Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Trampolina
Autor Wiadomość
Alfa Wysłany: 2014-06-03, 20:38   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Aoi napisał/a:
A jak daleko stoją wasze trampoliny od ogrodzenia? (fotki mile widziane ).

Nie ma znaczenia, jak sie skacze i tak wszystko widac.

Poniewaz korzystalam z porad tu zamieszczonych, chcialam pokazac moj nabytek. Przewertowalam kilka forow, calą mase opinii. W koncowce wahalam sie pomiedzy Berg, Funtek a Kogee. Berg przegral ceną - 5tys to zdecydowanie za wiele na zabawke, Funtek przegral jakoscią. Za duzo opinii, ze cos sie psuło. Rezta hop-sportow, evo, sapphire etc - juz na pierwszy rzut oka odpadala a porownujac do Kogee - zaczynajac juz od samej drabinki(stopnie antyposlizgowe), konczac na mocowaniach, dlugosci sprezyn czy samej macie, doszlam do wniosku, ze nie pozwole swoim dzieciom skakac na czyms tak kiepskim.

Oto zwyciezca. http://www.kogee.com.tw/enclosure.html Oczywiscie z siatką wewnetrzną.

Bardzo szybko sie rozklada, w trakcie uzytkowania nic nie trzeszczy, zapinana na zamek w ksztalcie litery L, z ktorym nawet dwulatek swietnie sobie radzi. Golym okiem widac różnice. Jak mtos chetny to moge podac nazwe sprzedajacego, bo facet swietnie zna sie na rzeczy.

alexa Wysłany: 2014-06-03, 20:41   

Starsza Kobieta

jasiula napisał/a:
jednak nie wydaje mi się, że siatka może się przerwać...

Moja wyobraźnia w tym temacie tez nie dziala ;) Moze gdzies drobno się rozerwac, moze popuscic (może) ale nie rozerwac na tyle zeby dziecko wyleciało ;)
U tesciowej trampolina stoi zaraz obok starych wielkich drewniano metalowych sań (że niby taka ozdoba ogrodu..) i nawet przez moment się tym nie martwilam.

nawiedzona Wysłany: 2014-06-03, 20:46   

Poważnie uzależniona

Nasza siatka pękła jak Marysia na nią wpadła :masakra:
Dziecko na szczęście nie wypadło ale chyba niewiele brakowało...

Szczęście niejedno ma imię, czyli Jula, Marysia i Tomuś

alexa Wysłany: 2014-06-03, 20:49   

Starsza Kobieta

Jedna mała lekka Marysia? :zdziwko: No to jest o czym myslec :niepewny:
Ale naprawdę jak widzę co dzieciaki wyprawiają (jak się potrafią miejscami obijac o siatkę) czy tym bardziej tatusiowie :oczami: to uznalam, że spoko i luz.

nawiedzona Wysłany: 2014-06-03, 20:58   

Poważnie uzależniona

Właśnie jak było do końca to nie wiem bo na trampolinie była Jula, Marysia i syn przyjaciół. Oskar i Jula zgodnie twierdzą, że to od Marysi zrobiła się dziura ale jak Marysia ew. tam wpadła i czy ktoś jej pomógł to się chyba nigdy nie dowiem ;) a akurat nie widziałam tego momentu. Obstawiam, że ktośjednak Marysi pomógł ;)

agamagdalenka
[Usunięty]
Wysłany: 2014-06-04, 12:10   

hm...
u nas sa takie harce ze hej i siatka nieruszona, ale tak sobie mysle, nawiedzona, skladacie siatke na zime? moze przemarzla i jej wytrzymalosc byla slaba?

u nas 3, czy 4 sezon trampoliny i wyglada jak nowa, a szalenstw na niej mnostwo

nawiedzona Wysłany: 2014-06-04, 12:13   

Poważnie uzależniona

Jula dostała w zeszłym roku w czerwcu trampolinę a koło września-października zrobiła się dziura. Siatka więc nie miała czasu przetrwać zimy ;)

