Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Damska torba sportowa
Autor Wiadomość
MarMaja Wysłany: 2011-04-05, 21:57   Damska torba sportowa

Starsza Kobieta

Szukam fajnej, niezbyt dużej torby sportowej, z którą mogłabym pomykać na zajęcia w klubie, na basen itp.

Aktualnie klub mam w takim miejscu, że nie ma opcji parkowania pod drzwiami :hyhy: (i wyskakiwania z ciuchami w reklamówce), więc muszę przespacerować się trochę i chciałabym mieć ładną, wygodną i poręczną torbę.
Zależy mi na tym, aby miała osobną kieszeń na buty i nie przypominała wyglądem torby podróżnej. Dobrze byłoby, aby cena też była w miarę przyzwoita ;)
Wolałabym też, aby nie biła marką po oczach i nie była różowa :rotfl:

Nie umiem znaleźć nic sensownego, nie wiem gdzie szukać. Pomóżcie w poszukiwaniach, plis! :)

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

Mała Wysłany: 2011-04-05, 22:04   

Poważnie uzależniona

MarMaja, a szukalas wsrod toreb do wozka? Wiekszosc z nich ma dlugi pasek a niektore nawet dwa krotsze. Sa zgrabne, maja kilka komor i maja mnostwo kolorow.
Np.
http://allegro.pl/babylux...1526200752.html

Moje bransoletki ***
www.spodmoichpalcow.blogspot.com
www.aniapowiedziala.blogspot.com

zulam Wysłany: 2011-04-05, 22:10   

Starsza Kobieta

Fajne bywały w Tchibo w kolekcjach sportowych (mam ze dwie czarne, biała - wszystkie z wymaganymi przez Ciebie gadżetami) tez w H&M na dziale sportowym (choc troche mniejsza)
Np

podwawelska Wysłany: 2011-04-05, 23:25   

Net włączony- gar z zupą spalony

a taka? cena deko powalająca, ale torba genialna uważam :)
http://www.anytown.pl/skl...?id_product=360

Dlaczego kobiety nie chcą wychodzić za mąż? Bo dla 20 dkg kiełbasy nie warto trzymać całej świni w domu :D

MarMaja Wysłany: 2011-04-06, 07:51   

Starsza Kobieta

Mała napisał/a:
szukalas wsrod toreb do wozka?

gdyby nie Ty, to nawet przez myśl nie przeszłaby mi ta opcja ;) Ta z linka fajna, ale za mała.

Za to ta podoba mi się bardzo, ale niestety okazuje się, że mam ekskluzywny cenowo gust :hyhy: Poza tym trochę jest wąska, ale gdyby była tańsza, to jakoś wcisnęłabym w nią sportowe buty :rotfl: Tylko po co mi przewijak :hyhy:

zulam, eh, no właśnie fajne są, ale chwilowo musztarda po obiedzie. Aktualnie jest tylko turkusowa, która nie bardzo przypadła mi do gustu. A ta czarna była w wyprzedaży po 19 zł i mogłam ją kupić, gdyby nie jakaś pomroczność, która na mnie spadła wtedy :mur:
Muszę podjechać do H&M, bo ta niebieska całkiem fajna.

podwawelska, kurcze, chyba przemknęła mi podobna na allegro. Idę kopać w aukcjach.

nituszka Wysłany: 2011-04-06, 08:05   

MarMaja, świetnie że założyłaś taki wątek. sama szukam teraz takiej torby i rozmiarowo i wyglądem najbardziej mi podpasowały torby Pumy, tylko nie do końca jestem przekonana do dużego logo :niepewny:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

zulam Wysłany: 2011-04-06, 12:36   

Starsza Kobieta

MarMaja napisał/a:
Muszę podjechać do H&M, bo ta niebieska całkiem fajna.

Ta niebieska jest Tchibo. W H&M jest podobna czarna

irish Wysłany: 2011-04-06, 12:43   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: za gimblówkami ;-)
MarMaja, w decathlonie patrzyłaś? Chciałam Ci wkleić jakąś ich przykładową torbę, ale na ich www na hasło "torba sportowa" wyrzuciło mi 6 stron produktów, więc się nie podejmuję :zawstydzony:
(na stronie możesz od razu sprawdzić dostępność danego produktu w najbliższym (khem... :cool2: ) Ci sklepie :)

Trafiony. Zatopiony.

meow Wysłany: 2011-04-06, 14:10   

Jak do nas trafilas?: z gimbli -;)
Podwawelska rewelacyjna ta torba :) Jeszcze tylko na fitnes muszę się zapisać i będę miała wymówkę, że muszę ją mieć ;)

kometa Wysłany: 2011-04-06, 16:28   

Starsza Kobieta

irish napisał/a:
MarMaja, w decathlonie patrzyłaś? Chciałam Ci wkleić jakąś ich przykładową torbę, ale na ich www na hasło "torba sportowa" wyrzuciło mi 6 stron produktów, więc się nie podejmuję

Ja szukalam kiedys w sklepie na zywo i nie znalazlam nic fajnego :zdegustowany: dzieki za watek, ide patrzec na linki.

MarMaja Wysłany: 2011-05-06, 17:18   

Starsza Kobieta

swojego ideału nie znalazłam, ale w międzyczasie kupiłam sobie torbę, ktora na razie mnie satysfakcjonuje.
Nie ma kieszeni na buty, ale jest tak ładnie wykonana, z dobrego materiału i miała fajną cenę, że żal mi było nie kupić jej ;)

nituszka Wysłany: 2011-05-06, 18:36   

MarMaja, bardzo fajna! tylko ja bym pewnie inny kolor wybrała ;)

też kupiłam sobie torbę. jednak zdecydowałam się na pumę, ale znalazłam taką z małym logo w przepięknie zielonym kolorze :luka:

o taką:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

promyk_slonca Wysłany: 2011-05-24, 06:35   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja również mogę polecić decathlon - mają całą serię rzeczy dedykowanych na fitness - torby też. Może nie są śliczne, ale dobrze spełniają swoją funkcje, a to chyba w tym przypadku znacznie ważniejsze :)

MarMaja Wysłany: 2011-08-17, 20:11   

Starsza Kobieta

polecam zajrzeć do Tesco, bo właśnie mają torby sportowe - na tyle fajne zarówno wizualnie, praktycznie, jak i cenowo, że kupiłam sobie jedną ;)
Mają komorę główną, 2 boczne (+ siatkowa) w tym przez jedną z nich można dostać się do kieszeni na buty. 2 kieszonki na przodzie. Dodatkowo jest dołączony worek na strój i przezroczysta kosmetyczka. Do noszenia w ręce, jak i na pasku.
To wszystko za jedyne 45zł. Nie straszy chińszczyzną.

kometa Wysłany: 2011-08-18, 19:55   

Starsza Kobieta

Ja swoja rowniez kupilam w Tesco - chyba taka jak opisujesz :hyhy: Fioletowa moze?

Nam przydala sie na wakacjach jako bagaz podreczny ;)

Odpowiedz do tematu