Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak SKUTECZNIE pozbyć się cellulitu?
Autor Wiadomość
kleopatra Wysłany: 2015-10-21, 19:33   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

slyszalam cos o brista naturalnych szczotkach do masazu antycellutiowego?

elfik Wysłany: 2015-11-05, 22:18   

ja to juz nie mma pomyslu jak mam sie go pozbyc, ani jak mam sie pozbyc tych pasudnych kilogramow:( juz nie mam pomyslu naprawde ani na jedniani na drugie, cwiczenia, odchudzanie, nic, waga tylko w gore... do tego masci zele balsamy na celulit tez nic nie daja:((

elfik Wysłany: 2015-11-13, 23:49   

ja to w sumie jestem bardzo aktywna, naprawde, w kazdej wolnej chwili staram sie cos robic, zreszta pozwala mi to odreagowac moj codzienny tryb nerwowy :) przez to ze jestem nerwowac to tez troche zajadam stres...ale pilnuje sie staram, cwiczen... efektow brak:(

meggien Wysłany: 2015-11-14, 13:57   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Nie wiem jakie ćwiczenia wykonujesz bo nie każdy ruch okaże się skuteczny w walce z tym paskudztwem.

W moim przypadku regularne i naprawdę ciężkie ćwiczenia na uda i pośladki (3-4 h tygodniowo) spowodowały, że cellulit zaczął znikać niemalże w oczach. Po 2 miesiącach było już naprawdę dobrze, po kolejnych 2 rewelacyjnie. Oczywiście, wystarczyło sobie trochę odpuścić, żeby zaczął wracać. Jednak na to nie pozwoliłam, wróciłam na dobrą drogę i regularnie męczę moje uda i pośladki ;) Ważne jest, żeby nie ćwiczyć na odwal się i naprawdę dawać sobie wycisk - niech noga i udo się trzęsą od wysiłku, a pot leci. Niestety, sama wiem po swoich doświadczeniach, że nie każde zajęcia nawet te dedykowane tym partiom dają odpowiednie rezultaty.

verdinna Wysłany: 2015-11-21, 19:38   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

kleopatra napisał/a:
slyszalam cos o brista naturalnych szczotkach do masazu antycellutiowego?

mam taką właśnie szczotkę jest świetna a przede wszystkim trwała. miałam wczesniej taka podobną Rossmanna - ale bez porównania i przy częstym uzywaniu po prostu się zniszczyła... i to moim zdaniem za szybko

kleopatra Wysłany: 2015-11-22, 11:18   Jak SKUTECZNIE pozbyć się cellulitu?

a dlugo uzywasz tej szczotki? polski producent ? efekty zauwazalne?

elfik Wysłany: 2015-11-29, 22:32   

no ja codziennie zaczynam od paru cwiczen rozciagajacych, wiadomo przez prace nie zawsze wszystko sie da pogodzic, ale po pracy czesto ide na rower, obecnie lyzwy, wieczorami chodze pograc w siatkowke i raz w tygodniu chodze na zumbe.,.. wiec ruch mam ale tkanki tluszczowej nie moge sie pozbyc:( jest na to jakis inny sposob?

kingasz Wysłany: 2016-02-04, 11:01   

Jak do nas trafilas?: Google
na cellulit podobno dobre są tabletki z kolagenem, jednak nie wiem jak sprawdzają się w praktyce

lula85 Wysłany: 2016-03-14, 14:26   sposoby na cellulit?

U mnie także pojawiły się rozstępy i cellulit. Pewnie część jest wynikiem odchudzania się i efektu jojo. Nie wiem, jak można skutecznie się pozbyć "pomarańczowej skórki" Czu któraś z Forumowiczek zażywała suplementy, tabletki, które niszczą cellulit od środka? Wcześniej używałam kremów i balsamów.

Ewecka85 Wysłany: 2016-03-18, 11:34   

Nie ma uniwersalnej metody ale jeśli dostosujesz sposób walki z cellulitem do indywidualnych preferencji to jest duża szansa na sukces. Oprócz zabiegów likwidujących cellulit ważna jest również odpowiednia dieta bez tego nie ma szans na porządny efekt.
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-03-18, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  

morena Wysłany: 2016-04-09, 19:17   walka z pomarańczową skórką

Również jestem w podobnej sytuacji. Zwłaszcza, że niedługo lato. Myślałam, że ćwiczenia są skuteczne, ale jednak cellulit to coś więcej. Jestem raczej szczupłą osobą, ale w okolicach ud widać pomarańczową skórkę. Czy ktoś z obecnych zna Babiniec? To takie forum. Zastanawiam się nad zastosowaniem takiej terapii, ale nie wiem, co mam myśleć o tym sposobie?

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-04-12, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  

eleganckanina Wysłany: 2016-06-30, 09:08   

Ja polecam:

dużo wody
masaże ( można sobie kupić samemu bańkę chińską)
ruch - jest to najważniejszy punkt bo bez ruchu cellulitu na pewno sie nie pozbędziecie
no i jakieś dobre serum. Trochę ich przetestowałam.***

**Post edytowany. Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-06-30, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

ratajka Wysłany: 2016-08-30, 09:47   

dużo wody, ćwiczonka (ja też nie lubiłam, ale się przekonałam i zakochalam w ruchu!), do tego odpowiednie dbanie o skórę. ja serio powiem wam, że nic mnie tak nie bolało jak rozstępy zawsze. kremów już wiele wypróbowałam, ale od jakiegoś czasu jestem wierna ***- olejkowi do kąpieli i balsamowi. bo się skóra ładnie nawilża i ujędrnia i nie dość, że rozstępy pojaśniały, to jeszcze ten nieszczęsny cellulit też nieco mniej widoczny się zrobił. a rozstępy to nie tylko na brzucholu u mnie, ale też na udach właśnie :<

Regulamin. Kary
Ostatnio zmieniony przez Kary 2016-08-30, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  

Marcinka Wysłany: 2016-12-22, 19:14   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Ja się poddałam ;) . Stawiam na ruch i picie wody :D . Próbowałam tych chińskich baniek ale zawsze kończyło się to ogromnymi siniakami :( .

rozmowy..

tamira Wysłany: 2017-03-24, 07:37   

No wlaśnie sama równiez byłam pewna,że nie uda mi się pozbyc cellulitu i że taka po prostu moja uroda. Postanowiłam się jednak zabrać za siebie oraz
zapisałam się na basen
codziennie biegałam
no i kupilam sobie zestaw do bańki chińskiej ( masaże w domu bolą ale jednak efekty są).
No i machnęłam sobie porządne serum antycellulitowe. W moim przypadku Vialise . Ogolnie nie wierzyłam w jego działanie bo wcześniej miałam i taki balsam od TOłpy i taki balsam od Eveline i nie dawały żadnego działania. Tutaj jestnak było inaczej ponieważ rzeczywiście polepsza wygląd skóry, ktora jest bardziej ujędrniona i ładniejsza.

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.

Odpowiedz do tematu