Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamiast kwiatów
Autor Wiadomość
midzia Wysłany: 2013-08-04, 17:58   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Wino

Mala__Di Wysłany: 2014-01-06, 10:20   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Wino i/lub książki/albumy - jeszcze nie wiemy, jak o tym napiszemy w zaproszeniach

kasiaes Wysłany: 2014-01-09, 08:32   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Ja poprzez działalność zawodową nawiązałam kontakt z jednym z domów dziecka. Przegadałam z (już teraz) Mężem i w naszych zaproszeniach poprosiliśmy, żeby zamiast kwiatów Goście podarowali nam słodycze wszelkiego rodzaju dla tego domu dziecka- wskazanego konkretnie. Powiem Wam, że rozmach akcji nas poraził :P Goście byli zachwyceni pomysłem i bardzo się zaangażowali- nawet ci tylko na ślub zaproszeni, nie na wesele. Było na ślubie około 150 osób, i cały terenowy samochód był wypakowany słodyczami! zrobiło się tego tyle, że postanowiliśmy podzielić wszystkie dobra i wytypowaliśmy jeszcze drugi dom dziecka do obdarowania :) W tym pierwszym wszystko było wcześniej ustalone, ale jak 2 dni po ślubie zadzwoniłam w ciemno do innej placówki z pytaniem, czy nie chcą 15 toreb słodyczy, padli :szok: słodycze były najróżniejsze, sobie zostawiliśmy tylko kilka rzeczy (w tym bombonierki z alkoholem :P ). Mamy na pamiątkę zdjęcia i piękny dyplom z podziękowaniem od dzieciaków :) bardzo się cieszę, że się na coś takiego zdecydowaliśmy i każdemu polecam!

EdytaZ Wysłany: 2015-06-07, 15:09   

Wino :)

specjalistka Wysłany: 2015-06-18, 17:46   

Wino/książki/kupony Lotto

annakus Wysłany: 2015-06-22, 12:42   

Kupony Lotto i kwiaty.

wojaaq28 Wysłany: 2015-06-24, 14:01   

do łóźka i działać :zabawa:

sprzedam aparat rtg

PannaM Wysłany: 2015-06-25, 16:47   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

my mieliśmy taki wierszyk

By o kwiaty znieść frasunek
Przynieś gościu dobry trunek.
Młodzi barek skompletują
I serdecznie podziękują.

szlapczyq Wysłany: 2015-07-07, 09:24   

coś przydatnego, w końcu żyjemy w czasach konsumpcji, kwiaty są przeżytkiem :cisza:

sprzedam nowe meble kuchenne

Olencja Wysłany: 2015-08-02, 17:30   

Ja ostatnio zanosiłam kupony Lotto zamiast kwiatów - bardzo mi się ten pomysł podobał :) Kwiaty zwiędną, a może młodym coś się uda wygrać...

Betana Wysłany: 2015-08-23, 07:40   

Cięte kwiaty są piękne, ale tylko przez kilka chwil, inna sprawa ma się z kwiatami doniczkowymi i osobiście nie pogardziła bym kilkunastoma storczykami :D Ale faktem jest, że kupon lotto, wino, czekoladki czy jakieś zabawki a potem podarować biednym dzieciom, czy karma dla zwierząt i obdarować schronisko jest również pożyteczna aniżeli doniczka z kwiatkiem :)

leonka82 Wysłany: 2015-08-30, 15:54   

maskotki koleżanka zbierała na ślubie zamiast kwiatów i potem był problem bo żaden dom dziecka nie chciał ich przyjąć, rzekomo faktura musi być. A teraz byłam na weselu gdzie zbierali karmę dla psiaków ze schroniska. też pomysł uważam

Betana Wysłany: 2015-08-30, 19:58   

Nie wiem czy pomysłem dobrym jest zbieranie karmy dla psów - bowiem jeśli 95 % ma być to karma marketowa którą widzimy na półkach w sklepach mniejszych czy większych sklepów spożywczych to wolałabym takiej karmy pieskom nie dawać i nie dokładać cegiełki do i tak smutnego ich życia... a wymaganie na gościach aby kupowali karmę premium gdzie kg kosztuje blisko 25 zł - chyba, że kupowali by po 8 - 15 kg to cena wychodzi za kg 12 średnio - to sądze że nie jest to wykonalne. Lepiej może jakies legowisko dla psów, już za 30 złotych można kupić dla mniejszych za 50 już dla większych, albo koce polarowe w schroniskach tego wiecznie brakuje. Kupon lotto fajna sprawa, kwiaty ciete piękne ale jak wyżej zostało napisane tylko przez kilka chwil, może kwiaty w doniczce.

Kida Wysłany: 2015-09-01, 10:47   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Moi znajomi chcieli zamiast kwiatów ramki na zdjęcia. Uzbierali coś ok. 30 sztuk, każda w innym stylu. Ale na ścianie tak dziewczyna je dobrała i poukładała, że sama marzę o czymś podobnym.

Bridget Wysłany: 2015-09-09, 00:54   

leonka82 napisał/a:
maskotki koleżanka zbierała na ślubie zamiast kwiatów i potem był problem bo żaden dom dziecka nie chciał ich przyjąć, rzekomo faktura musi być.

To ciekawe. Wybieram się niedługo na wesele, gdzie para młoda ma podobny pomysł. Może tylko w jednym domu dziecka robili problemy, bo nie słyszałam wcześniej podobnych historii.

Odpowiedz do tematu