_szustka Wysłany: 2012-02-08, 19:39   

Net włączony- gar z zupą spalony

heh, ja nie pamiętam kiedy zaczęliśmy po porodzie SN (bez nacinania) znów się kochać, ale późno, parę miesięcy na pewno i nie miało to związku z fizjologią, raczej z psychologią. Libido poszło na dłuuuugi spacer. Teraz wraca mniej więcej tylko w dni płodne (mózg mi się kompletnie przestawił na matkę-Polkę). No ale to jest doświadczenie jak każde inne i jakoś super nad tym nie ubolewam. Za czas jakiś pewnie znowu coś się zmieni :)

Generalnie wierzę swojemu ciału i temu jak się zachowuje, słucham swoich potrzeb i akceptuję brak potrzeb :) . Orgazmy wysokich lotów i seks przez duże S, bo męża mózg się na matkę-Polkę, o dziwo! ;) nie przestawił, załatwiamy niekonwencjonalnie.

Mam wrażenie, że moje zewnętrzne narządy płciowe w ostatnim czasie, to biżuteria, w którą stroi się macica, żeby zwabić plemniki potrzebne do rozrodu ;) Nie sądziłam, że kiedykolwiek takie wrażenie w życiu będę posiadać :)

"Na špatné věci pro ty dobré zapomínám"

re_nutka Wysłany: 2012-05-27, 15:13   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

ja to mialam dziwnie... 2 dni po cc jak mąz przyjechał na odwiedziny, myslałam ze go zgwałce normalnie ;P

rana mi się goiła swietnie, czułam się jeszcze lepiej. do łóżkna zawędrowalismy 3 tyg po porodzie. bardzo na to czekaliśmy !

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

"Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje."

^Aldona^ Wysłany: 2013-07-07, 10:57   
reklama

Sasana napisał/a:
My zaczęliśmy 4 tyg po porodzie (cc), praktycznie nie krwawiłam więc z tej strony nie było przeszkód, chcieliśmy zaczekać do końca okresu połogu, ale nie daliśmy rady :zawstydzony:

U Nas to samo choć czuję dyskomfort.

MooFinek Wysłany: 2014-01-05, 18:16   

Sasana napisał/a:
My zaczęliśmy 4 tyg po porodzie (cc), praktycznie nie krwawiłam więc z tej strony nie było przeszkód, chcieliśmy zaczekać do końca okresu połogu, ale nie daliśmy rady :zawstydzony:

Ja właśnie jestem w tym momencie i tak się zastanawiam, czy jak jeszcze troche krwawie to mozemy już zacząć, czy jeszcze nie?
Bo chęci to sa z obu stron :hyhy:
Jeśli ktos tu jeszcze zagląda, proszę o radę.

MooFinek

Sylan Wysłany: 2014-01-05, 19:46   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

My zaczęliśmy po 2 miesiącach od porodu (silami natury +nacięcia). Przez pierwszy rok czułam duży dyskomfort, bolało mnie. Po roku przeszło jak ręką odjął.

tamira Wysłany: 2017-04-20, 10:49   

Dziewczyny czy Wy również tak długi czas po porodzie nie miałyście ochoty na seks? Sama na początku sądziłamże jet to normalne ( wiadomo, że ma się wtedy huśtawkę nastrójów i te sprawy). Jednak w naszym przypadku upłynęło już prawie pól roku a mi nadal nie chce się kochać z mężem. Były już oczywiście pierwsze podejścia, nic mnie nie boli. Ale po prostu.... nie chce mi się.
Zbadałam hormony i wszystko jest ok.
Co robić?

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.

Blutka Wysłany: 2017-04-20, 11:29   

Starsza Kobieta

tamira, odpocząć.
Pierwsze miesiące życia dziecka to tak zajęty czas, że zwyczajnie nie ma siły i w wolnym czasie człowiek nie myśli o seksie. :)
Jeśli masz z kim zostawić dziecko, to zróbcie sobie z mężem randkę parę razy, bez presji, że musicie się kochać, bo akurat dziecka nie ma. Po prostu fajnie jest sobie przypomnieć, że nie jest się tylko rodzicem, ale też małżonkiem.

Wszystko w swoim czasie. :)

Nabla Wysłany: 2017-04-20, 11:39   

Starsza Kobieta
Every man must dine

tamira, karmisz piersia? Podwyzszona prolaktyna tez moze wplywac na libido.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

rozyczka29 Wysłany: 2017-04-24, 10:25   

Hmm. Jeśli hormony są ok to moze problem jest w przepracowaniu? Często jest tak,ze mloda mamuśka nie ma na nic czasu. Zajmuje się dzieckiem. Sugerowałabym wrzucic na luz. Zostawić malucha pod opieką mamy i cioci oraz wybrać się razem na kolację czy na kawę. Na lody. Ewentualnie wprowadzić jakieś urozmaicenia w sypialni. o seks trzeba dbać. Nie zawsze jest tak wesoło jak na początku małżeństwa ;)

tamira Wysłany: 2017-05-09, 08:22   

Nie karmię piersią ( w tym przypadku przynajmniej miałabym jakieś wytłumaczenie ale niestety nie mam). Ogolnie dbamy o urozmaicenia ale nie kręci mnie to tak jak wcześniej. Zastanawiałam się jeszcze nad stimeą czy asequrella ale czy nie jest to placebo?

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.

Caska Wysłany: 2017-05-09, 08:40   

Forumowy wyjadacz

tamira, a nie jesteś przemęczona?
Słuchałam jakiś czas temu wywiadu z seksuologiem, ponoć często się zdarza, że zgłaszają się do niego kobiety z obniżonym libido, po czym szybko okazuje się, że kobieta pracuje zawodowo, po powrocie zmywa, sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi itp. - w sumie pracuje w ten czy inny sposób kilkanaście godzin na dobę i wieczorami na seks już po prostu nie ma siły...

Macie możliwość wyrwania się na wakacje - bez pracy, sprzątania, gotowania - i sprawdzenia, jakbyś się czuła bez natłoku obowiązków?

rozyczka29 Wysłany: 2017-05-09, 09:40   

Caska napisał/a:
tamira, a nie jesteś przemęczona?
Słuchałam jakiś czas temu wywiadu z seksuologiem, ponoć często się zdarza, że zgłaszają się do niego kobiety z obniżonym libido, po czym szybko okazuje się, że kobieta pracuje zawodowo, po powrocie zmywa, sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi itp. - w sumie pracuje w ten czy inny sposób kilkanaście godzin na dobę i wieczorami na seks już po prostu nie ma siły...

Macie możliwość wyrwania się na wakacje - bez pracy, sprzątania, gotowania - i sprawdzenia, jakbyś się czuła bez natłoku obowiązków?

To co piszesz, może być prawdą. Jak ktoś jest zmęczony, to najzwyczajniej w świecie nie ma ochoty na amory, wiem sama po sobie.

Odpoczynek + jakaś suplementacja. Mi dużo dały suplementy typu Babiniec. Poczytaj sobie skład - tam w zasadzie nie ma niczego co może zaszkodzić, za to pomóc - jak najbardziej.

reklama/CHATOR
Ostatnio zmieniony przez CHATOR 2017-05-09, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu