Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak SKUTECZNIE pozbyć się cellulitu?
Autor Wiadomość
mini123 Wysłany: 2017-04-24, 10:33   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ah celulit największa zmora każdej z nas. Jezeli pocwiczysz to jest super, ciało jest bardziej jędrne, ale trzeba się pilnować.. Ja staram się nie jest słodyczy, słonych rzeczy i pic duzo wody chociaż nie lubie. Zmusiłam się do tego poprzez rysowaniu kresek na kartce i po kazdej szklance skreslalam jedną kreskę.. Mniej wiecej 2 litry wody to jakoś 8/9 szklanek wody. Nauczyłam się dzięki temu pić wodę, regularnie cwiczyć i stosować kremy antycelulitowe które dobrze chłodzą.. Fakt jest super, ale latem mi bylo az zimno od tych kremów.. śmiali się ze mnie ze słonce na dworze a ja w bluzie :hyhy: ale pomogło nie powiem.. Duzo tez zalezy od diety.. nie mozna jest byle czego pamiętajcie!!

rozyczka29 Wysłany: 2017-04-24, 10:54   

Ćwiczeina ćwiczenia i ćwiczenia . Trzeba biegać oraz uprawiać fitness. Taka prawda,że niektóre dziewczyny mają niestety skłonność do powstawania cellulitu ( jak na na przykład....) A niektóre praktycznie go nie mają.
Ewentualnie mozna sobie kupic jakiś krem na cellulit. Ale nie jakieś eveline z drogerii, które kosztuje 10 zł i skła ma taki sobie. Ale profesjonalne. Stosowałam dwa, które u mnie przyjamniej miały dobre działanie
vichy - fajnie się wchłania chociaż ma nierzyjemny efekt, taki zimny. jednak działanie jest
frashe - wydajne, ładnie pachnie ale jest problem z dostepnością poniewaz do zamówienia jedynie przez internet.

genowefa-pigwa Wysłany: 2017-04-24, 12:44   

mini123 napisał/a:
Ah celulit największa zmora każdej z nas. Jezeli pocwiczysz to jest super, ciało jest bardziej jędrne, ale trzeba się pilnować.. Ja staram się nie jest słodyczy, słonych rzeczy i pic duzo wody chociaż nie lubie. Zmusiłam się do tego poprzez rysowaniu kresek na kartce i po kazdej szklance skreslalam jedną kreskę.. Mniej wiecej 2 litry wody to jakoś 8/9 szklanek wody. Nauczyłam się dzięki temu pić wodę, regularnie cwiczyć i stosować kremy antycelulitowe które dobrze chłodzą.. Fakt jest super, ale latem mi bylo az zimno od tych kremów.. śmiali się ze mnie ze słonce na dworze a ja w bluzie :hyhy: ale pomogło nie powiem.. Duzo tez zalezy od diety.. nie mozna jest byle czego pamiętajcie!!

święta racja :)

Kacha Wysłany: 2017-05-17, 07:25   

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Dieta (warzywka, dużo wody, ziółek), ruch (regularny!) i masaże - tyle w temacie :)
Ech, dlaczego to nie może być łatwiejsze...

U mnie masakryczny cellulit spowodowały też hormony (antykoncepcja), po odstawieniu sytuacja znacznie się poprawiła.

DaaaariaZOL Wysłany: 2017-05-18, 19:32   

Przede wszystkim dieta i dużo ruchu. Jest też dużo olejków i maści na celulit. Musisz uderzyć w niego ze wszystkich stron!

Odpowiedz do tematu