Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Do you zumba?
Autor Wiadomość
aneta735 Wysłany: 2012-11-22, 10:40   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja uwielbiam zumbę! Po wielu różnych próbach z fitnessem, stepem, siłownią, abs, pump-em i wieeeelu innych, dopiero jak poszłam na zumbę to okazało się, że to jest to. Nigdy nie nudziłam się na tych zajęciach. Nigdy też nie miałam pokusy, żeby z nich zrezygnować.
Ostatnio próbuję też zumby połączonej z pilatesem - to jest dopiero super! Po intensywnym tańcowaniu z latynoskimi rytmami jest super odprężenie. Polecam każdemu!

kowanowa Wysłany: 2012-12-01, 21:01   

ja dziś byłam znów na zumbie... jeszcze nie udało mi się ustabilizować grafiku na tyle żeby chodzić regularnie więc chodzę wyrywkowo. mam multisport więc jest git.
po zumbie sauna dla odprężenia też jest fajna :)
heh dziś byłam na zumbie żeby rozruszać meega gigantyczne zakwasy po wczorajszych zajęciach pole dance ^^

nirwanaa Wysłany: 2012-12-03, 14:56   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

ha, ja dziś zaczynam :)
Moja mama też zainteresowana, mąż też. Może się wybiorą razem ze mną.

Dziś o 21 w Milanówku rusza nowa grupa - więc może któraś z babińcówek też się skusi... ;)

My

ewka01 Wysłany: 2012-12-04, 12:11   

Chodzę czasem na zumbę w moim klubie fitness. Jeżeli ktoś nie lubi się pocić na siłowni, to jest to całkiem fajny i ciekawy sposób na spalanie kalorii. Kroki nie są jakoś specjalnie skomplikowane, zresztą zwykle są opisywane na bieżąco przez instruktorkę, więc myślę, że każdy da radę. A sama zumba to rytmy latynoamerykańskie, przy których można się świetnie bawić, i ćwiczenia, które kształtują ciało - idealne wręcz połączenie :)

annakus Wysłany: 2012-12-04, 13:46   

wszystko tylko nie zumba, byłam raz i już nigdy więcej, ale po prostu to nie w moim stylu, całe te zajęcia wyglądały jak urywki filmu "Czasem słońce, czasem deszcz" albo innego Bollywood'u, którego niestety nie przetrawię, tak czy siak podziwiam dziewczyny, które są zumbą zachwycone

ontas Wysłany: 2012-12-04, 16:15   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
rodzaj utworów to kwestia prowadzącego, u mnie raz na jakiś czas pojawia się jedna kompozycja stylem Bollywood, więc ten rodzaj rozrywki nie jest wyznacznikiem.

"Może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem." – Gabriel García Márquez

ewka01 Wysłany: 2012-12-05, 07:13   

U mnie zwykle podczas zajęć puszcza się dosyć nowoczesną muzykę z lekko latynoamerykańskim rytmem, typu Shakira, czy modny ostatnio Michael Telo, więc nie jest aż tak źle i raczej mało bollywoodowo :)

annakus Wysłany: 2012-12-05, 07:15   

faktycznie może każdy prowadzący wybiera inną muzykę, w takim razie musiałabym spróbować w jakimś innym fitness club'ie

asia_w Wysłany: 2012-12-05, 20:05   

Jak do nas trafilas?: od Kini :)
Ja biegam na Zumbę codziennie :) :) uwielbiam te zajęcia :) mam kilku instruktorów którzy są naprawdę rewelacyjni i to dzięki nim normalnie oszalałam na jej punkcie ;)

elton Wysłany: 2012-12-07, 14:33   

U mnie zumba od dawna jest standardem - nie wyobrażam sobie już tygodnia bez niej, chociaż przez jakiś czas miałam kontuzję ;/ Teraz już normalnie trenuję. Generalnie, przepadam za taką formą aktywności. Na zumbę chodzę u nas do GoldsGym na Wilanowie, tj. w Warszawie. Kogoś jeszcze można tam spotkać?

podpis niezgodny z regulaminem forum. Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2013-01-02, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  

kowanowa Wysłany: 2012-12-11, 12:15   

asia_w, chodząc codziennie na zumbe widzisz jakieś fajne efekty u siebie? :>

ja chodzę do aplauzu na radiowej w wawie, i też bywają czasem bollywoodowe klimaty. Dla mnie to zabawny motyw jest ;)

mentirosa Wysłany: 2012-12-14, 12:25   

zumba jest rewelacyjna, jeszcze niedawno otworzyli mi fitness niemalże pod domem i mogę sobie wyskoczyć jak mam wolną chwilkę:)

"W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym"

Iwonka3Miasto Wysłany: 2013-01-07, 13:56   
Nowicjusz

Jak do nas trafilas?: jestem tu z przypadku
Jestem zdecydowaną i zatwardziałą zumbofanką :-) Teraz w sobotę jest maraton i już sie nie moge doczekać :padam:

Lepiej się zepsuć, niż zardzewieć

Iwonka3Miasto Wysłany: 2013-01-23, 14:43   
Nowicjusz

Jak do nas trafilas?: jestem tu z przypadku
Już w ten weekend jest I zumbaton w Gdańsku 3 godziny zabawy, zapraszam nad morze :-)

Lepiej się zepsuć, niż zardzewieć

pomarancza Wysłany: 2013-02-21, 13:03   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

tańczę zumbę od roku :D najlepszy sposób na dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę :) polecam wszystkim od maluchów po babcie :)

Odpowiedz do tematu