Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista prezentow
Autor Wiadomość
Bridget Wysłany: 2015-09-17, 16:09   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Moim zdaniem jest, dlatego nigdy nie zrobiłabym takiej listy.

iga Wysłany: 2015-09-18, 06:31   

Forumowy wyjadacz

Moniak11 napisał/a:
Nie sądzicie, że dawanie listy gościom jest nieco nie na miejscu? Czy to nie jest zbyt roszczeniowe?
Wg mnie lepiej, gdy taką listę maja świadkowie/ rodzice. Jeśli ktoś bedzie zaintersowany, to zawsze mozna do nich odesłać.

Pietruszek doczekał się brata

esoes Wysłany: 2015-09-18, 07:06   
Net włączony- gar z zupą spalony

iga napisał/a:
Moniak11 napisał/a:
Nie sądzicie, że dawanie listy gościom jest nieco nie na miejscu? Czy to nie jest zbyt roszczeniowe?
Wg mnie lepiej, gdy taką listę maja świadkowie/ rodzice. Jeśli ktoś bedzie zaintersowany, to zawsze mozna do nich odesłać.

I podaje się konkretny model garnka/miksera/zastawy stołowej? Czy każdy kupuje co mu się podoba w obrębie gatunku?

Caska Wysłany: 2015-09-21, 08:50   

Forumowy wyjadacz

Wg mnie dobrze jest przygotować taką listę, z prezentami w różnym zakresie cenowym, z dokładnymi linkami lub ogólnym nakreśleniem wymagań (np. jeśli chodzi o sprzęty typu żelazko czy mikser). Nie trzeba przecież każdemu listy wręczać z zaproszeniem ;) ale jeśli ktoś woli dać prezent niż kopertę i zapyta to nie widzę powodu, żeby mu nie podpowiedzieć (osobiście albo, jak pisała iga, przez świadków czy rodziców).

xana Wysłany: 2015-10-12, 12:55   

moja siostra miałą taka listę i moim zdaniem bardzo dobrze, dała do wyboru,a lbo prezent z listy, albo paczka dla schroniska. Ja kupiłam jej zastawe Kubiko, była tak cudowna że nie mogłam sie oprzeć, ostatnio robiłą impreze rodzinną i chcwaliła się właśnie tą zastawą, super wygląda. Moim zdaniem zrobienie takiej listy jest jak najbardziej na miejcu, bo przynajmniej nie dostaniemy czegoś co będzie leżeć bez sensu na półce.

basia0101 Wysłany: 2016-01-29, 11:16   

wielka turystka

Kurcze dawanie listy jest słabe. Chyba ze ta lista jest oparta na jakiś realnych potrzebach (słyszałam, że niektórzy dają nie pod siebie ale jakieś akcje np. domy dziecka).

Jeśli chodzi o ten komplet to w końcu kupiłamuznane za reklame/carol
O tak mi się teraz przypomniało, że fajnym rozwiązaniem na prezent ślubny jest po prostu w wsparcie w bieżacych problemach młodej pary. Od razu widzisz jaką ma sie rodzinę. Prezent to każdy potrafi kupić.
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-01-31, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  

Rileril Wysłany: 2016-02-08, 16:11   

Z jednej strony taka lista prezentów wydaje się być bardzo praktycznym rozwiązaniem.. ale z drugiej, ciężko powiedzieć jak goście na to zareagują, wiadomo, niektórzy mogą być bardzo niezadowoleni. Dlatego nie ryzykowałabym ;)

kasiakow Wysłany: 2016-03-23, 17:16   

Prezenty slubne to zawsze jest problem... ja pamietam, ze kazdy sie mnie pytal a co kupic a co potrzeba a to a tamto... ja kocham sklep uznane za reklame/carol
, wiec stwierdzilam ze wykorzystam okazje i pozamawialam od gosci wlasnie tam prezenty... goscie byli zadowoleni bo pozbyli sie problemu i my bylismy zadowoleni bo dostalismy to co chcielismy :)
Ostatnio zmieniony przez carol 2016-03-30, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  

Romulus Wysłany: 2016-04-08, 10:12   
reklama

Jak do nas trafilas?: znajomi mi was polecili
właśnie jestem na etapie przygotowywania prezentu dla moim przyjaciół. Zdecydowałam zrobic dla nich album z naszymi zdjęciami. Zdjęcia już wywołałam, a album kupie w Babiniec-cafe, taki w skórzanej oprawie i z pergaminowymi przekładkami.

reklama jest platna/carol
Ostatnio zmieniony przez ziel_lena 2016-04-11, 21:23, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu