Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Samodzielny makijaż by Goha (spis treści str.1)
Autor Wiadomość
AGABORA
[Usunięty]
Wysłany: 2009-03-04, 19:01   

Nie wiem , co odpowie Ci "babincowe guru" :-)

Ja za to podsune Ci pewna idee - moze sie zdarzyc tak , ze ten podklad nie jest dla Ciebie w takim razie przeznaczony ....

oops

mikalo Wysłany: 2009-03-04, 20:36   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

ano nie jest, przynajmniej w tej wersji z pompką, dlatego szukam czegoś innego w podobnej cenie, co wytrzyma całonocne harce

AGABORA
[Usunięty]
Wysłany: 2009-03-04, 21:01   

Mikalo, jesli pozwolisz, ja zarekomenduje Ci pewien specyfik.
A Ty zrobisz z ta wiedza, co zechcesz;-)

MAC Studio Fix.
Trzyma sie swietnie, nie wyszusza. Przetrzyma sporo.

:-)
Ja niezmiennie polecam takze Clinique super fit (sprawdza sie tez w ciezszych warunkach-zalezy od predyspozycji skory )
Ale skoro chcesz nieco " mocniejszej tapety " , sprobuj MAC'a

Goha Wysłany: 2009-03-05, 10:16   

Temat po temacie, a bałagan w chacie
makeover :)

Jak do nas trafilas?: CAROL mnie za fraki przytargała :)
Kasia napisał/a:
Kupiłam sobie ten utrwalacz Kryolan. Jak to trzeba aplikować?
Jeszcze u siebie nie mam (pewnie za tydzień dojdzie :hyhy: ).

madzik w Inglocie tak jest, zawsze jak tam wejdę to z jakimiś cieniami wyjdę.
Ale jakby nie patrzeć wspieram firmę z mojego miasta :cool2:

Kasia, utrwalacz w sprayu - tak?
Spryskujesz twarz z odległości minimum 30cm. Najlepiej z odległości całkowicie wyprostowanej ręki, bo inaczej zostana Ci takie mikrokropelki na twarzy :rotfl:

mikalo napisał/a:
Goha, a jakiś dobry podkład na wielkie wyjście dla cery suchej? Mam revlona colorstay ale mam wrażenie że mi strasznie wysusza skórę :(

mikalo, tak jak napisała Aga, podkłady z przedłużoną trwałością zawsze są bezwzględne do skóry z tendencją do przesuszania. Ja generalnie polecam używanie mocnych podkładów (właśnie jak Revlon czy EL Double Wear) tylko na specjalne okazje, bo codzienne traktowanie może nadwyrężać "cierpliwość" skóry ;)

MAC Studio Fix jest faktycznie fajny, występuje jako podkład w płynie albo kompakt (podkład+puder w jednym). Trzeba się tutaj tylko liczyć z ceną ok. 120-140 pln, nie pamiętam dokładnie (jeden i drugi). Plusem na pewno tez jest to, że odcienie mają podział na ciepłe, zimne i naturalne.

Ja ostatnio pokochałam EL Double Wear w wersji Light - trzyma tak samo, a jest duzo łagodniejszy dla skóry i odcienie też dużo normalniejsze nareszcie :love:

Operator pędzla w akcji :hyhy:
Zarobiony operator :masakra: - jak macie coś pilnego do mnie, dzwońcie, piszcie, ścigajcie

Atir Wysłany: 2009-03-05, 10:23   

Starsza Kobieta

mikalo napisał/a:
Goha, a jakiś dobry podkład na wielkie wyjście dla cery suchej? Mam revlona colorstay ale mam wrażenie że mi strasznie wysusza skórę :(
własnie go dzisiaj rozradzałam koleżance, bo narzekała na Maca. Moja dotąd mieszana buzia po Revlonie wygląda jak maska, no poprostu widac to "ściągnięcie", mimo, ze jest taki płynny. EL za to w zasadzie, podobnie jak Kryolana mogę stosować nawet na codzień (z tym, ze na codzień mam tańszy i dla mnie równie dobry) ;)

nowe OBNIŻKI.
obniżka u Weroniki

.

