Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
roomba - marzenie kazdej kobiety?
Autor Wiadomość
kotetsu Wysłany: 2015-02-20, 16:10   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

dziubutek a ten Electrolux stosujesz tak pełnowymiarowo? On ma worek duzy? Czy jak to działa?
Bo ja właśnie rozważam do nowej chaty samobieżne coś i dodatkowy jako uzupełnienie.
Btw: czy te samobieżne nie rysują podłóg drewnianych?
I jeszcze pytanie do kociar. Jak Wasze kociambry reagują? Moje klasycznego odkurzacza nie lubią, zastanawiam się czy zawału nie dostaną...

Nabla Wysłany: 2015-02-20, 18:51   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Puuu, Odkurzacz bezprzewodowy

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

jada24 Wysłany: 2015-03-05, 11:57   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ekstra urządzenie... Jeszcze mnie na nie nie stać, ale juz niedługo myslę że kupimy je. To naprawdę super sprawa. Moja mama go ma już 5 rok i nie zdarzyło się żeby zawiódł. Sprząta elegancko.

sreberko Wysłany: 2015-03-10, 19:57   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

Puuu ja mam tego elektroluxa co dziubutek (przynajmniej wygląda identycznie ale mój jest jasnozielony) i stwierdzam, że to dziadostwo. Mała moc, worek jest mały, kosztował coś w okolicach 400 zł i oddałam rodzicom, bo jak dla mnie to był zbędny wydatek i zawalacz miejsca. Fakt jest cichy i ma ładne podświetlenie dzięki któremu pięknie widać brud :)

mirabelka Wysłany: 2015-06-12, 11:55   

Mi się marzy mop obrotowy z firmy York. Koleżanka mi ostatnio go pokazała - no bajka... ;)

nako Wysłany: 2015-06-13, 22:59   

Nabla napisał/a:
Czy Rumbe mozna uzywac na welnianych dywanach? :niepewny: Teoretycznie nie powinno sie uzywac obrotowych szczotek, zeby nie wypruc kawalka dywnau w przypadku drobnego zaciagniecia...

Roomba sobie radzi z każdym dywanem za wyjątkiem tych pluszowych, bo traktuje je jak frędzelki. Kolejnym ogranicznikiem jest dla niej kolor czarny matowy. Jeśli mamy czysto czarne chodniczki, dywany z dużymi wzorami w tym kolorze, to nie jeździ po nich bo czujniki traktują je jako dziurę lub wysokość i blokują odkurzacz.

Kawosz Wysłany: 2015-06-26, 06:17   

Jak do nas trafilas?: net
mirabelka napisał/a:
Mi się marzy mop obrotowy z firmy York. Koleżanka mi ostatnio go pokazała - no bajka... ;)

Mirabelka, Mam tego mopa – jest cudowny! :) :)

Lubie wyskoczyć na miasto :P

wilcczewskis Wysłany: 2015-06-28, 19:04   

fajna sprawa taki mop, moja znajoma sprząta zarabiając na tym i mówi, że gdyby nie ten mop to dawno by jej kręgosłup padł,

Kawosz Wysłany: 2015-07-30, 10:15   

Jak do nas trafilas?: net
A mi tam też żadne takie wynalazki niepotrzebne, bo sprzątanie to dodatkowa gimnastyka, a ja przy mojej pracy biurowej nie mam kiedy się ruszac ;) mam fajny obrotowy mop z reklamy

Lubie wyskoczyć na miasto :P
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2015-07-30, 12:56, w całości zmieniany 1 raz  

Rileril Wysłany: 2015-12-29, 17:51   

Śmiesznie że robot traktuje kolor czary jako dziure :)

yaska Wysłany: 2016-01-26, 21:39   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Dziewczyny, a czy któraś ma tego robota sprzątającego z mango? Widziałam reklamę i wygląda to ciekawie, a cena jednak o wiele niższa i tak się zastanawiam czy nie wziąć...

Caska Wysłany: 2016-01-27, 06:00   

Forumowy wyjadacz

Nie wiem jak ten z Mango, ale ostatnio oglądałam test robotów sprzątających w "Nowy gadżet" (pierwszy odcinek czwartej serii, jest na TVN player chyba) i skutecznie mnie wyleczył z tańszych odpowiedników... Zbieram na roombę ;)

zosiabg Wysłany: 2016-01-27, 09:47   

Starsza Kobieta

Caska napisał/a:

Nie wiem jak ten z Mango, ale ostatnio oglądałam test robotów sprzątających w "Nowy gadżet" (pierwszy odcinek czwartej serii, jest na TVN player chyba) i skutecznie mnie wyleczył z tańszych odpowiedników... Zbieram na roombę

DZIĘKUUJJEEEEE

Pokazane jak wołu na granicy. Roomba jest bezapelacyjnie jedyna. A juz rozwazalam tanszy odpowiednik.. :padam:

tamira Wysłany: 2016-02-01, 05:50   

Ja mam obecnie taki odkurzacz. Na przestrzeni lat ceny spadły bo na przykład w takim rtv Euro agd możecie sobie kupić model Severin za 500 zł jednak jestem zdania,że lepiej jest zainwestować w model roomba.Kupowałam tam za 1400 zł. Jest to jeden z tańszych modeli. W sklepie jest możliwość kupna odkurzacza na raty 0% (50 rat) z czego skorzystałam bo obecnie spokojnie sobie to spłacam oraz pomimo tego,że odkurzacz tani nie był to praktycznie tego nie odczuwam.

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.

ginger Wysłany: 2016-03-02, 11:42   
Asia

Mnie nie stać na taki wynalazek, ale tłumacze sobie to w ten sposób, że dzieki temu że poodkurzam spalę troche kalorii. :hurra:

reklama jest platna/carol

Odpowiedz do tematu