Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaczynam się odchudzać CZĘŚĆ IV
Autor Wiadomość
Alma_ Wysłany: 2013-04-10, 10:00   Zaczynam się odchudzać CZĘŚĆ IV

Starsza Kobieta

Zapraszam i życzę dużo motywacji z okazji wiosny ;)

ontas Wysłany: 2013-04-10, 10:26   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: Gimbla
witam w nowej części wątku :)

"Może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem." – Gabriel García Márquez

madzia106 Wysłany: 2013-04-10, 11:08   

Forumowy wyjadacz

Ja się zamelduję.
Bardzo pooowoli, ale kilogramy idą w dół.
Zaczęłam ćwiczyć 2x w tygodniu na zajęciach grupowych, bo w domu zmobilizować się nie mogę. Jak uda mi się jeszcze do tego dorzucić 2x/tydz. ćwiczenia w domu to było by :lizak:

Powiedzcie mogę kupić sobie jakiś sprzęt do ćwiczenia w domu który nie zajmuje dużo miejsca? Co polecacie steper? Jaki?

My

pino Wysłany: 2013-04-10, 11:52   

Też się witam :) Kupiłam Skalpel II Chodakowskiej i może się uda choć raz w tygodniu zmobilizować w domu ;) plus 2 wyjścia, więc może jakoś będzie :luka: .

Maura Wysłany: 2013-04-10, 12:30   

Mamosaurus

Jak do nas trafilas?: G.
Stane i ja.
Jak zwykle, 8 godzin plus zmiany w zywieniu.

Madziu, my mamy kolyske do brzuszkow, tak chcialam, ech! Jest dla mnie za duza, nie siegam dłonmi. :masakra: A tak sie wygodnie brzuszkuje.

ziel_lena Wysłany: 2013-04-10, 14:06   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
kasiaes napisał/a:
wczoraj kupiłam spódnicę w rozmiarze 40 zamiast 46

:w000t: ale czad! :)

madzia106 napisał/a:
Co polecacie steper? Jaki?

Ja miałam taki zwykły:

niestety, tyle z niego korzystałam, że pękł na spawach pod pedalami :( Mam nadzieję, że da się naprawic u spawacza, bo tęsknię za tym :(
Ogólnie super sprawa, włączasz sobie jakiś film i nawet nie zauważasz, kiedy mija czas :) Na początku chodziłam, żeby spalić jakąś okresloną ilość kalorii, potem się wprawiłam i chodziłam dużo dłużej.

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

spinka Wysłany: 2013-04-10, 16:27   

Net włączony- gar z zupą spalony

I ja się dopiszę, od poniedziałku miałam się pięknie zmobilizować... ale coś nie wyszło.
Może z nowym wątkiem jakaś nowa energia we mnie wstąpi?

No to ZACZYNAM się odchudzać ZNOWU! :oczami:

okruszek Wysłany: 2013-04-10, 18:42   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z G.
Ja tez witam! :)

kasiaes czy ty jeszcze w styczniu tego roku nosilas 46 a dzis 40? Ogromne gratulacje :padam:

Ja bardziej skupilam sie na cwiczeniach niz typowej diecie. Ograniczam slodycze, maczne produkty ale czasem sobie pozwalam na 2 kanapki na sniadanie jak nie mam co zjesc lub czasu w przygotowaniu czegos innego.

Staram sie cwiczyc codziennie - najpierw orbitrek od 12do 22min (na razie tylko tyle) a potem cwicze. W sumie moze nie jest tego duzo od 30 do 40 min ale mam na sobie neopranowe spodenki i jestem calusienka mokra. I chodze na basen 2-3 razy w tygodniu.
Podobno widac juz roznice :) Na wadze tylko -3,5kg ale brzuch troche mniejszy :)
Mam wieksza motywacje bo maz zaczal cwiczyc i chce z 10kg zrzucic wiec "scigamy sie" ktore z nas szybciej spadnie...

A i u mnie jutro tez kiszona kapusta :) a do tego kurczak pieczony.

