Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
laserowa depilacja
Autor Wiadomość
miętówka Wysłany: 2015-03-18, 16:05   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

gdyby mnie było stac na laserowa depilacje to nawet minuty bym sie nie zastanawiała tylko od razu bym się umawiała na wizyte

Nandini Wysłany: 2015-03-18, 18:52   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jezu malusieńki, jak to boli... :krzeslem: Na ostatniej sesji bikini miałam kilka takich momentów, że chciałam przerwać i zwiać
Dobrze, że te sesje są krótkie

attika Wysłany: 2015-03-19, 08:45   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Ja miałam już dwie serie - całe nogi, bikini + pachy. Z emlą, inaczej bym nie dała rady, a i z emlą bywa słabo :( Ale nie to jest problemem w moim przypadku. Bo ból trwa chwilkę, ale reakcja mojej skóry na laser (robię vectusem) jest tragiczna. Łydki mam całe w bąblach - im wyżej tym lepiej - tzn na udach juz pojedyncze, bikini i pachy bez takich efektów i bez problemów. Za pierwszym razem było jako tako, moc lasera mniejsza, a teraz pani dała większą i dramat :(

Miałam na nogach jesień średniowiecza :( Bąbel na bąblu - niemal każdy meszek włosowy wyglądał jak ugryzienie komara i równie mocno swędział, na części z nich zrobiły się krostki z płynem surowiczym :rozpacz: Ani ja ani kosmetyczka w zyciu czegoś takiego nie widziałyśmy :( Teraz już niemal dwa tyg. po mam nogi w plamach, schodzą te krostki :( Wtarłam w siebie 6 opakowań alantanu.

Została mi jeszcze jedna seria, ale będziemy robiły na mniejszej mocy, najwyżej jesienia zaliczę jeszcze jedna serię.

Jak Wasza skóra reaguje? Bo moja w dniu zabiegu jest idealna, te jakby bąble wychodzą w drugiej dobie. Kosmetyczke to bardzo dziwiło, bo zwykle dziewczyny maja czerwone kropeczki w miejscu mieszków włosowych, a ja nic - za to w na drugi dzień dramat :(

nekonoasobu Wysłany: 2015-05-05, 06:29   

depilacja laserowa jest skuteczna tylko należy wybrać dobre miejsce ja kiedyś byłam w takim salonie gdzie mnie pani poparzyła

kotetsu Wysłany: 2015-10-28, 12:07   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Dziewczyny, jakieś nowe lub stare miejsca do polecenia z Vectusem? Dom Piękna coś jeszcze?
Widziałam, że polecany salon przez Almę Estetico ma też filię w Wawie z takimi samymi cenami. Ktoś był? Polecacie?

Tak sobie przejrzałam, że wypowiadam się w tym wątku już kolejny rok i jeszcze na depilację nie doszłam :rotfl:
poza twarzą kilka lat temu. No nic, może tym razem :hyhy:

AnnaW77 Wysłany: 2015-10-29, 09:09   
reklama

ja włąsnie przymierzam sie do depilacji laserowej ale boje sie ze bede miala własnie jakies reakcje alergiczne na skórze, jakies bable czy cos.. da sie jakos to sprawdzic przed zabiegiem jak moja skora zareaguje?

Ostatnio zmieniony przez carol 2016-02-02, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  

Nabla Wysłany: 2015-10-29, 10:55   

Starsza Kobieta
Every man must dine

AnnaW77 napisał/a:
da sie jakos to sprawdzic przed zabiegiem jak moja skora zareaguje?

Da sie - u nas salony z reguly oferuja probke (kilka cm kwadratowych) depilacji za free, jako reklame. Zapytaj.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Misienka Wysłany: 2015-11-01, 21:36   

