Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
uporczywy ból głowy
Autor Wiadomość
Ostryga12 Wysłany: 2016-05-04, 07:07   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Najlepiej jakbyś piła wodę, na bóle głowy im więcej wody najlepiej byś piła tak 2 litry dziennie, może też do tej wody wcisnąć sobie cytryny lub też dać mięty. Nada to innego smaku :) Ja pije np. 2,5 l wody dziennie i tak około 2 l zielonej herbaty. :D

reklama jest planta/carol

szogue Wysłany: 2016-06-10, 11:09   

Mnie strasznie bolała głowa, że nie mogłam normalnie funkcjonować, miałam przy tym zatkany nos to się okazało, ze miałam chore zatoki, brałam już leki i inhalacje i po tygodniu znów mi wróciło. Jak to możliwe?

Soliwka Wysłany: 2016-11-08, 10:05   ile wody na dzień

Ostryga12 napisał/a:
Najlepiej jakbyś piła wodę, na bóle głowy im więcej wody najlepiej byś piła tak 2 litry dziennie, może też do tej wody wcisnąć sobie cytryny lub też dać mięty. Nada to innego smaku :) Ja pije np. 2,5 l wody dziennie i tak około 2 l zielonej herbaty. :D

Ostryga, to prawda, że trzeba dużo pić, im więcej tym lepiej, ale tak żeby też nie przesadzić. Na Babińcu ostatnio podali, że należy pić 30ml/na kg masy ciała :) ja się do tego staram stosować. Nawodniony organizm pracuje znacznie sprawniej.

Podejrzenie reklamy. markdottir - moderator forum
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2016-11-30, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  

elżbieta677 Wysłany: 2017-12-18, 15:18   

Bóle głowy mogą być różne i nie zawsze wystarczy nawodnić organizm. Jeżeli się powtarzają a domowe metody nie pomagają, to lepiej się przebadać, żeby ustalić przyczynę bólu. W https://athleticomed.pl/co-diagnozujemy-i-leczymy/ zajmują się leczeniem różnego rodzaju bóli głowy. Przyczyny mogą być różne i inaczej się je leczy. W przypadku dotkliwych, powracających bóli, lepiej nie czekać aż samo przejdzie.

Odpowiedz do tematu