Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
laserowa depilacja
Autor Wiadomość
Asik0011 Wysłany: 2016-07-21, 13:20   

Poważnie uzależniona

iskra napisał/a:
po każdym zabiegu powinny wypaść (i większość wypada) zanim część z nich zacznie odrastać. To nie tak?

Tak. Po każdym zabiegu włosków jest mniej.

kotetsu Wysłany: 2016-07-22, 21:22   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Asik0011 napisał/a:
iskra napisał/a:
po każdym zabiegu powinny wypaść (i większość wypada) zanim część z nich zacznie odrastać. To nie tak?

Ja robię Vectusa.
Ale u mnie to było tak, że zaczynały odrastać jakby wszystkie, a potem te co wychodziły, część z nich wychodziła z cebulkami, po prosu wypadała. Ale w pieszym rzucie myślałam, ze nic nie wybił laser.
Jestem po 3 czy 4 zabiegach na nogi i pachy i włosów jest duuzo mniej. A te co są, są takie cieńsze i miękkie jakby - to szczególnie na pachach widać.
Na bikini miałam jeden zabieg, zawsze jakoś mi nie po drodze (a to zapalenie pęcherza, a to inna cholera), inna sprawa, że to naprawdę bardzo boli. Inne miejsca różnie, ale bikini i to nie było pełne to masakra :masakra:
Jestem zadowolona, choć po depilacji widać, że mam tez trochę bardzo jasnych blond włosów, nie wiem czy wcześniej je miałam, ale teraz je widać. Choć jak dla mnie to nie problem, jeśli ciemne wybiję to te mogę podgalać raz na jakiś czas.
Już teraz jestem na takim etapie, że golę nogi z taką częstotliwością, że nic mi nie wrasta i nie robi się zapalenie mieszków (a dlatego głównie zdecydowałam się na depilację, jak robiłam to częściej niż na 5-7 dni to była masakra, na która nic nie pomagało).

iskra Wysłany: 2016-07-22, 22:40   

Net włączony- gar z zupą spalony

Asik0011 napisał/a:

Ale czy po każdym zabiegu powinny wszystkie wypaść? To mnie własnie zastanawia.
Po 2 zabiegach większą poprawę widzę głównie w okolicach bikini, chociaż to faktycznie najbardziej bolesna partia.

Asik0011 Wysłany: 2016-07-23, 07:45   

Poważnie uzależniona

iskra napisał/a:
Ale czy po każdym zabiegu powinny wszystkie wypaść? To mnie własnie zastanawia.

Ja do zabiegu włoski goliłam, także w trakcie zabiegu nic nie wypadało. Natomiast po zabiegu w normalnym tempie odrastały, ale było ich coraz mniej. Tzn. nie odrosły wszystkie. I tak z zabiegu na zabieg odrastało ich coraz mniej. Depilację miałam robioną Light Sheer duet.

Puuu Wysłany: 2016-08-22, 16:47   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

W końcu decyzja podjęta. planie bikini i pachy. Boję się dwóch rzeczy, po pierwsze, że efekt będzie kiepski, po drugie, że będzie bolało :zawstydzony:
i pytanie Light Sheer Duet czy vectus - jeśli dobrze wyczytałam vectus to lepsza (nowsza) wersja LS? jednak większość informacji pochodzi ze stron gabinetów więc nie jestem pewna na ile można im zaufać.
I czy ktoś może polecić konkretny gabinet we Wrocławiu?

madzia106 Wysłany: 2016-10-29, 12:52   

Forumowy wyjadacz

Ja jestem właśnie po pierwszym zabiegu bikini. Bolało ale ból do wytrzymania zwłaszcza ze zabieg trwa jakie 10-15 minut i mają jakoś jasnych mrozacy.
Ja byłam na Light Sheer Duet. Kolejny zabieg kazali zrobić po 3 miesiącach.
Ciekawe jakie będą efekty bo muszą inne części ciala, pachy i nogi :)

My

mikrruss6 Wysłany: 2016-10-31, 06:19   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

A ja uważam, że takie zabiegi nie są zbyt zdrowe.

wynajem długoterminowy

sreberko Wysłany: 2016-10-31, 07:21   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