Net włączony- gar z zupą spalony

kotetsu, mogę zapytać jak sytuacja po kilku latach? Ja zrobiłam górną wargę 3 tygodnie temu, a teraz dokładam policzki i brodę. Jestem ciekawa czy efekt po kilku latach nadal się utrzymuje :)

kotetsu Wysłany: 2015-11-01, 22:22   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Misienka a masz zaburzenia hormonalne czy po prostu ciemne włosy i karnację? Podobno od tego zależy - z tymi od hormonów gorzej, bo ciąża czy wahania hormonalne mogą sprawić że wyrosną nowe :oczami:
Ja robiłam baki, brodę i szyję, pierwszy raz przed pierwszą ciążą, czyli ponad 6 lat temu. Wąsika nigdy nie miałam (chociaż tyle :rotfl: ). Potem po ciąży chyba 3-4 razy i po 2 latach raz przypomnienie. Tylko ja mam zaburzenia hormonalne, tzn. nie wiem dokładnie od czego włosy rosły/rosną, ale niedoczynność tarczycy i kiedyś podejrzenie PCO, hormony męskie ok.
Teraz chcę zrobić po drugiej ciąży znów przypomnienie. Najwięcej odrosło mi na brodzie, najmniej baki, mam tylko kilka, na szyi ostatnio się pojawiły chyba jakieś nowe :zdegustowany: Wydaje mi się że ich jakoś dużo, ale w porównaniu z sytuacją wyjściową to na brodzie max.20% po 3 latach przerwy gdzieś, reszta max 10%. Ale było ich naprawdę dużo...

banatu123 Wysłany: 2015-11-13, 10:29   

Barbara

Mam pytanie czy panie co polecają któreś z gabinetów do depilacji laserowej korzystały z kilku róznych gabinetów czy tylko z jednego? Bo jeśli ktoś był tylko w jednym i nawet wszystko przebiegło bez zarzutów to trudno stwierdzić, że ten gabinet jest super skoro nie było się w żadnym innym :looka:
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-11-13, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  

Marta26 Wysłany: 2015-12-02, 06:06   

Powiem Wam, że stosowałam metodę depilacji laserowej, ale zapomniałam opłacić reklamy. Naprawdę świetna sprawa. Zabieg był wykonywany laserem. Co do odrastania włosków, może się tak zdarzyć, że po jakimś czasie odrosną. Moja siostra tak miała, że po okresie dopiero 2 lat włoski zaczęły się odradzać, ale i tak były praktycznie niewidoczne i bardzo słabe.

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-12-02, 07:16, w całości zmieniany 1 raz  

samośka Wysłany: 2015-12-14, 20:41   

ja korzystalam z tylko z jednego...reklamy na Babińcu.

Regulamin. Kary

Ostatnio zmieniony przez Kary 2015-12-15, 08:29, w całości zmieniany 1 raz  

iskra Wysłany: 2016-07-17, 20:41   

Wyciągam. :) Niemal 2 tygodnie temu byłam na drugim zabiegu. Część włosów wypadła, ale zostały też fragmenty, gdzie ani drgną... To normalne, czy powinnam dzwonić i domagać się poprawek? Za pierwszym razem machnęłam ręką i uznałam, że przy kolejnym zabiegu się wyrówna, ale w ten sposób będzie to trwało w nieskończoność... :niepewny:

Dobra Wysłany: 2016-07-18, 07:49   

Starsza Kobieta

iskra, jaką maszyną robiłaś?
Jeśli laserem diodowym, to ważne by dokładnie co 4 tygodnie chodzić na zabiegi. W serii powinno być ich ok 4-5. Wówczas "łapie" się włos w każdej fazie wzrostu i nie ma potem mozlwiości by odrósł bo uszkadza się macierz włosa. Po pierwszych zabiegach mogą pozostawać włosy jeszcze - pożądany efekt uzyskuje się po serii.

Jeśli robisz urządzeniem IPL - to niestety depilacja raczej nie będzie trwała...

Co do samej depilacji: moim zdaniem najlepszym urządzeniem jest lightsheer. Próba laserowa w dobrym gabinecie powinna być gratis. Niektórzy korzystają ze znieczulenia emlą bo zabieg jest bolesny... Ale po serii włosy z depilowanych partii znikają na zawsze ;)

iskra Wysłany: 2016-07-18, 18:35   

Dobra, robię lightsheerem, wiem, że włosy znikną na dobre dopiero po całej serii, ale zrozumiałam, że po każdym zabiegu powinny wypaść (i większość wypada) zanim część z nich zacznie odrastać. To nie tak? :niepewny:

Odpowiedz do tematu