Goha Wysłany: 2009-03-05, 10:31   

No to mów jaki tańszy i równie dobry :hyhy:
Nie chcesz się wiedzą podzielić z koleżankami? :hyhy:

Zarobiony operator :masakra: - jak macie coś pilnego do mnie, dzwońcie, piszcie, ścigajcie

Kasia Wysłany: 2009-03-05, 10:33   

Net włączony- gar z zupą spalony
usmieszek

Cytat:
Kasia, utrwalacz w sprayu - tak?
Spryskujesz twarz z odległości minimum 30cm. Najlepiej z odległości całkowicie wyprostowanej ręki, bo inaczej zostana Ci takie mikrokropelki na twarzy :rotfl:

Tak w spreyu :-)
Dzięki serdeczne.

Goha Wysłany: 2009-03-05, 10:37   

Nie dziekuj, to dla mojego własnego bezpieczeństwa :rotfl:
Jak byś sobie psiknęła na twarz z bliska i zobaczyła efekt to byś mnie tu wirtualnie wymordowała :haha:

Kasia Wysłany: 2009-03-05, 10:46   

Net włączony- gar z zupą spalony
usmieszek

A z bliska co robi? :hyhy:
No i na jak długo utrwala makijaż, czym go później się zmywa? (normalnie mleczkiem czy innym specyfikiem do demakijażu?)

Goha Wysłany: 2009-03-05, 10:55   

No, przecie Ci napisałam wyżej :oczami:
Jak za blisko psikniesz to się ten strumień nie zdąży rozproszyć i zaschną Ci na twarzy malutkie kropelki, które będzie widać. To trochę tak, jak pryskasz włosy lakierem z bliskiej odległości :hyhy:

Trzyma się do zmycia. Polecam mycie żelem do twarzy, bo mleczkiem to to zajmuje milion lat :rotfl: Powiem Ci tak - kilka moich panien młodych padło po weselu twarzą w poduszkę, nie zwywając makijazu, a rano doszły do wniosku, że właściwie to tylko przypudrować i jak znalazł na poprawiny :haha:

Nie polecam oczywiście takiego postępowania, ale fakt jest faktem, że 2 dni utrwalacz jest w stanie utrzymac makijaż na twarzy :oczami:

Atir Wysłany: 2009-03-05, 11:03   

Starsza Kobieta

Goha napisał/a:
No to mów jaki tańszy i równie dobry :hyhy:
Nie chcesz się wiedzą podzielić z koleżankami? :hyhy:

no nie wiem...... ale ja, moja Sis i 2 koleżanki od wielu lat jedziemy na Giordani light i nawet po zdradzie na inne firmy wracamy ;)
Ja jestem fanką kosmetyków Loreala ale true match też się okazał nie dla mnie :( . Także każda buzia i upodobania są inne. Ja akurat z tych, co się malują codziennie na full (żadne tam tusz i błyszczyk), więc staram sie dogadzać mej gębie ;)

Ostatnio mam straszne problemy z przesuszeniem i zawalam to na sezon grzewczy, bo już nie wiem na co.Trochę mi pomógł Hydra Zen Lancome ale właśnie się kończy i nie ukrywam, byłabym wdzięczna za jakąś propozycję ;) (cera przesuszona, zwłaszcza na policzkach i drobniutkie, podskórne mini punkciki na brodzie) :kwasny:

nowe OBNIŻKI.
obniżka u Weroniki

.

Goha Wysłany: 2009-03-05, 11:14   

Haa, nie używałam - muszę zatem wypróbować :hyhy:
Atir, polecam Ci szczegółowy opis Effaclarów wcześniej w tym wątku, cudownie uspokajają cerę z problemami i nadają się pod makijaż ;)

Atir Wysłany: 2009-03-05, 11:23   

Starsza Kobieta

Goha napisał/a:
Haa, nie używałam - muszę zatem wypróbować :hyhy:
Atir, polecam Ci szczegółowy opis Effaclarów wcześniej w tym wątku, cudownie uspokajają cerę z problemami i nadają się pod makijaż ;)

no to się cofam do tych cudownośći , bo przedwczoraj w noc przeczytałam cały watek ale przyznaję ze szczególnym uwzględnieniem make up. :)

nowe OBNIŻKI.
obniżka u Weroniki

.

Goha Wysłany: 2009-03-05, 11:30   

Atir, opis Effaclarów jest na stronie 18 :]
Właśnie uzupełniam listę tematów, żeby uaktualnić spis treści, bo na zazie sięga tylko do 12 strony :oczami:

Kate Wysłany: 2009-03-05, 11:35   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Goha a mi jesteś w stanie coś poradzić? możliwe, że się wirtualnie nie da, ale konkretnie to mi chodzi o naturalny w miarę makijaż codzienny (oczy niebieskie ;) ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi