Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
P90X
Autor Wiadomość
Zupa Wysłany: 2013-05-14, 05:31   

Net włączony- gar z zupą spalony

Bardzo dobra dieta. Ja tam jadam od pół roku ( to znaczy co 3 godziny) ale musiałabym lepiej dobierać produkty. Piwo piję jako napój izotoniczny ;)

Tomaj
Krzyś
w wolnych chwilach

Zupa Wysłany: 2013-05-21, 05:30   

Pierwszy raz opuściłam trening :zalamany: bo pierwszy raz w życiu miałam wczoraj migrenę :niepewny: . Zaczęło się od problemów z widzeniem a potem trach taki ból głowy,że dzieci musiały mówić do mnie szeptem co jest dla nich braaardzo trudne. Przy migrenie zbyt duży wysiłek fizyczny nie jest wskazany :niepewny: no nic sprawdzę to.

Jak tam u Ciebie Agata, jest moc?

Tomaj
Krzyś
w wolnych chwilach

agatka_j
[Usunięty]
Wysłany: 2013-05-23, 06:00   

Zupa, nie przejmuj się, ja opuściłam już kilka, właśnie ze względu na brak mocy w trakcie okresu. Ale po takiej małej przerwie ćwiczyło mi się super! Jak się źle czujesz to nie ma co się zmuszać do ćwiczenia, bo to nie ma sensu, lepiej przeczekać :)

agatka_j
[Usunięty]
Wysłany: 2013-06-04, 11:11   

Zupa, jak Ci idzie druga faza? U mnie pierwsze 2 tygodnie były w kratkę, mam nadzieję, że z 3 będzie lepiej.

Zupa Wysłany: 2013-06-04, 11:48   

agatka_j napisał/a:
Zupa, jak Ci idzie druga faza? U mnie pierwsze 2 tygodnie były w kratkę, mam nadzieję, że z 3 będzie lepiej.

:) u mnie zeszły tydzień był zakręcony bo we wtorek robiłam nogi z piątku drugiego tygodnia, w środę bicepsy ale bez brzuchów we czwartek przyjechali goście więc zrobiłam z nimi jakiś workałt innej pani trener, w piątek i sobotę się obijałam a w niedziele przebiegłam 10,5 km i zrobiłam brzuchy. Wczoraj zrobiłam nogi z piątku bo yogi nie lubię
również mam nadzieję, że 3 faza będzie lepsza :)

Tomaj
Krzyś
w wolnych chwilach

Nebi07 Wysłany: 2013-06-05, 21:16   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja się boję, że nie dam rady z tymi ćw P90X, więc chyba nie ma sensu wydawać kasy na płyty.

agatka_j
[Usunięty]
Wysłany: 2013-06-06, 13:37   

Nebi07, też tak myślałam, że nie podołam, padnę i będą mnie zbierać z podłogi. Na początku było ciężko, teraz widzę, że kondycję mam lepszą i daję radę, chociaż jak mam gorszy dzień to nie jest łatwo. Mi się podobają te ćwiczenia bo codziennie jest coś innego i mi się nie nudzą. Poza tym widzę jak moje ciało się zmieniło i to mi daje kopa. A płyt nie musisz kupować (poza tym podobno amerykańskie nie działają w Europie, nie wiem, nie sprawdzałam ale Ewelina o tym mówi, a właściwie pisze http://malywielkiswiatewla.wordpress.com/), ćwiczenia możesz znaleźć na torencie.

Patka Wysłany: 2013-06-27, 07:56   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
Właśnie znalazłam wątek ;) Kończę 5 tydzień i jestem bardzo zadowolona z efektów. Straciłam sporo cm i pare kg i oczywiście lece dalej. Mój mąż zrobił całego leana,teraz robi classic - ważył ponad 90 kg i wyglądał jak kulka, a teraz 73 i takiego, to go od 10 lat naszej znajomości nie widziałam :zawstydzony:

Czemu myślę o rzeżusze? czy wciąż o niej myśleć muszę? :)

sosna Wysłany: 2013-06-27, 08:08   

Poważnie uzależniona
Kangurzyca ;)

Dziewczyny, czy da się P90X zrobić bez drążka? Wyczytałam, że w niektórych ćwiczeniach drążek można zastąpić ekspanderem - ale nie we wszystkich?

pokochaj Laurę

Patka Wysłany: 2013-06-27, 08:15   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
sosna napisał/a:
Wyczytałam, że w niektórych ćwiczeniach drążek można zastąpić ekspanderem - ale nie we wszystkich?

Małż podpowiada,że można zastąpić wszystkie ćwiczenia ekspanderem- byle miał uchwyt umożliwiający mocowanie na futrynie drzwi. Takie zestawy dostępne są nawet na allegro ;)

Czemu myślę o rzeżusze? czy wciąż o niej myśleć muszę? :)

sosna Wysłany: 2013-06-27, 08:17   

Poważnie uzależniona
Kangurzyca ;)

Dzięki, Patka :) Widziałam taką opcję. W ekspander się zaopatrzyłam już, ze względu na asylum i turbofire, który chcę zrobić później, ale drążka nie zamierzam montować :) Dobrze wiedzieć w takim razie, że P90X nie jest wykluczone :)

pokochaj Laurę

agatka_j
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-02, 06:04   

Patka napisał/a:
Małż podpowiada,że można zastąpić wszystkie ćwiczenia ekspanderem- byle miał uchwyt umożliwiający mocowanie na futrynie drzwi. Takie zestawy dostępne są nawet na allegro

Dokładnie tak. Na 4 osoby (mowa o tych, które ćwiczą w filmikach) zawsze jedna osoba wykonuje wszystkie ćwiczenia z ekspanderem.

Zupa Wysłany: 2013-07-05, 05:27   

agatka gdzie jesteśmy? bo się trochę pogubiłam :zawstydzony:

Tomaj
Krzyś
w wolnych chwilach

agatka_j
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-05, 10:03   

Zupa, ja ponad tydzień w tyle :masakra: najpierw wyjazd służbowy, teraz załatwianie kredytu. Ale mam nadzieję, że jutro już poćwiczę. Muszę przyznać, że jak nie ćwiczę to gorzej się czuję.

Zupa Wysłany: 2013-07-05, 11:21   

agatka_j napisał/a:
Zupa, ja ponad tydzień w tyle :masakra: najpierw wyjazd służbowy, teraz załatwianie kredytu. Ale mam nadzieję, że jutro już poćwiczę. Muszę przyznać, że jak nie ćwiczę to gorzej się czuję.

u mnie też zawirowania i ogólna apatia :zawstydzony: powoli się wygrzebuję

Tomaj
Krzyś
w wolnych chwilach

Odpowiedz do tematu