Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
atopowe zapalenie skory
Autor Wiadomość
smoli Wysłany: 2012-05-29, 11:16   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z G.
A czy któraś z was podawała swoim dzieciom Latopic? A jeśli tak, to czy faktycznie skóra się po nim poprawiła?

Szymon & Igor

Targowisko: Zabawki 0-3 lata

izajka Wysłany: 2012-05-29, 12:37   

Poważnie uzależniona

ja. ale tylko 10dni, w komplecie z aeriusem. i bardzo ograniczona ilosc produktów do jedzenia u dziecka. po ok. 2 tygodniach bylo lepiej, przy czym diete i aerius dalej stosujemy.
latopic Iga dostała bardziej na uspokojenie podraznionego brzucha, przyznajmniej tak mąż zrozumial alergologa.

Iga&Judyta

Ajka Wysłany: 2012-05-29, 16:29   

Forumowy wyjadacz

izajka, a aerius stosujecie ciagle?

izajka Wysłany: 2012-05-29, 18:12   

Poważnie uzależniona

tak. 2,5 ml dziennie, mamy zuzyc cala butelkę czyli ok 2 miesiace stosowac. za dlugo?

Iga&Judyta

Netula Wysłany: 2012-05-29, 18:34   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

mielismy miec 4 wrzesnia wizyte ui alergologa ale przy okazji lezenia na chirurgi maz podszedl pietro nizej i sie okazalo ze lakarz sie nudzi a pacjentow brak( to skad takie odlegle terminy???) no ale ze mlody po zabiegu byl to kazal nam w piatek przyjechac. Zobaczymy jaka droge nam wytyczy..

Ajka Wysłany: 2012-05-29, 18:35   

Forumowy wyjadacz

Nie wiem, my dostalismy zalecenia, zeby podawac tylko jak jest pogorszenie. Ze podobno zaczyna dzialac w ciagu pol godziny i jak ma pomoc to pomoze od razu. I nie ma potrzeby tez wyciszac lekarstwa tylko jak sie poprawi to odstawic.

Tylko my dostalismy stosowac to na pylkowice. Czyli uczulenie na pylace trawy i dzrzewa.

Skore traktujemy innymi.

izajka Wysłany: 2012-05-29, 19:02   

Poważnie uzależniona

Iga miala sporo duzych, swedzacych, rozdrapanych do krwi plam plus wysypke pokarmową. skora jest z wyjatkiem twarzy bardzo ladna, lekko diete rozszerzam.
zastanawialam sie jakis tydzien temu nad odstawieniem na wlasna reke, ale zrezygnowalam.
u alergologa (wizyty prywatne) Iga bedzie za miesiac, zobacze jak ja dalej poprowadzi i co mężowi powie.

Iga&Judyta

Ajka Wysłany: 2012-05-29, 19:10   

Forumowy wyjadacz

A widzisz poprawe po aeriusie bo u nas skora tez kiepska.

agamagdalenka
[Usunięty]
Wysłany: 2012-05-29, 20:14   

stach dopiero aeriusie zaczal spac jak czlowiek i z czasem skora sie naprawila...
wczsniej dostawal ketotifen, chwile zyrtec mu dawalam ...

teraz kazali nam odstawic ale ja boje sie nawrotu swedzawki - i u nas tez najgorsza byla buzia i nadgarstki...

teraz jestesmy czysci i rozszerzamy diete - stach wcina juz owsianke i jajo przetworzone :hurra:

Agata22 Wysłany: 2012-07-03, 14:15   
Starsza Kobieta

ziewczyny ponieważ jestem zielona w temacie AZS mam do was kilka pytań
chodzi o maluszka kuzynki
-alergolog stwierdziła AZS miał mocny stan zapalny była na strydach (tabletkach) teraz skóra się poprawiła jest fajnie, dzisiaj była kontrola i troche mnie dziwi co powiedziała lekarka
-czy przy AZS nie można szczepić dziecka?? podejrzewa że mały będzie na większośc pokarmów uczulony
kazała nie szczepić dopiero po 12 mies starać się o inne szczepionki które nie zawierają białka kurzego
-mały ma teraz 4 mies zaczyna się okres wprowadzania pokarmów innych niż mleko i tutaj lekarka zaleciła jakieś tabletki na N... bodajrze nie dosłyszałam nazwy przez telefon które należy podawać 30min przed jedzeniem
tabletki te nie są dostępne w aptekach podobno-stosował ktoś??

focia Wysłany: 2012-07-11, 11:49   

Starsza Kobieta

Agata22 napisał/a:
czy przy AZS nie można szczepić dziecka??

Tosia jest szczepiona normalnie.

Żadnych tabletek przy rozszerzaniu diety nie mamy ...

swanlake Wysłany: 2012-07-11, 16:00   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Mój syn tez szczepiony normalnie, co prawda spotkalam się kiedys z opinią pediatry aby wstrzymac się ze szczepieniami ale zaufałam swojej lekarce i szczepię, wszystko jet ok.

O tabletkach nie słyszałam

agamagdalenka
[Usunięty]
Wysłany: 2012-07-11, 19:15   

stasiek jest szczepiony normalnie ale szczepienia mial odwlekane az skora wydobrzeje i jak rozszerzymy troche diete...

szczepionki sa konserwowane czy cos tam bialkiem wiec pewnie o to chodzi, a lekarze i rodzice czesto utozsamiaja azs i alergie pokarmowe jako to samo, a tak nie jest :kwasny:

Netula Wysłany: 2012-07-13, 19:09   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Michas byl w szpitalu na operacji przepukliny. Od tego momentu AZS nam zniklo.. Nie wiem o co biega. To juz 2 miesiace. Jakby jakis magik go dotykal...Wizyte u alergooga mamy 4 wrzesnia...

Ajka Wysłany: 2012-07-13, 19:39   

Forumowy wyjadacz

Netula, a mial podawane antybiotyki?

Odpowiedz do tematu