Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak pokonać ataki głodu?
Autor Wiadomość
Alix Wysłany: 2015-12-08, 20:16   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Jak się ma ataki głodu to trzeba zrobić krzywą cukrową i insulinową, a jeśli to hipoglikemia? Jest niebezpieczna. A jak się zbagatelizuje to można wylądować z palcem w nocniku i insuliną 250 po wypiciu glukozy. A stąd już tylko krok do cukrzycy.

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

PaniIlona Wysłany: 2015-12-10, 19:01   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Żeby pokonać ataki głodu należy do nich nie dopuszczać. Czasem odczuwamy chęć jedzenia, a tak naprawdę chce nam się tylko pić. Przed jedzeniem spróbuj wypić szklankę wody. Odczekaj trochę i zastanów się czy nadal jesteś głodny. Słyszałam kiedyś, że jasne światło wpływa na zmniejszenie apetytu. Więc idąc tym tokiem myślenia kiedy tylko jest dobra pogoda, przed posiłkiem rób sobie krótki spacer i korzystaj ze słońca, a Twój apetyt zmniejszy się. Nawet jeśli to nie zadziała to poruszasz się, a to wpłynie na Ciebie pozytywnie.

moniczka78 Wysłany: 2016-03-14, 17:04   

Problem z atakami głodu rozwiązał mi się, gdy zaczęłam korzystać ze spalacza tłuszczuWcześniej bardzo często miałam nagłe ataki głodu, podczas, których pochłaniałam prawie wszystko, co znajdywało się wokół mnie. Natomiast teraz już nie mam z tym problemu

uznane za reklame, reg. VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2016-03-22, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

orlowski.kryste Wysłany: 2016-03-16, 08:41   

ja kiedyś na ataki głodu stosowałam wafle ryżowe, ale pomagały na krótko, teraz pije (na wątrobę, oczyszcza itp.) 2 łyżeczki zalewasz wrzątkiem, czekasz 10-15 minut i pijesz. Trzyma trochę dłużej, nawet do godziny, stosuje to często w pracy jak z jakiegoś powodu nie mogę zrobić sobie zaplanowanej przerwy a żołądek domaga się posiłku :)

uznane za reklame, reg. VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2016-03-22, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu