Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Godzina na siłowni
Autor Wiadomość
Michalina00 Wysłany: 2013-10-05, 18:59   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja używam różnych planów do ćwiczeń. Najlepiej jak co kilka tygodni zmienia się ćwiczenia.

Mania23 Wysłany: 2014-08-19, 12:36   

A ja poolecam godzinę Jogi. Pisałam już w innym wątku, że w moim klubie [color=green] uznane za reklame/carol[/color] jest mega rewelacyjna Joga tyle ze o 7 rano! Ale jak juz przywyklad do wstawania to powiem ze lepsze niz kawa. No i tam na serio fajnie prowadza, bo chodzilam wczesniej na inną Joge ale nie bylo ciszy a faceci ogladali tylko tylki kobiet.
Ostatnio zmieniony przez carol 2014-08-22, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  

kamila-t Wysłany: 2015-03-25, 08:55   

Net włączony- gar z zupą spalony

Czy jest ktos, kto trenuje siłowo? Po długim chodzeniu na pumpa, crossa, funkcjonalny stwierdziłam, że czas na zmianę. Od tygodnia trenuje siłowo wg tego planu:

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2. wznosy tułowia z opadu
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
C1. wypady
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku

Staram się progresować obciążenie ale na razie robie to delikatnie ;) Jak u Was to wygląda? Widzicie efekty?

KatarzynaAgata Wysłany: 2015-03-25, 20:49   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Dopiero teraz zobaczyłam potrzebę i zasadność ruszania się. :)

Przez moją niechęć do sportów teraz chodzę na rehabilitację barku :)
I nie wygląda to zachęcająco :( 3 razy w tygodniu przez pół roku.

:zalamany:

adelia Wysłany: 2016-10-31, 16:30   

Chodzę na siłownię 4-5 razy w tygodniu, ale nigdy nie zajmuje mi to godziny niestety ;) . Najpierw krótka rozgrzewka, dynamiczna i statyczna, potem najważniejsza część treningu, czyli trening siłowy, który u mnie trwa ok. 50 minut do godziny i dalej 30 minut cardio. I tak zwykle wypad na siłkę zajmuje mi dwie godzinki, łącznie z przebraniem i ogarnięciem się. ;) Efekty ogromne widzę, kiedy ćwiczę, to jaram się mocno każdą zmianą w moim ciele, mimo że mam jeszcze dużo do zrzucenia, to ciężary działają na mnie bardzo dobrze ;)

adelia Wysłany: 2016-11-03, 16:51   

frannek42 napisał/a:
Dokładnie, ja również nie całą godzine ćwicze.

I co robisz w trakcie tej godziny? ;)

Anabel09 Wysłany: 2016-12-09, 13:30   

Godzina dziennie na siłowni wystarczająca. Nie trzeba wcale więcej :P

Życie jest piękne!

adelajda Wysłany: 2016-12-13, 11:33   

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ja staram się w każdej wolnej chwili pójść na siłownie poćwiczyć sama albo na jakieś zajęcia. W praktyce wychodzi jakieś 3 razy w tygodniu. Zawsze obowiązkowo bieżnia na rozgrzanie i pod ręką butelka wody :)
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2016-12-13, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  

sisi18 Wysłany: 2016-12-14, 11:58   

Jeśli boisz się, że się znudzisz to najlepiej by było jakbyś przez pewien czas poćwiczyła z trenerem personalnym. Ja chodziłam przez miesiąc na zajęcia z trenerem personalnym i nauczyłam się bardzo wielu ciekawych ćwiczeń, także teraz nie mam problemów z nudą na siłowni, bo znam tak wiele możliwości ćwiczeń na wszystkich urządzeniach, że mocno różnicuje sobie treningi :)
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2016-12-14, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  

Katarynka Wysłany: 2017-01-02, 11:49   

Ja myślę, że warto popróbować samemu wszystkiego i zobaczyć, co Cię kręci. Bo tak naprawdę ktoś Ci np. poleci bieżnię, a Ty umrzesz z nudów, biegając na niej przez godzinę.

Tak w ogóle super sprawa z tym karnetem.

misiek145 Wysłany: 2017-01-31, 14:15   Re: Godzina na siłowni

mariska napisał/a:
Najpierw się pochwalę: moja firma wykupiła nam karnety w pobliskim fitness klubie, możemy korzystać codziennie, do dyspozycji mamy siłownie całkiem fajnie wyposażoną, zajęcia aerobikowe, kort do squasha.
Mnie najwygodnie jest pójść przed pracą, z różnych względów, ale gównie dlatego, że wolno się zbieram i długo mi schną włosy, dlatego nie chcę wychodzić w środku dnia i dlatego nie mogę korztystać z zajęć. Pochodziłam już parę razy, podoba mi się, czas mi szybko leci, nie znudziłam się jeszcze.

Biegam sobie po bieżni, na orbitreku, jeżdżę na rowerku a do tego wykonuję ćwiczenia, które pamiętam z aerobiku. Nie ruszam ciężarów, jakoś mnie przerażają.

Co robicie mając godzinę na siłowni? Jak sobie planujecie ćwiczenia? Potrzebuję inspiracji i pomysłów, żeby wytrwać i się nie zniechęcić nudą.

Polecam ciężary to nie prawda że kobiety powinny robic tylko treningi aerobowe...trening siłowy jest najlepszym by zmienić sylwetkę. sama od kilku miesięcy ćwiczę siłowo robie przysiady w obciążeniem, martwy ciąg, przysiady ze sztangą, cwiczę łydki uda ramiona plecy barki, cała seria na brzuch i powiem wam laseczki naprawdę widać efekty mimo że jakoś szczególnie się nie umiem ograniczyć z dietą, posladki ie podniosły obwód ud zmniejszył na brzuch zaczynają pojawiać się delikatne zarysy mięsni;-) polecam

malami86 Wysłany: 2017-05-06, 10:28   

Ja mam od roku kartę sportową, a na siłowni nie byłam ani razu.... Nie mogę sie zmotywować, może powinnam zacząć od ciekawych zajęć. Chyba będzie łatwiej w ten sposób.

joannak Wysłany: 2017-05-12, 09:10   

Ja teraz chodzę dwa razy w tygodniu na siłownię i trzy razy na zajęcia fitness (w tym pump etc.). Ale jeśli mam być szczera, to najbardziej nudzą mnie ćwiczenia na siłowni i tak trochę się do tego zmuszam.

Orejana Wysłany: 2017-06-01, 19:57   

Ja osobiście nie lubię chodzić na siłownię. Zdecydowanie bardziej wolę pobiegać lub poćwiczyć w domu. Mam w domu skakankę, hantelki 3kg i inne akcesoria przydatne do treningu i absolutnie mi to wystarcza. Czasami też uprawiam yogę - polecam ;)

joannak Wysłany: 2017-06-07, 08:25   

Mi w domu czasami trudno się zmotywować. Dlatego zajęcia fitness na siłowni są najlepszym rozwiązaniem.

Odpowiedz do tematu