Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Imprezy służbowe
Autor Wiadomość
tra Wysłany: 2008-09-18, 10:16   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: Z Gimbli
Mała firma ok 30-40 os.- kilka razy do roku typu: wigilia, wielkanoc itp, , zawsze gdzieś na mieście, jedzenie ostatnio sie poprawiło i nie zamawiają jak dla 10 os więc jest dłużej niż pierwsze 20 minut (bo to są spotkania dla idei a nie po to by sie plebs najadł), napoje ściśle pod wydział, już w zaproszeniu ściśle określona ilość np jeden drink, 1 lampka wina, zapawa do ściśle określonej godziny, obecność oczywiście obowiązkowa bo to przecież wspaniała impreza dla nas i ktoś się na nią wykosztował. Właściciele firmy tylko węszą i nasłuchują.
U mojego męża w byłej pracy raz na kwartał wyjazdówka, zabawa, alkohol, tańce i przy okazji jakieś szkolenia.

JOGA Wysłany: 2008-09-18, 10:25   

Net włączony- gar z zupą spalony

firma mojej połówki tak
organizują raz na pół roku wyjazdy integracyjne ( od piątku do niedzieli, zwykle połączone ze sportami ekstremalnymi, współzawodnictwem i imprezowaniem do białego rana )
są też spotkania " na szycie " , czyli w siedzibie firmy - zwykle organizowane z okazji Świąt .

Oleta Wysłany: 2008-09-23, 09:31   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Na początku tego wątku napisałam tak :
"I u mnie i u małżona są to imprezy bez osób towarzyszących i całe szczęście! Nie chciałabym być na imprezie bankowców jako "osoba towarzysząca", a i bycia w gronie pedagogicznym w takim charakterze też nie polecam"

A tu proszę!

Przed chwilą dostaję od małżona smsa, że u nich w firmie organizują jakąś imprezę wyjazdową z osobami towarzyszącymi w październiku. I co ja na to? :hmmm: No sama nie wiem co ja na to...?
Zobaczę, czy jemu będzie zależało na wspólnym uczestniczeniu w tej imprezie, no i - najważniejsze!!! ;) - czy nie pokryje się z terminem imprezy z okazji Dnia Nauczyciela!

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

ontas Wysłany: 2008-09-23, 10:37   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Zarówno w mojej firmie jak i w firmie męża nie ma tego typu imprez, a szkoda wielka, chciałabym od czasu do czasu rozwerwać się i poznać ludzi, bo firma spora a większość tylko na dzień dobry znam.

"Może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem." – Gabriel García Márquez

ff Wysłany: 2008-09-28, 15:50   

Net włączony- gar z zupą spalony

Cytat:
Często takie organizują Wasi pracodawcy?

Co 3-4 miesiące.

Cytat:
Jaki jest ich charakter?

Luźny: grill, pogaduchy, czasem impreza taneczna.

Cytat:
Czy zapraszane są osoby towarzyszące?

Nie ma zakazu ;) Natomiast zdarzyło się, że na imprezach bywały osoby JUŻ NIE PRACUJĄCE, albo jeszcze OFICJALNIE NIEZATRUDNIONE :rotfl: Na prawdę niezły ubaw poznać kogoś na imprezie a następnego dnia spotkać go w biurze ;)

Cytat:
Lubicie takie imprezy, czy raczej unikacie?

Różnie: bywam w zależności od chęci i rodzaju innych planów na dany dzień.

CHATOR Wysłany: 2008-09-28, 19:30   

Forumowy wyjadacz

My w firmie to mamy

- wycieczki dwudniówki dla pracowników i ich rodzin przynajmniej 2 w roku
- jednodniowe wypady w góry ilość zalezy od inicjatywy organizującego
- wypady na kregle , ściankę, pain bol
- wyjazdy do teatru
- co roczne imprezy z okzaji Dnia Pracownika Służby Zdrowia , andrzejkowo - mikołajowe oraz jakieś pieczone ziemiory

ale to wszystko organizujemy sobie sami a "władza" jedzie lub nie....

My
Agatka

till Wysłany: 2008-09-28, 20:01   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Nie lubię imprez służbowych, szczególnie że u nas w firmie są to spotkania bez osób towarzyszących. Na jednej z takich imprez byłam np. światkiem, gdy mój żonaty kolega z pracy, po kilku głębszych, obmacywał się z panienką z naszej firmy (nie wiem czy był ciąg dalszy, bo sobie poszłam). Sorry, jak mam później z uśmiechem na ustach współpracować z człowiekiem, o którym delikatnie mówiąc mam bardzo złe zdanie (a później wychodzę na niemiłą i niesympatyczną koleżankę :] ).

