Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Do you zumba?
Autor Wiadomość
adriana Wysłany: 2013-02-25, 10:16   

Starsza Kobieta

Nagle odkryłam, że zumba to idealna aktywność fizyczna dla mnie :) Genialna jest! Niestety na razie nie mam jak chodzić na zajęcia i postanowiłam ćwiczyć w domu. Wynalazłam sobie na YT taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=uDgbBdS9W54

Bardzo fajnie mi się ćwiczyło tylko się zastanawiam czy standardowa lekcja zumby wygląda podobnie? I ile w ogóle trwa?

Mam jeszcze dylemat z porą ćwiczenia i zastanawiam się czy to zdrowo żeby ćwiczyć z samego rana jeszcze przed śniadaniem?

I na koniec - możecie polecić jakieś filmiki o zumbie? Najlepiej długie, żeby były w sam raz na jedną sesję ćwiczeń?

mama domowa
ArtAda

lilia Wysłany: 2013-02-25, 10:26   

Starsza Kobieta

adriana, to wszystko zależy od instruktora bo moja bardzo intensywnie prowadzi i jestem mokra i padnięta za każdym razem, a z druiej strony kupiłam zumbę na kinecta (jest bardzo dużo ćwiczeń i różne stopnie) i prawie codziennie ćwiczę, na razie "short class" i tez się mocno męczę, ale myślę że mniej niż na zajęciach, zobaczymy co będzie jak wejdę na wyższe poziomy :)

pisanka Wysłany: 2013-03-23, 20:49   
Pampersa mi dali i nowym nazwali
:) :) :)

Jak do nas trafilas?: Wyszukiwarka
polecam zumbę każdemu! chodzę od prawie 2 lat i żaden sport nie sprawiał mi tyle frajdy :) do tego poprawa sylwetki, kondycji i koordynacji ruchowej ;) polecam zajęcia u Moeza :) solidny trening, można się zmęczyć :D

kasiajotka Wysłany: 2013-03-26, 14:07   

Chodziłam na zumbę przez rok i znudziła mi sie, muszę przyznać :( Wszystkie tego typu zajęcia mają element powtarzalności, który dla mnie po jakimś czasie jest po prostu demotywujący. Nie mówię, że zumba jest be, bo na pewno bardziej mi pasowała niż np. aerobik, ale to nie mój rodzaj aktywności. Swój odkryłam zupełnym przypadkiem, jak mnie koleżanka namówiła dwa lata temu na squasha - teraz gram 2-3 razy w tyg. Miałam nawet zajęcia z trenerem, żeby się doszkalać i chcę zacząć grać w turniejach amatorskich. Nie ukrywam, że dla squasha straciłam całkowicie głowę i dobrze mi z tym :)

pisanka Wysłany: 2013-03-26, 14:11   
:) :) :)

Jak do nas trafilas?: Wyszukiwarka
fakt na Zumbie niektórzy instruktorzy często tańczą te same układy.. dlatego dobrze jest znaleźć w miarę kreatywnego instruktora :P ja chodzilam do kilku, ale w koncu trafilam na takiego, ktory sam szybko sie nudzi i co chwile zmienia uklady, piosenki, szuka nowych kombinacji i dlatego jest caly czas ciekawie :) a squash nie jest monotonny? :D

biedroneczka01 Wysłany: 2013-04-19, 18:43   

Jak do nas trafilas?: od znajomej
Moja instruktorka chyba była mało kreatywna. Albo to ja nie byłam do końca kompatybilna z tymi wszystkimi ruchami które trzeba tam wykonywać. Ale na razie przerzucam się na rower bo wiosna przyszła w końcu :rotfl: Ale jesienią mam zamiar znowu spróbować :) możecie kogoś polecić we Wrocławiu?

"Nic nie jest łatwe i proste... ale warto próbować"

asia_w Wysłany: 2013-05-07, 16:48   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: od Kini :)
adriana napisał/a:
Bardzo fajnie mi się ćwiczyło tylko się zastanawiam czy standardowa lekcja zumby wygląda podobnie? I ile w ogóle trwa?

