Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wroclawskie plotki :-)
Autor Wiadomość
Zmora Wysłany: 2016-10-04, 14:55   

Starsza Kobieta

Zależy Wam na wsparciu jakiegoś projektu WBO? Nie wybrałam jeszcze drugiego ogólnomiejskiego, zatem głos mam wolny, jestem otwarta na propozycje ;)

nituszka Wysłany: 2016-10-04, 16:22   

Net włączony- gar z zupą spalony

ja chyba na ogólnomiejskie wybiorę te z nasadzaniem drzew :niepewny:

edit. numer 74 by mnie interesował właściwie. mój mąż tamtędy jeździ, ja nie bo nie lubię po dziurach jeździć ;)

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Zmora Wysłany: 2016-10-05, 10:11   

Starsza Kobieta

Ja wzięłam jeszcze parking przy przychodni na Dobrzyńskiej, bo już o wielu lat widzę taką potrzebę. Kiedyś nawet zarysowałam tam komuś auto i w efekcie wyprawa do lekarza wyniosła mnie drożej niż jakbym umówiła się prywatnie i pojechała taxi :zawstydzony:

irish Wysłany: 2016-10-05, 11:09   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Jak do nas trafilas?: za gimblówkami ;-)
Ja zagłosowałam na ... szachy plenerowe w mieście (numer 154), strasznie mi się pomysł spodobał :)
nie, żebym grała w szachy, ale pamiętam z dzieciństwa zadumanych panów w okolicy Wyspy Słodowej, to był widok!

I na dodatkowy pas skrętu przy Legnickiej (numer 187), chociaż uważam, że to powinno pozostawać w gestii ZDIUMu, a nie budżetu obywatelskiego :chytry:

Trafiony. Zatopiony.

Madeleine Wysłany: 2016-10-05, 11:19   

Starsza Kobieta

A ja na plenerowe laboratorium fizyczne. Plus ścieżki rowerowe, standard ;)

kometa Wysłany: 2016-10-05, 13:13   

Starsza Kobieta

Ja wybralam stacje Nextbike przy Factory i Lotnisku.

irish Wysłany: 2016-10-26, 08:19   

Jak do nas trafilas?: za gimblówkami ;-)
Kolega szuka pracownika:
"szukam kogoś do biura rachunkowego z zakresu kadr i płac na pełny etat. Najlepiej osobę, która już coś wie.
Jak byście kogoś znali, to nieśmiało się polecam."

Z tego, co kojarzę lokalizację, to okolice Krzyków. Wcześniej wspominał też o miejscu w księgowości, więc w razie W można się też pytać o księgowość.

W razie, gdybyście kogoś znały, dajcie znać na babińcowy priv, podam namiary kolegi :)

Trafiony. Zatopiony.

turkus Wysłany: 2016-10-28, 16:49   

Turkus

Chciałam napisać komentarz na stronie WBO, ale kazali się zalogować przez fejsbuka, a ja nie fejsbukowa;-), no to zrobię to tutaj.

Znalazłam projekt nr 419, czyli "Rewitalizacja podwórek przy ulicy Wielkiej, Powstańców Śląskich i Zaporoskiej – etap pierwszy [WBO. 2016]"

Cytuję: "Projekt zakłada utworzenia miejsc rekreacji za blokiem usytuowanym przy ul. Powstańców Śląskich 97-103 we Wrocławiu.
Chcielibyśmy by na obecnie pustym placu powstał ogrodzony plac zabaw na nawierzchni piaskowej, na którym bezpiecznie mogłyby się bawić dzieci. Chcielibyśmy utworzyć piaskownice, huśtawki dla młodszych i starszych, uwielbiane przez dzieci zabawki na sprężynach, drewniany domek, zestaw zabawowy i linarium, dodatkowo w ogrodzonej części chcielibyśmy by powstała jedna ławka dla rodziców pilnujących swoich pociech."

A na załączonej mapce strzałką zaznaczone miejsce pomiędzy wyżej wspomnianym blokiem, a skrzyżowaniem Powstańców / Wielka.
W tej chwili jest tam kilkanaście różnych drzew i mało zadbany trawnik.
Czy obecne dzieci są w takim stopniu przyzwyczajone do hałasu, że im plac zabaw prawie na skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic nie przeszkadza, no i jak przeżyją te bogu ducha winne drzewa usunięcie trawnika i wykonanie nawierzchni piaskowej, zresztą, może drzewa też zostaną złożone w ofierze "rewitalizacji".

Mirkaa Wysłany: 2016-11-21, 17:10   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Nie za bardzo rozumiem dlaczego trawa ma cierpieć. Piasek lepszy?

nituszka Wysłany: 2017-01-14, 06:53   

Czy ja dobrze widzialam MiuMiu w PnŚ? :luka:

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi.

Puuu Wysłany: 2017-01-14, 07:47   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

nituszka, widzialam na fb ze w Waeszawie byla wiec calkiem mozliwe ;)

nituszka Wysłany: 2017-01-14, 08:45   

Ale milo zobaczyc znana twarz :)
W ogole spotkanie by sie przydalo, tak dawno Was wszystkich nie widzialam. Co Wy na to? :)

MarMaja Wysłany: 2017-01-16, 17:04   

Starsza Kobieta

nituszka napisał/a:
Ale milo zobaczyc znana twarz :)
W ogole spotkanie by sie przydalo, tak dawno Was wszystkich nie widzialam. Co Wy na to? :)

Ooo! A jaka była okoliczność wizyty?

Ja jestem za spotkaniem. Najchętniej jakoś niedługo, póki mój stan zdrowia pozwala mi na wychodne, a z tym to ostatnio róźnie bywa.

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

nituszka Wysłany: 2017-01-17, 17:42   

MarMaja napisał/a:
Ja jestem za spotkaniem. Najchętniej jakoś niedługo, póki mój stan zdrowia pozwala mi na wychodne, a z tym to ostatnio róźnie bywa.

to tak jak ja. trzeba znaleźć okienko kiedy ani ja ani Amelka nie jesteśmy chore ;) teraz jest spokój akurat :)

a z MiuMiu to kwestia testowania produktów była :)

p.s. dostałaś mojego bardzooo spóźnionego maila? :zawstydzony:

MarMaja Wysłany: 2017-01-18, 22:05   

Starsza Kobieta

nituszka, tak dostałam. Myślałam, że przeoczyłam, albo usunęłam sobie przypadkiem ze spamem. Od dłuższego czasu w ogóle nie włączam kompa, tyle co na telefonie zerknę. Super mail, oczywiście wzruszyłam się :)

Gdyby został ustalony jakiś termin to dajcie mi znać sms, bo tak najłatwiej aktualnie kontaktować się ze mną.

KOMU KSIĄŻKĘ? KOMU? :D Fruziaki :love:
Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia! :cwaniak:

Odpowiedz do tematu