Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak SKUTECZNIE pozbyć się cellulitu?
Autor Wiadomość
RudaMalwina   Wysłany: 2011-09-06, 09:03   Jak SKUTECZNIE pozbyć się cellulitu?

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Dziewczyny!
Jestem dość zgrabna, ale ciągle mam problem z uporczywą pomarańczową skórką na udach i pupie (ostatnio dostrzegam "coś" na ramionach :zdziwko: ) . Próbowałam już wielu metod, ale nie widzę poprawy i mam coraz mniejszą chęć do wszystkich wynalazków walczących z tym paskudztwem. Może którejś z Was skutecznie udało się go pozbyć? Ratujcie!

apple Wysłany: 2011-09-08, 07:50   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Moim zdaniem nie można się tego paskudztwa pozbyć raz na zawsze. To walka z wiatrakami. Jak doprowadzisz skórę do dobrego stanu i przestaniesz się pilnować to znowu zakwitną kalafiory ;) Na mnie najlepiej działa słynny gimblowy chyba jeszcze piling z kawy, do tego serum eveline, chłodny prysznic, dieta uboga w cukier i sól, no i ćwiczenia... Wiem, że to banały, ale stosowanie tego wszystkiego na raz naprawdę pomaga w doprowadzeniu ciała do formy. Można jeszcze stosować takie błotka np. modulator sylwetki z Tołpy jako kurację uzupełniającą, nakładasz błotko, owijasz sie folią spożywczą zakładasz dres i tak spędzasz jakiś czas. Może dziewczyny mają jeszcze jakieś patenty.

RudaMalwina Wysłany: 2011-09-08, 09:52   

Jedna z koleżanek opowiadała mi, że wciera w uda zmieloną kawę... Myślisz, że ma to takie działanie jak wymieniony wyżej peeling?

A jakie dokładnie ćwiczenia powinnam wykonywać? Czy to wszystko jedno?

xoxo

apple Wysłany: 2011-09-08, 11:24   

to mogą być albo świeżo zaparzone fusy z kawy albo taka sucha - do filizanki wsypujesz kawe, do tego łyżeczka cynamonu, oliwy i soli, i to zalewasz żelem pod prysznic, zeby zrobiła się paćka ;) - to wcierasz w uda i pośladki (lepiej rano), super wygładza uda :lizak: ćwiczenia to chyba rower, różne wymachy nogami, przysiady...

RudaMalwina Wysłany: 2011-09-09, 20:44   

Może spróbuję. Ale czytałam, że najlepiej się jeszcze owinąć folią i siedzieć 30 min. Nie zawsze ma się na to czas i siłę...

A próbowałaś może vacum - chodzenie pod ciśnieniem?

xoxo

apple Wysłany: 2011-09-09, 21:39   

nie, tego nie znam. Powiem Ci, ze dieta ma tu kolosalne znaczenie - przynajmniej w moim przypadku. Ograniczenie cukru do minimum, nie wspomnę o przetworzonym jedzeniu, puszkach, fast foodach itd.

ziel_lena Wysłany: 2011-09-09, 22:08   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
RudaMalwina napisał/a:
Jedna z koleżanek opowiadała mi, że wciera w uda zmieloną kawę... Myślisz, że ma to takie działanie jak wymieniony wyżej peeling?

Robiłam tak kiedyś, bo znalazlam na necie taki przepis. Na pamiatke zostały mi popękane naczynka na udach - jednak peeling samymi fusami jest za bardzo drażniacy:(
Szkoda, ze wtedy nie znałam normalnego przepisu na peeling kawowy, to może bym sobie nie zrobiła takiej krzywdy :niepewny: (Inna sprawa, że mając takie tendencje, nie powinnam sięgac po żaden... ale na pewno taki z żelem byłby mniej szkodliwy, niż same fusy).

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

Misienka Wysłany: 2011-09-10, 11:02   

Net włączony- gar z zupą spalony

Ja chodziłam na vacuum. Wykorzystałam 3 karnety- 30 wejść. Nie schudłam, ani nie pozbyłam się cellulitu. Ale ja nie stosowałam żadnej diety. Z tego co słyszałam, to niektórzy chudną zaskakująco szybko, a inni, pomimo pilnowania się, niestety nie.
Zgadzam się z apple, że bardzo i to bardzo istotną rolę odgrywa dieta. Właśnie ograniczenie cukrów, smażonego jedzenia.
Wracając do vacuum to żałuję, że nie stosowałam żadnej diety, bo niestety pieniądze wyrzucone w błoto. Ale ja też chodziłam żeby mieć trochę ruchu, żeby się zmęczyć i odpocząć od nauki, bo gdy chodziłam na vacuum miałam mnóstwo egzaminów na studiach. Na pewno można złapać kondycję:)

migotka78 Wysłany: 2011-09-13, 11:47   

Ja kiedys stosowałam żele i takie serum taka pomarańczowa seria z DR Irena Eris i naprawdę pomagało ale to był dawno dawno temu jak mialam początki terz juz na dobre się to paskudztwo zadomowiło moja koleżanka chodzi na taka rolkę w gabinecie kosmetycznym siada i dupsko masuje podobno pomaga ale troche trzęsie a ja nie moge tego wyprobowac bo mam chory kręgoslup.

RudaMalwina Wysłany: 2011-09-16, 11:24   

Zakupiłam już zestaw kosmetyków, przygotowałam składniki do peelingu kawowego, kupiłam tabletki i będę biegać. Walkę czas zacząć :)

xoxo

Keni Wysłany: 2011-09-17, 18:25   

Ja polecam rolleny. Rok temu chodziłam z koleżanką na nie. Poprawiło mi się wtedy krążenie i dodatkowo zredukował cellulit (oczywiście nie zniknął ale widoczne były efekty). Ona chodziła na rolleny i vacum dwa razy w tygodniu i schudła w udach 3cm.

RudaMalwina Wysłany: 2011-09-20, 08:57   

A gdzie można pójść na takie "rolleny" w Krakowie? Orientujecie się?

Jeżeli chodzi o peeling kawowy, ciężko mi utrzymać dyscyplinę. Ostatnio jestem dość zabiegana i mogę sobie pozwolić na szybki prysznic, żeby nie paść ze zmęczenia... I jak tu być wytrwałym?

xoxo

awangarda w stylu retro Wysłany: 2011-09-20, 09:01   

Starsza Kobieta

Misienka napisał/a:
Właśnie ograniczenie cukrów, smażonego jedzenia.
dokladnie to chyba jest podstawa :oczami: nie jem powyzszego. poza tym nie cwicze, nie smaruje sie niczym innym niz nawizajace masci z apteki , a celulit prawie zniknal :szok:

"Nie ocalimy wszystkiego, co byśmy pragnęli. Ale uratujemy o wiele więcej, niż mogłoby ocaleć, gdybyśmy w ogóle nie podjęli naszych starań" Sir Peter Scott

Keni Wysłany: 2011-09-20, 10:39   

RudaMalwina napisał/a:
A gdzie można pójść na takie "rolleny" w Krakowie?

http://www.ksf.com.pl/ind...id=15&Itemid=34
http://www.cascada.com.pl...d=173&menu_id=5
http://www.centrumfigury.pl/p.html,rollen-masaz

Antka Wysłany: 2011-09-20, 12:24   

Forumowy wyjadacz

awa, jak bardzo 'nie jesz cukrow'? Owoce np. jesz?

Odpowiedz do tematu