Z resztą z tego co słyszałam zdrady na tego typu imprezach to żadna nowość.

wwiola Wysłany: 2008-10-07, 13:20   

Nie lubię imprez służbowych - pracuję w małej firmie. Zazwyczaj tematy się wleką, powtarzają itp :kwasny: A najbardziej nie lubię jak podczas takich imprez ktoś mówi, co tu trzeba jeszcze zrobić albo wykorzystują "darmowe porady". Wole spotkania z klientami i ich służbowe imprezy :hyhy: Właśnie szykuje mi się wyjazd z pracą na 4 dni i już się zastanawiam co to będzie :masakra: Do tego jeszcze do państwa, którego języka nie znam - po prostu beznadzieja :hang:

Beniamina Wysłany: 2008-12-01, 17:48   
Temat po temacie, a bałagan w chacie
Beniamina

[quote="carol"]
Cytat:
Często takie organizują Wasi pracodawcy?

tak
najbliza to 12 urodziny ;)
do tego imprezy integracyjne departamentow

Alma_ napisał/a:
Jaki jest ich charakter?

urodziny -potancowa z wystepami "gwiazd"

Chyba pracujemy w tej samej firmie ewentualnie branży :) Ale obstawiam to pierwsze.
Lubie te imprezy chociaż nie na wszystkie chodzę. uzależniam to od lokalizacji tej imprezy. Na wyjazdy integracyjne jak mi pasuje termin to jadę.

Moja połówka miała jak na razie jedno wyjście.

Oleta Wysłany: 2008-12-02, 07:05   

Forumowy wyjadacz

Jeszcze niedawno pisałam, że :
Oleta napisał/a:

I u mnie i u małżona są to imprezy bez osób towarzyszących i całe szczęście! Nie chciałabym być na imprezie bankowców jako "osoba towarzysząca", a i bycia w gronie pedagogicznym w takim charakterze też nie polecam! ;)

...a tu ostatnio spotkało mnie zaskoczenie. Małżon zabrał mnie na imprezę z ludźmi ze swojej pracy (taka "półoficjalna" ;) ) i...było b.fajnie! :D Teraz kroi się następna - pewnie znowu się razem wybierzemy.

(Ale nadal nie polecam bycia "osobą towarzyszącą" na imprezie belfrów. ;) )

markdottir Wysłany: 2008-12-02, 08:03   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

:masakra: właśnie przyszedł mail od kierownika w sprawie wytypowania przedstawicielstwa działu na uroczystą wigilię z prezesami. oczywiscie chetnych brak. zobaczymy kto podpadł kierownikowi :haha: i zostanie wybrany. :masakra: nienawidzę takiego sztywnego "bratania się" z ludem pracujacym miast i wsi przy paluszkach i kanapkach ze sledziem. brrr
ale to i tak nic przy wigilli w firmie mojego małża, gdzie po wyjsciu "góry" produkcyjni sprzątneli do siatek na wynos ze stołów dosłownie wszystko (łącznie z obrusami i kwiatkami, które stały do ozdoby) :masakra: :masakra:

edit, bo przeczytałam cały wątek.
fajnie macie. u nas nie ma takich wypasów (piszę o moim pione, a nie całej firmie, bo tam różnie). oczywiscie dyrektor ciagle coś obiecuje i opowiada jakie to fantastyczne wyjazdy miał w palnach :masakra: , ale w rzeczywistości nic sie nie dzieje. w tym roku mielismy tylko 1 "imprezę" - na swieto branzowe był piknik. mozna było zabrać rodzine i pokazać miejsce pracy, maszyny itp. wtrąbić piwo i objeść sie grillem. poza tym przed samymi swiętami jest spęd na hali p.t. wigilia. na przełomie zmian, zeby wszyscy byli. dyrekcja + kierownictwo składa życzenia i usiłuje sie dzielić opłatkiem. czasami przyjeżdza "nasz" prezes z przemową. chodzimy tam, jak na ścięcie ;)
za to mój dział bardzo chetnie integruje się we własnym zakresie, za prywatne, a nie firmowe pieniądze.
u mojego małża kiedys były bale i imprezy dla pracowników z rodzinami, ale przycięli kasę i teraz mają imprezy integracyjne tylko dla pracowników, a z balu karnawałowego zrezygnowali w ogóle.

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

Oleta Wysłany: 2008-12-02, 08:53   

Forumowy wyjadacz

markdottir napisał/a:
na uroczystą wigilię z prezesami. (...) nienawidzę takiego sztywnego "bratania się" z ludem pracujacym miast i wsi przy paluszkach i kanapkach ze sledziem.

Nie ma to jak "uroczysta wigilia" z paluszkami... ;)
Markdottir - nie martw się - może wybór nie padnie na Ciebie...? :)

markdottir Wysłany: 2008-12-02, 09:00   

Starsza Kobieta

może. grzeczna jestem ostatnio 8)

1% dla Patryka

wwiola Wysłany: 2008-12-02, 09:09   

wwiola napisał/a:
Właśnie szykuje mi się wyjazd z pracą na 4 dni i już się zastanawiam co to będzie :masakra: Do tego jeszcze do państwa, którego języka nie znam - po prostu beznadzieja :hang:

Prostuję - wyjazd był boski, zwiedziliśmy mnóstwo miejsc, bawiłam sie świetnie, mimo, że byłam jedynie z szefami. Jestem bardzo zadowolona i wcale nie żałuję, że pojechałam.

markdottir - może też się miło rozczarujesz jak się spotkasz z "górą" ;)

markdottir Wysłany: 2008-12-02, 09:11   

Starsza Kobieta

wwiola, byłam juz na takim "spotkaniu", więc tym bardziej chciałabym go uniknąć. przejazd pzrez całą Warszawę do siedziby głównej, oczywiscie po godzinach pracy. wieczór z głowy.

1% dla Patryka

Odpowiedz do tematu