Zumba trwa ok. 50 minut, do danej piosenki jest inny układ, super zabawa :)
pisanka napisał/a:
polecam zajęcia u Moeza :) solidny trening, można się zmęczyć :D

wiesz a mnie w ogóle Moez nie pasuje. No ale każdy ma inne upodobania ;)

Ja chodzę od roku na ZUMBĘ i jest to dla mnie super zabawa, relaks po ciężkim dniu a przy tym extra trening z którego wychodzę mokra jak z spod prysznica :)

nituszka Wysłany: 2013-05-08, 09:37   

Net włączony- gar z zupą spalony

biedroneczka01 napisał/a:
możecie kogoś polecić we Wrocławiu?

we Wrocławiu jest kilku dobrych instruktorów, w zależności co lubisz. czy bardziej taneczne kawałki, czy flamenco i belly dance czy sporo aerobowych ćwiczeń :) napisz gdzie mieszkasz albo w jakich okolicach chciałabyś chodzić do fitness clubu to coś postaram się podpowiedzieć ;)

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

asia_w Wysłany: 2013-05-09, 14:43   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: od Kini :)

polecam Przemka Waszczyszyna :) rewelacyjny gość, układy ma super, sam jest bardzo pozytywną osobą :) często jest w Wawie na maratonach :)

apple Wysłany: 2013-05-13, 21:05   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Dołączam do fanek zumby :) wciągnęła mnie od razu, wyrzut endorfi do organizmu po takich zajęciach trzyma mnie do kolejnych :) chodzę 2-3 razy w tygodniu - rewelacja! Na pewno osoby, który wcześniej miały kontakt z tańcem, chodziły na ste czy aerobic będą miały łatwiej. Jutro idę także i juz nie moge sie doczekac :)

Nisia Wysłany: 2013-05-15, 05:05   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

i ja kocham Zumbe... a do tego dobry instruktor to juz mistrzostwo świata.. Trafiłam na dziewczyne ktora daje popalic:) co chwileinne układy co snowego także z nia nuda nie grozi:) jak mi mowili na początku że ZUMBA uzależnia to stwierdzam że mieli racje:) a do tego od czasu do czasu dorzuciłam Bokwe tez całkiem fajnie zapowiadajace sie zajecia:)

nyx Wysłany: 2013-07-22, 11:55   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

asia_w napisał/a:

polecam Przemka Waszczyszyna :) rewelacyjny gość, układy ma super, sam jest bardzo pozytywną osobą :) często jest w Wawie na maratonach :)

O zdecydowanie, Przemo cudny jest :) w miniony weekend byłam na maratonie w Mielnie, było genialnie. Co roku Ania Dąbrowska z Koszalina organizuje ten maraton, Przemo był, z Warszawy Piotrek Litwiniuk, Stefan Jakóbczyk, Michał Kurpet i Łukasz Grabowski.

Adriana, z dziewczyn Ania Dąbrowska i Andżelika Muraszkowska, poszukaj na YT ich kanałów z układami. Dziewczyny są rewelacyjne. W Gdańsku to najlepsza jest ta pani: http://annac.zumba.com/

3 sierpnia w Warszawie będzie maraton zumbowy nad Wisłą :)
http://www.laplaya.pl/ind...a-fitnes-after/

Sami faceci prowadzą :cool:

"Ja się nie czepiam, ja POPRAWIAM."

kamila-t Wysłany: 2013-07-22, 12:47   

Net włączony- gar z zupą spalony

nyx napisał/a:
W Gdańsku to najlepsza jest ta pani: http://annac.zumba.com/

Byłam na maratonie z udziałem tej dziewczyny - to wulkan energii :) W sobotę organizowała maraton w Gdańsku Brzeźnie na plaży, gdzie brał udział też instruktor z mojego klubu. Bardzo żałuję, że nie mogłam być :(

W sierpniu ma być maraton połączony z biciem rekordu ilosci uczestników http://maratonsierpniowy.pl/imprezy-zumba.php :)

Pomarańcza2 Wysłany: 2013-08-05, 08:09   
wcześniej Pomarańcza

Poszłam raz na zumbę. Niestety patrząc na siebie w lustrze nie mogłam przestać się śmiać i wyszłam w połowie zajęć...Nie czułam się sexy ani trochę :P .

nastasja Wysłany: 2013-08-20, 07:47   

zumba jest coooooll:) cwicze z paroma znajomymi i juz widze efekty, przedewszystkim lepszy humor ;)

Odpowiedz do tematu