Mati
Kuba
Oliwia

kasiaes Wysłany: 2013-04-10, 19:22   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

ziel_lena okruszek dzięki :) tak okruszku na koniec 2012 roku rozmiar 46 a teraz 40 :D aż sama nie wierzyłam i 2 razy sprawdziłam przed kasą czy ja dobry ciuch chcę kupić :P
ale żeby nie było za różowo znów poległam z mobilizacją ćwiczeniową. już się miałam zabrać za Ewę ale miałam mega aferę w pracy, kupę nerwów mnie to kosztowało i wieczór przepłakałam zamiast ćwiczyć. i znów się sprawa rypła... trudno nie można mieć wszystkiego.

pino Wysłany: 2013-04-10, 19:24   

kasiaes, super!
No ja jestem z siebie dumna, bo poćwiczyłam ;) .

ontas Wysłany: 2013-04-10, 19:39   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
okruszek napisał/a:
A i u mnie jutro tez kiszona kapusta :) a do tego kurczak pieczony.

polecam kurczaka pieczonego na kapuście :lizak:

spinka napisał/a:
No to ZACZYNAM się odchudzać ZNOWU! :oczami:

hiihih ja jutro znów zaczynam po raz 100000000000000000001 :hyhy: cóż lepiej może tak niż totalnie odpuścić.

kasiaes mega gratulacje :) podziwiam :padam: a przypomnij ile wagowo schudłaś w tym czasie łącznie.

I powodzenia w pracy :ok:

"Może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem." – Gabriel García Márquez

kasiaes Wysłany: 2013-04-10, 19:40   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

ontas, dzięki :) wagowo to myślę że jakieś 12 kg, od połowy marca się nie ważyłam a wtedy było 10 kg, dietetyk za niecałe 2 tygodnie dopiero.

MarMaja Wysłany: 2013-04-10, 21:10   

Starsza Kobieta

Wzięłyście w obroty odchudzanie i chwila moment Alma_ musiała naową część założyć ;)
Gratuluję wszystkim spadków i samozaparcia :ok:

Moje postanowienie na ten rok to jeżdżenie na rolkach 8) Dziecko zamówiło sobie na urodziny, to ja też zachciałam :hyhy: (poza tym urodziny mam 1,5 miesiaca po swoim dziecku to akurat pasuje ;) )
Właśnie zdecydowałam się o miesiąc przesunąć podpisanie nowej umowy w moim klubie fitness i kasę z abonamentu przeznaczyc na zakup rolek.
Mam nadzieję, że nie zabiję się i mój kręgosłup to wytrzyma :masakra:

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

Ankmur Wysłany: 2013-04-11, 06:21   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

MarMaja a na lyzwach jezdzilas? Jesli tak to nie powinnas miec problemu z jazda na rolkach. Ja tez nastawiam sie na jazde na rolkach z dzieckiem wlasnie. Jeszcze czeka mnie nauka jazdy na 2 kolkach ( dziecka ) wiec pobiegam troszke :)

Kasiaes ciagle Ciebie podziwiam bo ja w tym czasie ledwo 6 kg zgubilam! No i w szoku jestem bo ostatnio z dieta na bakier a mi pokazalo dzis wage szatana 66,6 kg :) Spadku zero ale chociaz nie utylam, tyle pocieszenia :)

A co to za kurczak na kapuscie???? ZWykles czy kiszonej????

No i dzis znowu zaczynam odchudzanie!
Ostatnio zmieniony przez Ankmur 2013-04-11, 06:28, w całości zmieniany 1 raz  

malagosia Wysłany: 2013-04-11, 06:25   

Net włączony- gar z zupą spalony

To i ja się dopiszę :) Od trzech tygodni pod opieką dietetyka. Dieta głównie cukrzycowa i tu widzę efekty - cukier spadł mi pięknie, już prawie w normie jest. Dopiero za 2 tyg idę na kontrolę do dietetyka to dowiem się czy wagowo też jakiś efekt jest. Niestety czasu na ćwiczenia nie mam praktycznie wcale :( Pozostają spacery z dziećmi i basen raz w tygodniu.
Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać, chociaż jedzenie co 3h w wolne dni wychodzi mi słabo...

27.08.2005
1% dla Wiktora
14.02.2008 Nas Troje
02.03.2010 Nas Czworo

Odpowiedz do tematu