Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Plac zabaw (przydomowy)
Autor Wiadomość
Madeleine Wysłany: 2012-06-26, 14:31   

Starsza Kobieta

Ajka, w tartaku bez problemu przytną Ci na wymiar. Nawet 5x5 ;)

Netula Wysłany: 2012-07-10, 06:38   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

aktualnie tak wyglada plac zabaw.. jeszcze sporo brakuje..

Uploaded with ImageShack.us

Ajka Wysłany: 2012-07-10, 06:55   

Forumowy wyjadacz

Wow, robi wrazenie.

My w weekend wyprodukowalismy nasza konstrukcje pod baldachim i nawet przetrwala wielka nawalnice.

Julies Wysłany: 2012-07-10, 07:03   

Poważnie uzależniona

Ajka pokażesz? My kupiliśmy metalową i nie przetrwała :zdegustowany:

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

Ajka Wysłany: 2012-07-10, 07:24   

Forumowy wyjadacz

Takie cos zrobilismy

A tu z druga czescia jeszcze bez baldachimu ale bedzie tylko na czesci nad grilem i piaskownica nic nei bedzie.

madea Wysłany: 2014-02-12, 09:32   

Forumowy wyjadacz

Tak szukam jakiegoś fajnego zestawu ogrodowego dla moich łobuzów i nijak nie mogę się zdecydować. Teraz jeszcze coś można wyrwać w promocyjnych cenach bo jeszcze nie sezon na takie rzeczy ale te fajniejsze, bardziej rozbudowane i tak dają po kieszeni...

Boje się, ze takim najprostrzym chłopaki szybko się znudzą... Ma któraś z was jakiś taki zestaw i mogłaby polecić? Zostało nam też sporo drewna z budowy domu i myślałam czy by zdecydować się na coś DIY tylko obawiam się, że wtedy chłopaki mogli by skorzystać dopiero na jesieni... Może macie gdzies w zanadrzu jakieś fajne inspiracje?

Netula Wysłany: 2014-02-12, 11:09   

nasz aktualnie wyglada tak

tylko drzwi i okna sa pozamykane...

nawiedzona Wysłany: 2014-02-12, 11:14   

Poważnie uzależniona

madea napisał/a:
Tak szukam jakiegoś fajnego zestawu ogrodowego dla moich łobuzów i nijak nie mogę się zdecydować. Teraz jeszcze coś można wyrwać w promocyjnych cenach bo jeszcze nie sezon na takie rzeczy ale te fajniejsze, bardziej rozbudowane i tak dają po kieszeni...

Boje się, ze takim najprostrzym chłopaki szybko się znudzą... Ma któraś z was jakiś taki zestaw i mogłaby polecić? Zostało nam też sporo drewna z budowy domu i myślałam czy by zdecydować się na coś DIY tylko obawiam się, że wtedy chłopaki mogli by skorzystać dopiero na jesieni... Może macie gdzies w zanadrzu jakieś fajne inspiracje?

Mnie się bardzo podobają place zabaw tego sprzedającego: http://allegro.pl/listing...?us_id=17178085
Rozważam zakup któregoś z nich bo nasz plac zabaw już ledwo dycha.

Szczęście niejedno ma imię, czyli Jula, Marysia i Tomuś

diablica Wysłany: 2014-02-12, 12:17   

Net włączony- gar z zupą spalony

Ajka napisał/a:
Takie cos zrobilismy

Obrazek

A tu z druga czescia jeszcze bez baldachimu ale bedzie tylko na czesci nad grilem i piaskownica nic nei bedzie.

Obrazek

Ajka możesz podać mi nazwę firmy w której robiliście zadaszenie i baldachimy?

Ajka Wysłany: 2014-02-12, 12:26   

Forumowy wyjadacz

Sami robilismy, pomierzylismy, zamowilismy w tartaku drewno, przyciete na potrzebny wymiar, kupilismy kotwy, sruby, farbe, beton i zajelo nam to weekend.

A baldachimy byly z ikei.

Tylko je przerabialam pozniej zeby latwo bylo je zwijac przed deszczem. Przelotki montowalam.

madea Wysłany: 2014-02-12, 12:39   

Forumowy wyjadacz

Netula dzięki za foto.
Nawiedzona mi w tych placach wklejonych przez Ciebie najbardziej podoba się cena. :cool2: Jak za takie konstrukcje to naprawdę korzystna.
Ajka napisał/a:
Tylko je przerabialam pozniej zeby latwo bylo je zwijac przed deszczem. Przelotki montowalam.

A tak się właśnie zastanawiałam jak te baldachimy wytrzymują pod ciężarem deszczówki i kto je na ochotnika potem opróżnia. :hyhy: Świetnie Wam wyszły - fajny pomysł!

diablica Wysłany: 2014-02-12, 12:54   

Net włączony- gar z zupą spalony

Ajka napisał/a:
Sami robilismy, pomierzylismy, zamowilismy w tartaku drewno, przyciete na potrzebny wymiar, kupilismy kotwy, sruby, farbe, beton i zajelo nam to weekend.

A baldachimy byly z ikei.

To wielkie gratulacje :padam:
Ja nie jestem taka zdolna i potrzebuje kogoś kto mi zrobi coś takiego chciala bym coś takiego zrobić i rozglądam sie za jakaś .
A jak wyglada ochrona od deszczu sprawdza się?

nawiedzona Wysłany: 2014-02-12, 14:16   

Poważnie uzależniona

madea napisał/a:
Nawiedzona mi w tych placach wklejonych przez Ciebie najbardziej podoba się cena.

No właśnie. Cena jest bardzo fajna. Zwłaszcza w ziemie bo potem są dwa razy droższe. Opłaca się teraz zamówić. Wiem co mówię, bo obserwuję tego sprzedawcę od zeszłej zimy i widzę po konkretnym placu jak cena rośnie i maleje w zależności od pory roku.

Szczęście niejedno ma imię, czyli Jula, Marysia i Tomuś

madea Wysłany: 2014-02-13, 21:14   

Forumowy wyjadacz

Płac zabaw zamówiony. Wreszcie udało się nam podjąć decyzje, a to nie było łatwe. :masakra: Mam nadzieje, ze chłopakom się spodoba i bedą z tego długo korzystać.
Zdecydowaliśmy się na Jungle Gym Paradise. Dorobimy pewnie do tego sami kilka elementów - np huśtawkę.
Teraz z utęsknieniem czekam na wiosnę.... i reakcje chłopaków. :cool2:

Netula Wysłany: 2014-02-14, 18:11   

u nas plac zabaw jest w uzyciu okragly rok. Frajda jest jak snieg napada i mozna z slizgu korzystac

Odpowiedz do tematu