Aoi Wysłany: 2014-06-04, 12:23   

Poważnie uzależniona

Alfa, a na jak dużą się zdecydowałaś? Ja bym prosiła o namiar na sprzedającego. Ta siatka i antypoślizgowa drabinka mnie przekonują.

jasiula Wysłany: 2014-06-04, 13:53   

Aoi napisał/a:
antypoślizgowa drabinka

że się tak wtrące :oczami: moje prawie 2,5latki, chudzielce i wzrostowo też średniaki, ale z drabinki nie korzystają ;)
tzn. jest zamontowana, ale zgrabnie idzie im podciąganie się na trampolinę i zsuwanie na ziemię bez jej użycia, także :cwaniak:

Alfa Wysłany: 2014-06-04, 15:01   

jasiula napisał/a:
Aoi napisał/a:
antypoślizgowa drabinka

że się tak wtrące :oczami: moje prawie 2,5latki, chudzielce i wzrostowo też średniaki, ale z drabinki nie korzystają ;)
tzn. jest zamontowana, ale zgrabnie idzie im podciąganie się na trampolinę i zsuwanie na ziemię bez jej użycia, także :cwaniak:

Tak wysokosc od podloza tez jest plusem Kogee. U mnie nie da rady podciagnac sie nawet mi. Im nizej tym gorzej - takze :cwaniak:

Na pw przesylam.

Mam 366.

alexa Wysłany: 2014-06-04, 15:26   

Starsza Kobieta

nawiedzona napisał/a:
Jula dostała w zeszłym roku w czerwcu trampolinę a koło września-października zrobiła się dziura. Siatka więc nie miała czasu przetrwać zimy ;)

Czyli tam byla dziura? Bo wtedy pod naciskiem nie dziwię się, że siatka się rozdarła - to akurat widzialam na wlasne oczy nie w naszej trampolinie.

charlotte1991 Wysłany: 2014-06-06, 17:07   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Od jakiego wieku dzieci mogą skakać na trampolinie? Moje mają 3 i 4 lata i myślałam o zakupie trampoliny ... Myślę, że dzieciaki się ucieszą z takiego prezentu. Nie wiem tylko jaki rozmiar wybrać. Widziałam tam nawet taką o średnicy ponad 300 cm, musi być ogromna. Doradzicie mi coś?

Post niezgodny z regulaminem, punkt VI.4 - edytowałam, alexa.
Ostatnio zmieniony przez alexa 2014-06-06, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  

nawiedzona Wysłany: 2014-06-06, 20:01   

Poważnie uzależniona

alexa napisał/a:
nawiedzona napisał/a:

Czyli tam byla dziura? Bo wtedy pod naciskiem nie dziwię się, że siatka się rozdarła - to akurat widzialam na wlasne oczy nie w naszej trampolinie.

:rotfl: Nie, dziura zrobiła się jak Marysia na siatkę wpadła.

Bonnnie Wysłany: 2014-06-26, 17:18   

Trampolina to super sprawa! sama często skaczę ze swoimi pociechami na niej :D niedawno kupiłam nową, z siatką ... Wygląda fenomenalnie, bardzo wszystkim przypadła do gustu. Polecam bardzo !

Ostatnio zmieniony przez alexa 2014-06-26, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  

kazula Wysłany: 2015-02-05, 18:57   

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
dobry temat :) ja sie zastanawiam jednak nad innym typem trampoliny, wkopanym w ziemię. wydaje mi się, że to bezpieczniejsze rozwiązanie. jest u Was może taka trampolina> ... (nie umiem wkleić zdjęcia ze strony)? na stronie napisali, że to na place zabaw itd, ale czy sprawdzi się też w ogrodzie? Nie widziałyście takiej trampoliny w akcji? Jest możliwy samodzielny montaż, czy tylko "ekipa"? bo z opisu wydają się być niezniszczalne i to zachęca :D

Ostatnio zmieniony przez alexa 2015-02-05, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu