Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Insanity
Autor Wiadomość
Kary Wysłany: 2015-03-13, 13:37   

Starsza Kobieta

darkbulka napisał/a:
czytalam o Tabacie juz jakis czas temu, ponoc hard core, ponoc nie dla wszystkich, nie od razu, no i nie za czesto???

W tym programie Tabata występuje 2x w tygodniu, więc nie jest za często imho. Ale przyznam, że to mój ulubiony program. Fakt, można się zmęczyć ;) Ale są też przerwy ;)

darkbulka napisał/a:
niezle.
ja poki co, nie wzielam sie za cwiczenia w domu ale musialam zrezygnowac z doubla (rano i wieczorem cwiczenia) bo zwyczajnie czulam sie przetrenowana. teraz moja druga aktywnoscia w ciagu dnia, poza bieganiem/basenem/fitnesem sa spacery z dziecmi po lesie.

To tylko plan ;) Zobaczymy co z niego wyjdzie. Póki co przeraża mnie głównie wstawanie wcześniej :rotfl: No i zakładam, że nie każde popołudnie jednak.

Raz w tygodniu robię dzień całkowitej laby i jakoś idzie (zazwyczaj w sobotę, kiedy padam na pysk).

Łobuz Maksymalny
Miko

dilbi Wysłany: 2015-03-15, 18:50   

Forumowy wyjadacz

Kary, zazdroszczę..
ja się zatrzymałam po 1,5 tygodnia, bo nie wiem co mnie dopadło (poza pracą po 10 h :cenzura: ). Obstawiam jakieś przesilenie, ale to co przeszłam - faktycznie tabata jest super!!
Mam nadzieje, że od jutra grzecznie wrócę..

Maleńka .
Jeżeli powiedzenie ‘co nas nie zabije to nas wzmocni’ jest prawdziwe, to ja qrw.. już jestem nieśmiertelna!!

Zaynah Wysłany: 2015-03-16, 09:30   

Net włączony- gar z zupą spalony

Jak do nas trafilas?: z g.
Kary napisał/a:
Fajne jest to, że ten trening trwa tylko pół godziny - łatwo wykroić czas.

Za to lubię Focus T25, ale wyłącznie za to, bo nie jest to konstrukcja treningu, która tak w 100% mi odpowiada.

Cytat:
Od przyszłego tygodnia chcę zrobić małą rewolucję - Insanity z rana, a po południu bieganie/basen/fitness ze 2-3 razy w tygodniu.

Udało mi się takie combo właśnie z Focusem, ale nie trwało to długo - jakieś 2/3 tyg :zawstydzony:

Trzymam kciuki za Ciebie! :)

Kary Wysłany: 2015-03-16, 09:42   

Starsza Kobieta

Zaynah napisał/a:
Udało mi się takie combo właśnie z Focusem, ale nie trwało to długo - jakieś 2/3 tyg

Póki co to szukam wymówek ;) "Dziś nie muszę, bo po południu i tak nie zdążę nic dodatkowego" itd :rotfl:

Łobuz Maksymalny
Miko

Zaynah Wysłany: 2015-03-16, 09:46   

Kary napisał/a:
Zaynah napisał/a:
Udało mi się takie combo właśnie z Focusem, ale nie trwało to długo - jakieś 2/3 tyg

Póki co to szukam wymówek ;) "Dziś nie muszę, bo po południu i tak nie zdążę nic dodatkowego" itd :rotfl:

Hahahaha, skąd ja to znam :rotfl: Kary, wytrwałości, nie daj się!

dilbi Wysłany: 2015-03-25, 20:06   

Forumowy wyjadacz

Kary - jak u Ciebie?

ehem - tak tylko chciałam powiedzieć, że właśnie robię 4 tydzień z Maxem :)
Fakt - nie robię ćwiczeń, gdzie trzeba skakać - kłaniają się moje stopy i kolana (robię wtedy wersję tą łatwiejszą), ale widzę różnicę w tym jak długo mogę je robić w porównaniu do tego co się działo 3 tygodnie temu.
I ciągle mam słabą "górę".. albo za ciężką jak na moje biedne ramiona.. :zalamany:

Maleńka .
Jeżeli powiedzenie ‘co nas nie zabije to nas wzmocni’ jest prawdziwe, to ja qrw.. już jestem nieśmiertelna!!

