Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie atrakcje na wesele?
Autor Wiadomość
Mada22210 Wysłany: 2012-03-31, 14:57   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Mogą być też ciekawe i zabawne sesje zdjęciowe z gośćmi

reklama jest platna/carol

melania Wysłany: 2012-03-31, 16:37   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

powiem szczerze, że mnie takie "atrakcje" trochę smieszą ... moim zdaniem od jakiegoś czasu z wesel robi się szopkę i przez te wszystkie "ozdobniki" tracą one szczególność, a stają się jakąś pokazówką ...

od razu mówię, to moje zdanie, nikogo nie chciałam urazić i kazdy organizuje tak, jak uważa :)

http://lb4m.lilypie.com/diGlp2.png

raulq7 Wysłany: 2012-03-31, 19:25   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Czy mógłby mi ktoś udzielić jednak informacji na ten temat w jakiś sposób nie naruszający regulaminu ? Znalazłem kilka ofert w necie, ale fajne jakby wypowiedział się ktoś kto już coś takiego przeżył i mógłby coś polecić.
Zrobiłem dalszy rekonesans wśród znajomych i okazało się, że wielu z nich (głównie płeć żeńska) ma ochotę popróbować różnych drinków na weselu, a na wielu weselach nie ma takiej okazji

Sam myślę, że coś takiego nie będzie niczym przesadnym i robiącym szopki z wesela. Taki barman stoi sobie w końcu gdzieś z boku zabawiając jedynie osoby zainteresowane, czyż nie ?

Buniówa Wysłany: 2012-03-31, 19:57   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

My będziemy mieć barmana i nie będzie zaczepiać gości tylko stać przy swoim barze i na życzenie robić drinki.

Anirrak Wysłany: 2012-03-31, 20:02   

Net włączony- gar z zupą spalony

Oceniając z pozycji gościa :cwaniak:

Kącik barmański był dla mnie strzałem w dziesiątkę - bo nie lubię czystej wódki, wina tez pijam specyficzne (słodkie - podczas gdy większość w wytrawnych gustuje).
Dzieki barmanowi miałam niewątpliwą przyjemność sączenia rozmaitych - bardzo smacznych - drinków, wiem, że były one zarówno w wersji z procentami jak i bez 8)
Żadnego pokazu rzucania butelkami nie było - jak dla mnie jako gościa to byłoby to zbędne - ważne, że był profesjonalny barman, dużo drinków w karcie do wyboru i były one po prostu smaczne :cwaniak:

Czekoladowa fontanna tez fajna była - zwłaszcza pianki i truskawki, pychota :lizak:

Z mniej fajnych, to ja miałam okazję gościć na weselu z pokazem tańca erotycznego :przestraszony:
Sorry, to pomyłka była: większość gości dostała wytrzeszczu, babcie się zgorszyły, pozostali (w tym niestety ja) dostali głupawki śmiechowej. :zawstydzony:
Faktem jest, że zapamietam to wesele do końca zycia - ale nie wiem, czy o taki efekt organizatorom chodziło ;)

Sztuczne ognie lubię - ale one wymagaja odpowiedniej lokalizacji sali: najlepiej na odludziu, z dala od świateł miejskich.
W mieście mało widać, alarmy wariują - no generalnie nie najfajniejszy show wychodzi ;)

Karykaturzysta mi sie jakoś nie widział, ale może ja akurat takiej formy "sztuki" nie umiem docenić - generalnie im więcej było w pozujacym promilii, tym zachwyt dziełem rósł, dla mnie wszystkie te karykatury wyglądały niemal tak samo (niestety tak samo tandetnie) :zawstydzony:

Na weselu z lampionami nie byłam - pewnie pięknie to wygląda estetycznie, ale rzeczywiście miałabym obawy o niebezpieczeństwo pożaru :niepewny:

Co do atrakcji typu wiejski stół - to juz swojego rodzaju (oklepana) klasyka.
Lubię chleb ze smalcem i kiszone ogórki - ale to dla mnie nie jest to menu na wesele ;)

ziel_lena Wysłany: 2012-03-31, 21:34   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
Bylam niedawno na weselu, na którym był stół wiejski, ale on się tak naturalnie wtopił w całość, ze dopiero po poście Anirrak zorientowałam się, ze to moglo być coś w rodzaju atrakcji.

