Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
"50 twarzy Grey'a" E L James- czytał już ktoś?
Autor Wiadomość
klaudia1701 Wysłany: 2013-06-22, 21:16   

Net włączony- gar z zupą spalony

Dzej, no zaczęłam ...20 stron przeczytałam :kwasny: jakieś takie to nijakie...

Szpilka, dzięki może spróbuje...;)

anonimka, ale jak w Grey'u czy mniej czy więcej ?;) czy oprócz tych opisów jest jakieś tło do tego wszystkiego czy raczej te opisy stanowią tło ?:)

anndyn Wysłany: 2013-07-09, 11:37   

Pampersa mi dali i nowym nazwali

Super jest :) a za rok ma być film! jest kilka trailerów nawet dostępnych i jeden niby oficjalny :hyhy: [link usunięto - naruszenie regulaminu VI.4]
Ostatnio zmieniony przez Dzej 2013-07-09, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  

Pomarańcza2 Wysłany: 2013-08-01, 08:30   
wcześniej Pomarańcza

Przeczytałam pierwszą część z tej serii i niestety nie rozumiem na czym polega fenomen. Jak dla mnie gniot, kiepsko napisany (może to kwestia tłumaczenia) i zwyczajnie nuda. Całe szczęście, że w moim egzemplarzu brakowało 30 stron i mogłam ją spokojnie oddać i odzyskać pieniądze. Niestety później dostałam tę żenującą lekturę na urodziny...Nigdy nie czytałam Harlequinów ale tak właśnie wyobrażam sobie fabułę w tych książkach.

nirwanaa Wysłany: 2013-08-01, 12:28   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Przeczytałam dwa pierwsze tomy w miarę szybko - nawet mi się podobały. Chociaż mam zastrzeżenia do sposobu wysławiania się autora. (no bo ile razy można się rozpadać na milion kawałków???) ;)

Ostatni tom był chyba pisany na siłę - utknęłam w połowie i jakoś mnie nie "woła".

My

Lavinio Wysłany: 2013-09-04, 08:14   

Forumowy wyjadacz

Obsadzono główne role;) śmieszy mnie wielki żal fanek, że to nie tak jak chciały;)

a mnie cieszy, że nie wybrali lalusia z zarysowaną szczęką jak Ridż z Mody na Sukces...

agnes899
[Usunięty]
Wysłany: 2013-09-11, 14:46   

Mi się nie podoba wybór aktorów, bo zupełnie inaczej sobie wyobrażałam te postacie :D no ale zobaczymy jak po charakteryzacji.

Co do książek przeczytałam wszystkie i mam mieszane odczucia...niby lekko i szybko się czyta, ale z kolejnymi tomami robi się przesłodzone. Widać inspiracje Zmierzchem w tym temacie :)

magdalenab Wysłany: 2013-09-11, 18:52   

Jak dla mnie przereklamowane.
No i własnie to słownictwo : wewnętrzna bogini : : rozpadanie na tysiąc kawałków : : bogini robi salta:
Niby dorosli ludzie, napięcie erotyczne , a pisane jakby z pamiętnika gimnazjum :)

Urtica Wysłany: 2013-09-26, 09:09   

Skończyłam trylogię, jak dla mnie skończyło się ciut zbyt szczęśliwie :hyhy: Książka przyjemna i na stałe dołączy do mojego kanonu lektur na "nie-myślenie-o-problemach".
Co do filmu i aktorów :hyhy: Jestem ciekawa czy będą w stanie go odpowiednio wyważyć, żeby nie wyszło z tego mdłe romansidło, albo erotyk :hyhy: Aktor, który ma zagrać Grey'a paszczę ma jako taką, ale reszta jest całkiem ciekawa :lizak: :cwaniak:

nieznajowa Wysłany: 2013-09-27, 07:48   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

czytam i sama nie wiem po co ;) Kiepskie to, fatalny język, sceny erotyczne tak naprawdę to językowo kiepsko opisane... I jak po raz setny czytam te same, beznadziejna zwroty to mnie to irytuje... a i tak czytam bo w sumie jakoś tam wciąga...

agnes899
[Usunięty]
Wysłany: 2013-09-27, 12:41   

nieznajowa napisał/a:
czytam i sama nie wiem po co ;) Kiepskie to, fatalny język, sceny erotyczne tak naprawdę to językowo kiepsko opisane... I jak po raz setny czytam te same, beznadziejna zwroty to mnie to irytuje... a i tak czytam bo w sumie jakoś tam wciąga...

Miałam dokładnie to samo :D

adamiakmatinka
[Usunięty]
Wysłany: 2013-09-30, 12:43   

agnes899 napisał/a:
nieznajowa napisał/a:

Miałam dokładnie to samo :D

Dlatego ja zastanawiam się nad fenomenem tej książki. Coś jakby owczy pęd?

Lexa Wysłany: 2013-11-15, 08:15   

Pierwsze promocyjne zdjęcia głównych bohaterów filmu:

annika Wysłany: 2013-11-15, 13:01   

Ten aktor nawet mi na Christiana pasuje ;) ale jakoś Ane sobie inaczej wyobrażałam :niepewny:

Lexa Wysłany: 2013-11-15, 15:20   

annika napisał/a:
Ten aktor nawet mi na Christiana pasuje ;) ale jakoś Ane sobie inaczej wyobrażałam :niepewny:

A u mnie jest odwrotnie: on mi jakoś nie pasuje, a ona, mimo, że inaczej sobie Anę wyobrażałam, bardzo dobrze wypada na tych ujęciach i chyba mnie przekonała.

Urtica Wysłany: 2013-11-15, 15:47   

Dakota, jak dla mnie, po prostu nie wygląda na 21 lat, może na potrzeby filmu jakoś ją odmłodzą. Tak poza tym może być.
A Jamie... no cóż bardziej mnie przekonywał Charlie Hunnam w tej roli, mimo że zbyt urodziwy też nie jest. Chociaż i tak wolę jego niż tego gościa, którego wybrały fanki (nie pamiętam jak się nazywa :masakra: )

Odpowiedz do tematu