Kary Wysłany: 2015-03-26, 07:04   

Starsza Kobieta

dilbi napisał/a:
ehem - tak tylko chciałam powiedzieć, że właśnie robię 4 tydzień z Maxem

:hyhy:

dilbi napisał/a:
Kary - jak u Ciebie?

Czwarty tydzień dobiega końca. Ogólnie jestem zmęczona ćwiczeniami dzień w dzień, mimo że to tylko pół godziny. Zwłaszcza, że 2-3 razy w tygodniu porywam się na coś jeszcze (bieganie, fitness, basen)..

Biorąc pod uwagę, że w zasadzie wszystkie dni mój MaxOut wynosił 30, to nie widzę spektakularnych postępów. Góra może bardziej wytrzymała. Porównam na zdjęciu w niedzielę :cwaniak:

No i podejrzewam, że kolejny miesiąc będzie jednak trudniejszy ;)

Łobuz Maksymalny
Miko

Zaynah Wysłany: 2015-03-26, 09:02   

Kary napisał/a:
Czwarty tydzień dobiega końca. Ogólnie jestem zmęczona ćwiczeniami dzień w dzień, mimo że to tylko pół godziny. Zwłaszcza, że 2-3 razy w tygodniu porywam się na coś jeszcze (bieganie, fitness, basen).

Super i wielkie gratulacje za wytrwałość! :padam:

Nie wiem jak w przypadku Maxa z Shaunem, ale zarówno Insanity, jak i Focus t25 ma znacznie cięższe treningi - szczególnie odczuwalne jest to przy Insanity, bo treningi są dłuższe. Pamiętam jak po pierwszych treningach II fazy modliłam się, żeby juz się skończyły :hyhy:

Kary Wysłany: 2015-03-26, 09:41   

Starsza Kobieta

Przy focusie tak tego nie odczułam. Przy Insanity tak, głównie ze względu na długość tych treningów - druga faza chyba z godzinę trwała. W Max30 długość trwania treningu pozostaje bez zmian.

Łobuz Maksymalny
Miko

dilbi Wysłany: 2015-04-02, 19:03   

Forumowy wyjadacz

No ja niestety odpadam na chyba dłuższy czas z Insanity.
Zrobiłam 1 miesiąc..
Muszę zrobić porządek ze stopą, żeby nie narobić sobie dużo groźniejszego kuku niż mam.
Pojawię się w wątku jak skończę - na razie przerzucam się na rower i pływanie - tyle mi wolno :zalamany: :masakra: :zalamany:

Maleńka .

Kary Wysłany: 2015-04-03, 05:49   

Starsza Kobieta

dilbi, :(

Ja kończę pierwszy tydzień drugiego miesiąca. Ten podoba mi się zdecydowanie bardziej. Zwłaszcza Max Out Power i Max Out Strengh. Niemniej... wciąż mnie zadziwia, jak odkrywam nowe bolące mięśnie :hyhy:

Łobuz Maksymalny
Miko

Zaynah Wysłany: 2015-04-03, 08:07   

dilbi, wracaj szybko do zdrowia!

Kary, kusisz tymi swoimi wpisami :hyhy: A jak efekty - wydolnościowe, wizualne?

Kary Wysłany: 2015-04-03, 08:11   

Starsza Kobieta

Zaynah napisał/a:
A jak efekty - wydolnościowe, wizualne?

Tyłek wyżej - to widzę ;)
Ręce jakby trochę mocniejsze.

Co do wydolności, ciężko mi powiedzieć, bo teraz mam słabszy okres - przemęczenie plus @ :/

Łobuz Maksymalny
Miko

Zaynah Wysłany: 2015-04-03, 08:24   

Super! Wytrwałości i trzymam kciuki za dalsze efekty :)

dilbi Wysłany: 2015-04-03, 17:37   

Forumowy wyjadacz

Kary, moje gratulacje - i zazdroszczę okropnie :( :( Trzymam kciuki za resztę miesiąca.
(a z tyłkiem masz racje - u mnie poszedł do góry i schudły mi uda)
i oczywiście zaczynam kombinować co mogę z ćwiczeń robić, żeby stopy lewej nie używać... tęsknie już za Shaunem :rozpacz:

Maleńka .

Odpowiedz do tematu