Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby na pociążowy brzuch pilnie poszukiwane!
Autor Wiadomość
Diviana Wysłany: 2012-09-10, 11:02   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja już brzuchola poporodowego nie mam, jestem roczek po porodzie dieta i ćwiczenia zrobiły swoje, no niestety ale ćwiczenia chyba są najlepsze trzeba się ruszać a w diecie dużo ryb przynajmniej 3 razy w tygodniu bo one mają coś takiego co powoduje że chudniemy w brzuchu ale że mam sklerozę zapomniałam co (info od dietetyka) ja też smarowałam się balsamami ujędrniającymi i masowałam tą bańką chińską ale to straszliwie boli więc po 2 tygodniach mój zapał zamarł i przestałam :zawstydzony:

niteczka Wysłany: 2012-09-16, 20:11   

jeśli jesteś wytrwała, polecam 6 weidera! http://www.a6w.pl/images/a6w2nl.jpg

rafaela Wysłany: 2012-12-06, 08:15   

Jak do nas trafilas?: przypadkowo
Po pierwszej ciąży byłam strasznym flakiem szczególnie brzuch mi wisiał a teraz po drugiej niby ten brzuch jest bardziej napchany ale nadal jest flakiem codziennie robię brzuszki i nic mi to nie daje... Czy to możliwe że nie działąją brzuszki? Przecież to ćwiczenie na brzuch ...

Zawsze nowa:)

Alix Wysłany: 2012-12-06, 10:15   

Starsza Kobieta
stara schizara...

rafaela napisał/a:
Przecież to ćwiczenie na brzuch ...

Zależy jakie brzuszki, czyli które mięśnie obciążasz.

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

ewka01 Wysłany: 2012-12-11, 08:02   

Na zrzucenie brzucha podobno najlepszy jest bieg. Około 20 minut trzy razy w tygodniu powinno dać dosyć wymierne rezultaty. Do tego brzuszki, żeby wzmocnić mięśnie, jednak trening aerobowy to podstawa do pozbycia się nadprogramowych kilogramów.

olapio Wysłany: 2012-12-13, 09:19   

na każdego działa co innego
na jednych endermologia
na innych focus RF+ (polecono mi go ale na mnie za bardzo nie podziałał, chociaż koleżanka była zadowolona)
natomiast podziałąła mezoterapia igłowa, skóra zrobiła się dużo bardziej jędrna, wygładziłą się a miałam tylko 3 zabiegi

ja teraz muszę w koncu schudnac i po schudnieciu zafunduję sobie jeszcze serie 6 zabiegów, mam nadzieje ze w nastepnym sezonie urlopowym nie bede sie wstydziła pokazac na plaży w kostiumie ;)

maczki Wysłany: 2013-01-09, 14:49   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: Net
Zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską, biegam 2 razy w tygodniu i regularnie jem. Po tygodniu vciężko mówić o spektakularnych wynikach, ale różnicę widzę (jestem 3 m-ce po porodzie).
Życzę wszystkim i sobie wytrwałości!

Nie pozwolę aby rzeczywistość zjadła moje marzenia.

pomarancza Wysłany: 2013-02-21, 13:04   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

dołaczam do tematu. wprawdzie teraz mnie nie dotyczy, ale warto poczytac co będzie za 5 miesięcy ;)

nieznajowa Wysłany: 2014-07-09, 07:33   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

wyszukałam trochę ćwiczeń na brzuch po cc i przy rozejściu mięśni brzucha:
Same ćwiczenia po 9 minucie filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=y8cK0hOk6xQ
Uwaga, sposób wypowiadania się pani lekko irytujący momentami ;)
https://www.youtube.com/watch?v=EXm5UcVXuEU
https://www.youtube.com/watch?v=Uxz0A9EyvWc
Ćwiczenia od 4 minuty:
https://www.youtube.com/watch?v=Ys7mb_PPuqA
https://www.youtube.com/watch?v=Q6SfiH2-TEQ

Ania1987 Wysłany: 2014-08-27, 10:26   

Niestety ale wydaje mi się że bez ćwiczeń to raczej można zapomnieć o efektach, sama dieta to mniej kilogramów ale żeby brzuch wyglądał lepiej ćwiczenia to podstawa, nie ma co się łudzić że pomogą kosmetyki, pasy itd. to ściema i wyciąganie kasy, trzeba się wziąć w garść i zacząć się ruszać. Jeśli ktoś pisze, że ćwiczenia nie wchodzą w grę, to znaczy, że aż tak mu nie zależy. Pół godziny dziennie zawsze się znajdzie, mam malutkie dziecko i codziennie ćwiczę chociaż 20 minut, pierwsze tygodnie były ciężkie ale jak się wejdzie w rytm to sama przyjemność, a jaka przyjemność mieć piękny płaski brzuszek!

Ania1987

charlotte1991 Wysłany: 2014-08-30, 08:37   

Ja stosuję dietę MŻ, ćwiczę z Ewą Ch i brzuch już ładnie spadł. Nadal mam jednak wrażenie, że mam sporo tłuszczu /ciach/
Regulamin, VI,4; Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2014-08-30, 09:09, w całości zmieniany 1 raz  

Klimtówka Wysłany: 2015-01-14, 10:18   

Ja jeszcze nie jestem w ciąży, ale wolę wiedzieć o części tego, co mnie czeka. Nie o wszystkim, bo bym się pewnie nie zdecydowała nigdy :D

Powiedzcie, ćwiczyłyście przed ciążą? Tak sobie myślę, że może jeśli przed ciążą będę przez rok dwa razy w tygodniu chodziła na fitness/ćwiczenia aerobowe, to potem będzie mi łatwiej?

Widziałam dziś na aqua aerobiku panią w bardzo zaawansowanej ciąży. I stwierdzam, że jak sama będę w ciąży, to też na aqua będę chodzić. Stawów nie obciąża w kolanach, woda wypiera ciężar. A mięśnie i tak się ruszają. Obym była w stanie! :)

LeModist

kazula Wysłany: 2015-01-14, 18:20   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
ja ćwiczeń szukam głównie na stylowych i temu podobnych serwisach "inspirujących". fakt, ze przebrnąć przez to wszystko jest trochę ciężko, ale co mi się spodoba, to wypróbowuję i ewentualnie zostaje w treningu. wolę sama sobie dobierać zestawy ćwiczeń pod poszczególne partie ciała niż korzystać z gotowego treningu wideo, bo one nuuudne są. mój gust chyba ukształtował się w dzieciństwie, jak mama ćwiczyła z Cindy C. na VHS.

a co do ćwiczeń przed ciążą - bardzo żałuję, że nie ćwiczyłam - teraz nie byłoby mi tak ciężko zrzucić nadmiar kilogramów.

Kary Wysłany: 2015-01-14, 18:38   

Starsza Kobieta

kazula napisał/a:
mój gust chyba ukształtował się w dzieciństwie, jak mama ćwiczyła z Cindy C. na VHS.

Przecież to było jeszcze bardziej nudne ;) (wiem, bo jestem stara i też z CC ćwiczyłam :P )

Łobuz Maksymalny
Miko

Klimtówka Wysłany: 2015-01-14, 18:41   

Mi najlepiej wychodzi ćwiczenie w grupie, najbardziej mnie mobilizuje do ruchu i nie robię przerw w ćwiczeniach ;)

Co powinnam ćwiczyć przed ciążą? Oczywiście zostaję na aerobicu, ale chyba jeszcze przydałby się pilates...? No wiecie, szczególnie na te wewnętrzne mięśnie, na kegla też.

LeModist

Odpowiedz do tematu