Puuu ja nogi robiła, Light Sheer Duet i choć nie dokończyłam całości serii, to jednak widzę efekty w postaci dużych łysych plam a minęło od tych zabiegów już ponad 8 lat :hyhy: Przypuszczam, że gdyby całą serię dokończyła (byłam tylko na 2 zabiegach ) to efekt byłby zadowalający.
Natomiast tym samym laserem robiłam podejście do pach - tak - skusiłam się na nowy nieznany mi salon, ale jednak z tradycjami i reklamowany przez jedną z naszych sportowych gwiazd, byłam dwa razy laser Light Sheer Due ale efektu nie widziałam żadnego. Co mnie zdziwiło - Pani nie podała mi parametrów na jakich robiła oba zabiegi- w pierwszym zakładzie gdzie byłam na nogi, zostałam bardzo klarownie zapoznana z parametrami, zasadami, Pani sobie robiła notatki, założyła mi kartę, na kolejnym zabiegu mówiła o zwiększeniu parametrów.

Jak pisałam, albo i nie zaczęłam ponownie nogi - w marcu i w tym moim pierwszym salonie i co mnie bardzo miło zaskoczyło - mimo ponad 8 letniej przerwy Panie nadal miały moją kartę i nie zaczynałyśmy w ciemno, ale jako wyjściowe zostały mi "zaaplikowane" parametry powiększone o około 5% od tych, które miałam podane wcześniej. I pewnie tym razem tej serii też nie będzie mi dane dokończyć.
Zmierzam do tego , że warto czasem naprawdę wydać troszkę więcej i mieć efekty, niż skusić się niską ceną a potem się wkurzać jak ja z pachami.

Iskra .. trochę moze przeterminowane ,ale może komuś się przyda. Jeśli po dwóch zabiegach są kępki, gdzie włosy wcale nie wypadły, albo nie dały się wyciągnąc, to moim zdaniem babka zrobiła Ci "mijaki" czyli po prostu przyłożyła niedokładnie głowicę.

Kasia233 Wysłany: 2016-11-08, 08:45   

Spam. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-11-08, 13:13, w całości zmieniany 1 raz  

jolinia80 Wysłany: 2017-06-16, 11:10   

ja w marcu zaczelam depilacje laserem [...]. chodze na bikini, pachy i lydki. jest calkiem spora roznica :hurra: jedynie z bikini jest u mnie troszke gorzej, bo mam problem z hormonami co odbija sie na owlosieniu w miejscach intymnych. ale i tak poprawa jest fajna.

edytowałam podejrzenie reklamy. markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-06-16, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

kiranka Wysłany: 2017-06-24, 10:10   

A dla mnie teraz ma znaczenie jakim laserem będę miała robiony zabieg.
Jeszcze do niedawna sądziłam, że każdy laser daje pożądany efekt,
ale po zabiegu laserem vectus [...] zmieniłam zdanie. Po laserze Vectus nie miałam termicznego poparzenia jak po innych i nie zauważyłam powtarzającego się owłosienia. Sam zabieg jest krótkotrwały i mało bolesny, co dla mnie ma ogromnie znaczenie, bo ja boję się bólu, no tak już mam. Zresztą pani wykonująca zabieg, przemiła osoba, tak delikatnie to robiła, i tak sympatycznie prowadziła ze mną rozmowę, że nawet ten niewielki ból mi nie dokuczał.

edytowałam podejrzenie reklamy, markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-06-26, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

tamira Wysłany: 2017-07-04, 09:42   

A ten vectus to coś takiego jak light sheer?

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.

ewaboberr Wysłany: 2017-08-10, 07:14   

MomOfDestruction

Jak do nas trafilas?: katalogi
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Vectus to taka nowsza wersja Light Sheer - niby lepiej chłodzi i jakieś inne wiązki lasera ma dzięki czemu szybciej się nim operuje. Paszki np w takim jednym salonie w Gdyni zajęły pani minutę, ale musiałam na kilka sesji się umówić. Light Sheer miałam robione bikini - 5 zabiegów, ale od 2 lat włosków już nie mam. Trochę bardziej bolało, ale na mocne, ciemne włoski najlepszy! Teraz w tym moim salonie jest promocja i można sporo oszczędzić - jak moderatorka @markdottir pozwoli to mogę powiedzieć gdzie to i co to : )

Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy

markdottir Wysłany: 2017-08-10, 23:18   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Nie pozwoli :mad:

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

ewaboberr Wysłany: 2017-10-01, 09:35   

MomOfDestruction

Jak do nas trafilas?: katalogi
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ach niedobra :D ;) Ale rozumiem.

W każdym razie samą depilację laserem sama sobie polecam i tak. Szczególnie jeśli ktoś ma problem z podrażnieniami.

Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy

Odpowiedz do tematu