Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby na pociążowy brzuch pilnie poszukiwane!
Autor Wiadomość
Maura Wysłany: 2011-05-04, 18:38   

Rodzina głoduje, bo ja netuje
Mamosaurus

Jak do nas trafilas?: G.
MarMaja napisał/a:
w teczkach

teczki?! to chyba dyskietka była! wiesz, swiat do przodu poszedł.

MarMaja Wysłany: 2011-05-04, 18:40   

Starsza Kobieta

Maura napisał/a:
MarMaja napisał/a:
w teczkach

teczki?! to chyba dyskietka była! wiesz, swiat do przodu poszedł.

ja tam starej daty jestem. Nie ma to jak teczka z prawdziwego zdarzenia. :cwaniak:

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

Cletti Wysłany: 2011-07-16, 06:41   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja osobiście skorzystałam z basenu 3 razy w tygodniu .Na basen chodziłam sobie póznym wieczorkiem zapisałam sie na nauke pływania (mimo że umiem pływać ) dla mastersów i przez cały miesiąc chodziłam na siłownie .Woda wyciągnęła i wymodelowała sylwetkę a tener dbał o to żeby cała godzinkę pływac a nie obijać się pamiętam jeszcze to nieziemskie zmęczenie po basenie :) A efekt był tego taki, że nie stosowałam zadnych diet zadnych tabletek a figura szybciutko wróciła do normy nawet lepiej ważyłam mniej niż przed ciążą :) Takze polecam :) A po brzuchu ani śladu, żadnych flaczków fałdków

adka
[Usunięty]
Wysłany: 2012-07-02, 07:27   pas poporodowy?? Co myślicie?

Dziewczynki, dołączam się do prób schudnięcia poporodowego ;) Póki co próbuję diety i ćwiczeń, ale ostatnio przyjaciółka powiedziała mi, że czytała na jakimś forum, że kobietki stosują tzw. pasy poporodowe, które wzmacniają mięśnie brzucha i wspomagają chudnięcie. Nie ukrywam, że na tej części ciała zależy mi najbardziej, stąd moje pytanie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Ja znalazłam w necie taki pas xxx, kosztuje niemało, ale z drugiej strony więcej wydam na miesięczny karnet na siłownię, gdzie pójdę 4 razy ;p Czy któraś z Was słyszała o tej firmie? Albo może używa tego typu pasa poporodowego? Uważacie, że warto spróbować?:)

prosze przestrzegac regulamin, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2012-07-02, 07:56, w całości zmieniany 1 raz  

Dzej Wysłany: 2012-07-02, 09:35   

Starsza Kobieta

adka napisał/a:
pasy poporodowe, które wzmacniają mięśnie brzucha

A w jaki sposób pas poprodowy wzmacnia mięśnie? Mój fizjoterapeuta powtarzał, że właśnie nie poleca pasów poporodowych, bo osłabiają mięśnie. Ja z jego zalecenia robiłam brzuszki, z jednoczesnym zaciskaniem mięśni Kegla. Starczyło mi zacięcia tylko na 2 miesiące po porodzie (zaczęłam tuż po powrocie ze szpitala, 3 dni po) i w sumie nie narzekam na brzuch, choć oczywiście mógłby być bardziej płaski ;)

"Każdy cytat w Internecie wygląda na prawdziwy" Józef Piłsudski

adka
[Usunięty]
Wysłany: 2012-07-03, 07:46   re:

Hmm, to muszę jeszcze poczytać na ten temat :) Bo u mnie ciężko z siłą woli do brzuszków niestety... :(

alacho1984 Wysłany: 2012-07-04, 23:08   

Żeby zmniejszyć obwód brzucha to z własnego doświadczenia polecam diete od dietetyka i sport ( dla mnie Zumba na wypocenie i ABT na wzmocnienie mięśni). W taki sposób walcze z pozostałym tłuszczykiem. Niestety pozostaje kwestia skóry która dość wolno się obkurcza i tej nieszczęsnej ciemnej kreski. Robię sobie peeling na bazie cukru i oliwy i trę skóre jak szalona. Trochę schodzi, troche się wygładza, więc powoli działa. Moja siostra z kolei miała po ciaży tak duży fałd skory że nie dalo rady obkurczyć jej naturalnie, wiec korzystała z zabiegów Thermage. Trochę pomogło, ale mówiła że boli jak nie wiem co...