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

lovemartynkowe Wysłany: 2012-03-31, 22:22   

raulq7 napisał/a:
Czy mógłby mi ktoś udzielić jednak informacji na ten temat w jakiś sposób nie naruszający regulaminu ? Znalazłem kilka ofert w necie, ale fajne jakby wypowiedział się ktoś kto już coś takiego przeżył i mógłby coś polecić.
Zrobiłem dalszy rekonesans wśród znajomych i okazało się, że wielu z nich (głównie płeć żeńska) ma ochotę popróbować różnych drinków na weselu, a na wielu weselach nie ma takiej okazji

Sam myślę, że coś takiego nie będzie niczym przesadnym i robiącym szopki z wesela. Taki barman stoi sobie w końcu gdzieś z boku zabawiając jedynie osoby zainteresowane, czyż nie ?

To innymi słowy wpisz w google usługi barmańskie na wesele i dostaniesz przekrój firm świadczących takie usługi

Usunęłam nazwę ze względu na podejrzenie naruszenia regulaminu pkt. VI.4 - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2012-03-31, 22:57, w całości zmieniany 2 razy  

raulq7 Wysłany: 2012-04-01, 22:06   

Poszukałem trochę, porównałem i przeanalizowałem to co mi wyskoczyło. Poprzestałem na pierwszej stronie bo i tak sporo ofert tam było. Spodobała mi się xxx od góry z tych które wyskoczyły. Z tego co widzę w jeden dzień można się zamknąć w kwocie 2000zł, a poza tym jest możliwe otrzymanie rabatu zmniejszającego jeszcze ogólną kwotę :)

Co wy o tym myślicie i jaką kwotę płacicie za własnych barmanów, oraz czy kierujecie się przy ich wyborze powszechnymi opiniami jakie można znaleźć np. w internecie ? Bo ja przy swej analizie starałem sie brać to pod uwagę

edytowałam - podejrzenie reklamy - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2012-04-02, 17:42, w całości zmieniany 2 razy  

Buniówa Wysłany: 2012-04-02, 00:06   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Ja zapłacę o połowę mniejszą już z alkoholem :)

Mada22210 Wysłany: 2012-04-02, 09:18   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

również kiedyś widziałam taki wiejski stół, co spodobało się gościom :)

ziel_lena Wysłany: 2012-04-02, 17:50   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
Raulq7, Lovemartynkowe, myślicie (czy tam "myślisz"?), że nikt się nie zorientuje, ze piszecie z tego samego IP i polecacie te same usługi? :oczami:

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

raulq7 Wysłany: 2012-04-07, 16:56   

Mada22210 napisał/a:
również kiedyś widziałam taki wiejski stół, co spodobało się gościom :)

"wiejski stół to coś innego" tam nie ma barmanów.

A co do zbieżnego IP, no proszę może mamy tego samego dostawcę internetowego i mieszkamy blisko siebie :)

vao Wysłany: 2014-10-01, 22:01   

Jak do nas trafilas?: google
Wynajęcie karykaturzysty na wesele jest dobrym pomysłem o ile karykaturzysta potrafi rysować szybko i przy tym zachować w rysunku podobieństwo danej osoby.

saundra Wysłany: 2014-11-02, 17:35   

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka Google
Ostatnio popularne są fotobudki i lampiony.

podpis usunięty - reklama niezgodna z regulaminem forum - ziel_lena
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2014-11-03, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  

kleo88 Wysłany: 2015-03-06, 18:14   

Polecam fotobudki, bylam na weselu gdzie wlasnie byla taka atrakcja i goscie naprawde mieli z tego niezly ubaw

Odpowiedz do tematu