Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
meble łazienkowe - skad?
Autor Wiadomość
Bachun Wysłany: 2011-01-04, 22:26   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

milluna,nirwanaa, dzięki za namiary.
A może macie coś jeszcze,co by współgrało z antykami?

:police:

anuka Wysłany: 2011-01-05, 14:22   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: z wizażu
nirwanaa napisał/a:
My mamy drewniane meble Amber kupione w Leroy Merlin + do tego umywalki Cersanitu (musiał być konkretny model bo inaczej by nie pasowała szafka pod umywalkę)
Obrazek
link

My kupiliśmy takie same meble tylko w kolorze Wenge są ładne i proste.

Petelka Wysłany: 2012-09-04, 14:09   

marcelka83 napisał/a:
sternik napisał/a:
Najdrożej będzie u stolarza.
ale wydaje mi się najsolidniej, oczywiście zależy od materiałów i stolarza, ale tak jak w naszym przypadku jeśli to będzie hurtowo całe mieszkanie u jednego stolarza to myślę że będzie ok, mam nadzieję :oczami:

Niestety nie zgodzę się z tym, że u stolarza będzie najsolidniej, bo mam coś do zareklamowania.
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2012-09-04, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  

nituszka Wysłany: 2012-09-04, 18:05   

Net włączony- gar z zupą spalony

meble łazienkowe, podobnie jak resztę zrobił bardzo dobry stolarz - mój tata ;) :hyhy:
wymyśliłam sobie meble drewniane, ale wyglądające na postarzane, więc są z surowego drewna, następnie podpalane i przecierane szczotką. do impregnacji używamy bezbarwnego wosku i to wystarcza choć początkowo bałam się, że w łazience nie zda to egzaminu, a jednak jest świetnie. jeden z mocniejszych punktów w naszym domu, dużo gości je chwali :)
a jak mąż nałoży na nie nową warstwę wosku to zapach w łazience jest obłędny :love:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Ewan Wysłany: 2012-09-04, 19:17   

ananke napisał/a:
Robiłam na zamówienie u zaufanego stolarza, wyszły super, ale dopasował je co do milimetra :)

U mnie było tak samo. Facet zrobił nam kuchnie, a potem zabrał się za szafki w łazience. Minęły już 2 lata, a ja nadal jestem nimi zauroczona.

Cza_net Wysłany: 2012-09-05, 04:24   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z gimbli
nam też robila ta sama firma, co meble kuchenne. Wyszly fajne, funkcjonalne, na wymiar.
Tak na marginesie to meble lazienkowe sprzedawane jako lazienkowe w sklepach, marketach itp nie sa specjalnie niczym impregnowane, zeby je zabezpieczyc przed wilgocią. Są robione identycznie jak wszystkie inne (mówię o takich gotowych zestawach za 2 tys za 3 elementy).

[/url]

ciuszki małe i większe

kamila-t Wysłany: 2012-09-05, 05:13   

Do dużej łazienki kupiłam meble z IKEA:
- szafkę pod umywalkę (umywalkę mam inną):

- szafkę wiszącą:

Mam nadzieje, że będą się dobrze sprawować :)

silna.kobietka Wysłany: 2012-11-15, 10:26   

http://www.krolestwolazie...eble-w-lazience tu jest bardzo fajny artykuł o meblach w łazience i pokazane fajne różne rodzaje mebli, przeczytaj może znajdziesz coś dla siebie :)

raskolnikow Wysłany: 2013-03-18, 09:58   

jak się ma dużą łazienkę nie ma problemu z tym jakie meble wybrać ale w przypadku mniejszych, może być problem, dlatego fajnym wyjściem jest robienie mebli na zamówienie. [reklama jest płatna]

Nie tobie się pokłoniłem, pokłoniłem się całemu cierpieniu ludzkiemu.
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2013-03-18, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  

Agnes
[Usunięty]
Wysłany: 2013-03-19, 13:07   

nituszka napisał/a:
(...) do impregnacji używamy bezbarwnego wosku i to wystarcza choć początkowo bałam się, że w łazience nie zda to egzaminu, a jednak jest świetnie. jeden z mocniejszych punktów w naszym domu, dużo gości je chwali :)
a jak mąż nałoży na nie nową warstwę wosku to zapach w łazience jest obłędny :love:

Nituszka, a jakiego wosku używaliście? Czy taki wosk nada się także na meble ogrodowe?

Saberity Wysłany: 2016-07-25, 13:14   

Ja preferuję styl retro, gdzie można zrelaksować się w wannie po ciężkim dniu pracy i nic Cię nie rozprasza. Swoją łazienkę wyposażyłem w elementy reklamowe. Wygoda, elegancja i harmonia - tak najłatwiej opisać moją obecną łazienkę :)
Ostatnio zmieniony przez Blutka 2016-07-25, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  

sunflower112 Wysłany: 2017-09-21, 06:39   

Chyba najlepiej wejść na jakiś serwis typu Homebook, gdzie można przejrzeć szeroką ofertę i wybrać coś w tym gąszczu. Wśród tych propozycji mebli łazienkowych https://www.homebook.pl/produkty/meble-lazienkowe nie będzie chyba tak trudno wybrać czegoś w sam raz.

Odpowiedz do tematu