Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Masażer na cellulit
Autor Wiadomość
Nandini Wysłany: 2011-06-08, 18:32   Masażer na cellulit

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Chodzi mi po głowie ostatnio zakup takiego masażera elektrycznego

Mam już serdecznie dość walki z cellulitem, muszę sięgnąć po cięższą broń :hyhy:
Jak to nie zadziała, poddaję się, ale postanowiłam wykonać ostatni heroiczny zryw.

Czy któraś z Was korzystała może z takiej machiny? Daje to w ogóle coś, czy kasa wywalona w błoto?

gonick Wysłany: 2011-06-08, 20:23   

Poważnie uzależniona
Bajabongo fajlure

Nandini napisał/a:
Czy któraś z Was korzystała może z takiej machiny? Daje to w ogóle coś, czy kasa wywalona w błoto?

Moja mama ma a ja korzystałam na siłowni. Jeśli będziesz uczciwa i sumienna - zadziała, ale tak samo zadziałałby codzienny masaż rękawicą :hyhy:

Nandini Wysłany: 2011-06-08, 20:42   

No tak, ale przy masażu rękawicą muszę się trochę namęczyć, a tu podstawiam zad i machina robi to za mnie - a ja sobie stoję, oglądam jakiś film etc.
Już to widzę oczami wyobraźni :cwaniak:

gonick Wysłany: 2011-06-08, 20:48   

Poważnie uzależniona
Bajabongo fajlure

Nandini napisał/a:
a ja sobie stoję, oglądam jakiś film

Tylko najlepiej niemy - bo strasznie głosne ustrojstwo :rotfl: Ale cała reszta to prawda. Myślę, że jak połączysz to z jakimś kremem na cellulit to będzie ok.

andzi Wysłany: 2011-11-09, 22:50   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

dobrze ze na was tu trafiłam. Ostatnio w jakiejs gazecie czytalam o cudzie zwanym masaż próżniowy. Nie jest to najtańsze rozwiążanie ale ponoc nawet skuteczne, któras z was miała takie zabiegi? daje to jakis trwały efekt? Bo nad takimi urzadzeniami jak tu kolezanka podrzuciła tez sie zastanawialam ale decyzji niestety brak i kasiury tez:)

apple Wysłany: 2011-12-09, 12:40   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

a może masaż bańką chińską? Boli cholerstwo strasznie, ale naprawdę przepycha kalafiory na udach...

Kleo78 Wysłany: 2011-12-29, 12:56   

Hahah, coś podobnego jest w teledysku:

http://www.youtube.com/wa...0Q&feature=fvsr

Mam nadzieję, że efekt będzie piorunujący. Ta pani z teledysku nie wyglada zachęcająco, no i brak jej też super ciałka;)

podpis niezgodny z regulaminem forum, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2011-12-29, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  

aneczka_brie Wysłany: 2011-12-29, 13:53   

Ja kiedyś taki miałam, ale nic nie pomagał... i szybko sie zepsuł, a tylko bolał mnie od niego kręgosłup. Teraz planuję że może uda mi się kupić masażer, ale taki do trzymania w ręku, który jest okrągły, ma trochę inną moc i siłę działania, ale podobno działa. Slyszałam już o nim kilka razy. jak znajde gdzies link, to wam podeślę :)

Zaynah Wysłany: 2012-01-16, 11:34   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Jakieś nowe doniesienia z frontu masażerów?

Dieta, ćwiczenia... w efekcie spadek masy ciała, ale skóra nie jest tak jędrna. Zastanawiam się nad wspomożeniem jakimś masażerem. Macie jakieś doświadczenia?

Aspazja Wysłany: 2014-12-05, 10:21   

Jeśli chodzi o masaże na cellulit to polecam masaż bańką chińską :) Zabieg polega na wytworzeniu podciśnienia, które powoduje wciągnięcie skóry do bańki. W następstwie podrażnienia receptorów skóry dochodzi do poprawy zakłóconej czynności narządu wewnętrznego związanego ze strefą skóry, po której prowadzi się bańkę.

Mala__Di Wysłany: 2014-12-10, 12:30   

Ostatnio przeczytałam, że efekty przynosi masaż szczotką - ale sama tego nie wypróbowałam póki co ;)

Werona Wysłany: 2015-01-12, 09:21   

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Ja próbowałam już wszelkich masaży , niestety bez skutku :( Ostatnio testowałam masaż gąbką antycellulitową- na początku efekt był, ale po jakimś czasie skóra się przyzwyczaiła i cellulit, jak był, tak jest. Zastanawiam się teraz nad terapią laserem. Podobno sam zabieg jest bezbolesny, a efekty widać od razu, czy któraś już korzystała z terapii takim urządzeniem?

wiking Wysłany: 2015-01-21, 22:14   

Masaż bańką chińską działa.

origia Wysłany: 2015-01-23, 21:33   

nie ma jak sport, żadne masaże nie pomogą a bańki chińskie bolą

smile :)

Aspazja Wysłany: 2015-02-20, 17:37   

Werona napisał/a:
Ja próbowałam już wszelkich masaży , niestety bez skutku :( Ostatnio testowałam masaż gąbką antycellulitową- na początku efekt był, ale po jakimś czasie skóra się przyzwyczaiła i cellulit, jak był, tak jest. Zastanawiam się teraz nad terapią laserem. Podobno sam zabieg jest bezbolesny, a efekty widać od razu, czy któraś już korzystała z terapii takim urządzeniem?

Obrazek

Jeśli żadne specyfiki lub domowe masaże nie pomagają, skuteczne w walce z cellulitem mogą okazać się zabiegi karboksyterapii, endermologii, zabiegi przy użyciu Cellactora lub technologia Maximus Trilipo.

Odpowiedz do tematu