Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Bielizna termoaktywna
Autor Wiadomość
nituszka Wysłany: 2011-03-13, 09:55   

Net włączony- gar z zupą spalony

dziękuje :) to się naczytałam i już mam pojęcie o co w tym chodzi ;)

ale ta która przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej to się jakoś nazywa? natknęłam się ostatnio w jakimś sportowym sklepie. myślicie że takie coś w ogóle spełnia obiecaną rolę? :looka:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Dzej Wysłany: 2011-03-13, 11:18   

Starsza Kobieta

nituszka napisał/a:
myślicie że takie coś w ogóle spełnia obiecaną rolę?

Ja z tych, co myślą, że spalanie tkanki tłuszczowej przyspieszają intensywne ćwiczenia i zdrowe odżywianie, a nie noszenie odpowiednich gaci ;)

"Każdy cytat w Internecie wygląda na prawdziwy" Józef Piłsudski

nituszka Wysłany: 2011-03-13, 12:22   

Dżej napisał/a:
spalanie tkanki tłuszczowej przyspieszają intensywne ćwiczenia i zdrowe odżywianie, a nie noszenie odpowiednich gaci ;)

wiem wiem :) tylko się zastanawiam czy podczas ćwiczeń wpływają jakoś na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej czy nie :)
takich cudownych wynalazków, które poprzez same założenie pomagają niestety jeszcze nie wynaleziono . a szkoda :cwaniak:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

nituszka Wysłany: 2011-03-13, 12:28   

już znalazłam. to są spodenki neoprenowe o które się pytam. teraz nie mam zbyt dużo czasu żeby o nich poczytać, ale pewnie dokładniej się im przyjrzę. zobaczymy czy ktoś je poleca ;)

dobbi Wysłany: 2011-03-13, 12:44   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

neopren uzywany przy okazji ćwiczen fizycznych podnosi temperaturę ciała i wzmaga metabolizm - nadmierne pocenie sie, ale...nadmierne pocenie się nie powoduje, że nie traci się wiele na tkance tłuszczowej a raczej na wodzie. moim zdaniem, nie wpływają one na odchudzanie. to taka sauna w gaciach ;)

z pozdrowieniami

nituszka Wysłany: 2011-03-15, 11:28   

dobbi napisał/a:
to taka sauna w gaciach ;)

to ja podziękuje :zdziwko:

chyba wolę zainwestować w fajne spodnie, w których będę się dobrze czuła niż taką niewygodną saunę :cwaniak:

dziękuje za pomoc ;)

Zmora Wysłany: 2011-11-27, 21:07   

Starsza Kobieta

Wyciągam, bo szukam męskich kalesonów :rotfl: najlepiej do 100 zł.

Namierzyłam Brubeck, ale to niby uniseksy są, czy sprawdzą się rzeczywiście dla mężczyzny?

Może ktoś ma jakieś nowe doświadczenia w tym temacie? :)

lizka Wysłany: 2011-11-27, 21:56   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Doswiadczenia mam takie ze bielizna termoaktywna z Tchibo sprawdza sie rownie dobrze jak bielizna termoaktywna firmy Małachowski (porownujac okres narciarski - warunki do ok -20 st, wysokosc 3500m). To z doswiadczenia meza. Ja mam najtansza z wyprzedazy Decathlonu Quechequa (czy jakos tak) i tez sie sprawdza.

lizka, Maciuś (02-02-2005r) i Michałek (30.08.2013)

Zaynah Wysłany: 2011-12-02, 10:51   

Jak do nas trafilas?: z g.
Zmora napisał/a:
Namierzyłam Brubeck, ale to niby uniseksy są, czy sprawdzą się rzeczywiście dla mężczyzny?

Zakupiłam dla chłopa cały komplet Brubecka (bluza+spodnie) - coś koło 180 zł i podobno sprawdzają się świetnie. Może warto pomyśleć nad kompletem lub np. na tej aukcji zakupić same spodnie.

Kate Wysłany: 2012-02-12, 20:20   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Wyciągam, macie jakieś nowe marki godne polecenia?
Potrzebuję na biegówki - takie rekreacyjne i niestety kilka razy w roku, więc nie za bardzo mam ochotę inwestować dużą kasę ;) - ten decathlon rzeczywiście średni mocno?

Domino Wysłany: 2012-02-12, 20:25   

Forumowy wyjadacz

ja rozważam tą, widziałam u znajomej i spodobała mi się:

polska marka - Gotherm, dostępne na All.

Tosia
Jurek

Kate Wysłany: 2012-02-12, 20:30   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Domino koleżanka zadowolona z tej bielizny? Ceny ma fajne.

Domino Wysłany: 2012-02-12, 21:09   

Forumowy wyjadacz

Kate napisał/a:
Bardzo zadowolona, cała rodzina w niej jeździ i ja właśnie tez podjęłam decyzję, że kupuję! dla wszystkich. Ale to nie jest taka prawdziwa bielizna termoaktywna, jak np. brubeck, który jest taki elastyczny, cienki i bardzo opinający, ta jest taka bardziej "bawełniana", z meszkiem od spodu.

Tosia
Jurek

Domino Wysłany: 2012-02-20, 21:55   

Forumowy wyjadacz

Domino napisał/a:
Kate napisał/a:
Bardzo zadowolona, cała rodzina w niej jeździ i ja właśnie tez podjęłam decyzję, że kupuję! dla wszystkich. Ale to nie jest taka prawdziwa bielizna termoaktywna, jak np. brubeck, który jest taki elastyczny, cienki i bardzo opinający, ta jest taka bardziej "bawełniana", z meszkiem od spodu.

update:

ja też jestem zadowolona, zakupiłam dla siebie i dla Tosi (wygląda słodko :D ) jest bardzo wygodna i ciepła :)

Tosia
Jurek

Dobra Wysłany: 2012-02-21, 07:49   

Starsza Kobieta

K pojechał na narty, kupiliśmy mu bieliznę termo z decathlonu. Dzwonił wczoraj że sprawdza się rewelacyjnie i żałuje że nie kupił jeszcze jednych kalesonów ;)
Tak więc chyba mogę polecić :hyhy:

Odpowiedz do tematu