alacho1984 Wysłany: 2012-07-04, 23:14   

Aa dzięki dietce i ćwiczeniom w obwodzie spadło mi już 11 cm :-). Więc dziewczyny darujcie sobie jakieś pasy czy zabiegi. Szkoda czasu, kasy i zdrowia. Szkoda tylko że przy zdrowym żywieniu wypala sie tłuszcz spod skóry, a ona zamiast też się obkurczać to biedna wciąż zwisa.. ;-) Ale i tak jest lepiej

Dzej Wysłany: 2012-07-05, 10:07   

Starsza Kobieta

alacho1984 napisał/a:
tej nieszczęsnej ciemnej kreski

A ile jesteś po porodzie? Moja zniknęła dopiero jakoś po 9 miesiącach.

"Każdy cytat w Internecie wygląda na prawdziwy" Józef Piłsudski

milluna Wysłany: 2012-07-05, 12:49   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Dżej napisał/a:
alacho1984 napisał/a:

Ja ją jeszcze mam a Lidce niedługo rok stuknie...

Share Wysłany: 2012-07-05, 18:50   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: z Gimbli
Ja tez mam paskudny zwis po ciazy. Nad cieciem po CC wisi mi skora i mam jeszcze jakies 10 kg na plusie, moze nawet wiecej bo na poczatku ciazy sporo przytylam. A najgorsze jest to, ze przy dziecku nie mam czasu odzywiac sie zdrowo i regularnie, a epetyt mam wilczy :masakra:

Na razie kupilam sobie majtki wyszczuplajace w Auchan, bo ceny w Triumph'ie mnie powaliły - wlasciwie po to, zebym nie wygladala jakbym nadal byla w ciazy. Smaruje balsamem poporodowym Pharmaceris i czekam, az bede mogla kupic sobie Zumbe na Xboxa i zaczac chodzic na jakies zajecia lub basen. Ech i tak dobrze, ze pora roku sprzyja spacerom.

alacho1984 Wysłany: 2012-07-16, 16:43   

Dżej napisał/a:
alacho1984 napisał/a:

No teraz 4 miesiące ;-) Darłam ją pilingami ale się trzyma!

alacho1984 Wysłany: 2012-07-16, 16:56   

Co prawda jest dużo jaśniejsza ale jeszcze ją widać. Milluna , ale po roku to chyba już bladziutka, co? W ogóle zawsze mi się wydawało ze jak ktoś ma jasna karnacje to ta kreska będzie blada, a u mnie była brązowo czarna, pomimo tego ze skóre ma białą jak mleko ;-)

alacho1984 Wysłany: 2012-07-16, 17:02   

Co prawda jest dużo jaśniejsza ale jeszcze ją widać. Milluna , ale po roku to chyba już bladziutka, co? W ogóle zawsze mi się wydawało ze jak ktoś ma jasna karnacje to ta kreska będzie blada, a u mnie była brązowo czarna, pomimo tego ze skóre ma białą jak mleko ;-)

Balbina Wysłany: 2012-07-24, 14:57   

po prostu kobieta

Jak do nas trafilas?: google
Najlepiej działa to, czego najbardziej nie lubimy robić (przynajmniej ja), czyli brzuszki. Miałam taką fazę, że ćwiczyłam callanetics przez 3 tygodnie i zupełnie inaczej brzuch wyglądał, tylko że potem zabrakło mi determinacji. A w ogóle to człowiek ma sporą dozę samooszukiwania się - przez długi czas tłumaczyłam sobie, że ten coraz większy brzuch to... wzdęcia

Ciągle jestem młoda

Odpowiedz do tematu