Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczymy z Ewą Chodakowską
Autor Wiadomość
Famke Wysłany: 2015-10-08, 20:38   
Rodzina głoduje, bo ja netuje

ok - dzięki

pichcenie

Klaudix Wysłany: 2015-10-17, 13:48   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

ciekawe, czytam o waszych doswiadczeniach i czuje sie coraz bardziej zachęcona do tego żeby spróbować takiego treningu z Evą tylko mam troche malo miejsca domu

baśka Wysłany: 2015-10-28, 18:03   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Miejsce się zawsze znajdzie ! ;) ja już ćwicze prawie miesiąc, ale tylko tak 3-4 razy w tygodniu. Widzę już pierwsze efekty ! :D

edytowalam reklame,
regulamin, VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-11-06, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  

AnnaW77 Wysłany: 2015-10-29, 09:04   
reklama

Ja zaczelam w poniedziałek i powiem wam ze po pierwszym dniu chcialam sobie powiedziec dosc ale fajnie ze tu zajrzałam :) od razu czuje motywacje :D trzymajcie kciuki!

Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-11-06, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  

aneta6 Wysłany: 2015-11-16, 08:36   

ja ćwiczę z Chodakowską 4-5 dni w tygodniu:)

Mariolka89 Wysłany: 2015-11-16, 17:17   

Chodakowska ma irytujący głos i jest przedmiotem kpin ze strony trenerów personalnych, ale to pewnie z zazdrości ... jednak specjalistką nie jestem więc trudno mi powiedzieć. Same jej ćwiczenia to nie jest nic odkrywczego, ale czasami dobrze sobie poćwiczyć nawet z Chodakowską :D

Mariolka

daremi56 Wysłany: 2016-06-29, 13:10   

Ja jestem po 10 treningach z Ewa :D ćwicze teraz "bikini" i naprawde widac juz efekty :D oczywiście trzymam sie dietki ale nie wiem dlaczego tak wszyscy nadają na Chodakowska.. jej treningi sa super

Maria Chmieleck Wysłany: 2016-07-13, 13:27   

daremi56 napisał/a:
Ja jestem po 10 treningach z Ewa :D ćwicze teraz "bikini" i naprawde widac juz efekty :D oczywiście trzymam sie dietki ale nie wiem dlaczego tak wszyscy nadają na Chodakowska.. jej treningi sa super

Akurat jestem trenerką i mogę to nadawanie wyjaśnić w następujący sposób- można uznać, że Pani Ewa nie do końca dba o zdrowie swoich trenujących.
Treningi są fajne ale dość mocne za to jej klientki to osoby początkujące, które często zabierają się za płyty, ponieważ wstydzą się nawet wejść do klubu i ćwiczyć w grupie.
No więc, jeśli stawy i kręgosłupy nie powysiadają to efekty są dość szybkie.To na pewno.
Sądzę, że wielu trenerów czepia się też z powodu braku kwalifikacji. Jak na to co dzieje się na rynku klubów i na to co mają zrobione przeciętne instruktorki w osiedlowym klubie fitness to ona o ciele nie może za wiele wiedzieć.
Oczywiście nauka to nie tylko kursy, szkolenia, studia . Możliwe, że czyta wieczorami na kanwie sukcesu. Mam nadzieję.
fajnie by było, żeby swoje fanki też troszkę więcej edukowała. Mogłaby zrobić dodatkowo kawał pożytecznej roboty dzięki popularności.
Wiedza kobiet o własnym ciele bywa katastrofalna. Traktują je nie jak organizm ale obce, rozczłonkowane , utrudniające życie byty, które noszą na sobie z przymusu.

dobbi Wysłany: 2016-07-14, 11:00   

Starsza Kobieta
pudernica i dewota

Maria Chmieleck napisał/a:
Możliwe, że czyta wieczorami na kanwie sukcesu

:hmmm:

Maria Chmieleck napisał/a:
Wiedza kobiet o własnym ciele bywa katastrofalna.

nie sprowadzałabym tego do kobiet, ogólnie wiedza ludzi nt. anatomii, motoryki ciała jest na zerowym poziomie. efektem są chore kręgosłupy, bolące kolana i piszczele i inne atrakcje.
chodakowska nie jest jedyną trenerką na rynku, która nie kładzie nacisku na techniczne wykonanie ćwiczenia, z reguły nie robi tego większość. potem jedna grażyna z drugą nabywają złych nawyków treningowych, których nie koryguje się tak łatwo i przyjemnie

z pozdrowieniami

uulea Wysłany: 2016-07-18, 16:07   

Zgadzam się z każdym słowem

nieznajowa Wysłany: 2016-08-22, 17:44   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

po długiej przerwie wróciłam do Skalpelu. Jestem właśnie po całym treningu tyle, że nie robiłam przy niektórych ćwiczeniach drugiej tury bo czułam, że już nie daję rady.

Famke Wysłany: 2016-09-11, 08:29   
Rodzina głoduje, bo ja netuje

ćwiczę Metamorfozę - super trening z piłką - niezły wycisk.

pichcenie

Gosia12 Wysłany: 2016-09-19, 08:30   

Osobiście nie ćwiczę już z panią Chodakowską, ponieważ miałam problemy z kolanami i do końca jej sposób prowadzenia mi nie odpowiadał. Wolę jednak zagraniczne instruktorki, a z naszych rodzimych to wybieram Anię Lewandowską.

adelia Wysłany: 2016-10-31, 16:25   

Mam jej dużo płyt, wszystkie, które były wydane z SHAPE, ale ogólnie nie ćwiczę z nią regularnie. Trochę nudzą mnie jej zestawy, w których tak się powtarza te serie, te ćwiczenia, ja lubię większą różnorodność. Czasami, kiedy nie mam jak iść na siłownię, to wtedy wybieram faktycznie jej ćwiczenia, bo jak widzę efekty, jakie kobietki przedstawiają na jej stronie, to po prostu kopara mi opada! ;)

karollinnkkka Wysłany: 2016-11-02, 15:45   

Ja też jestem w trakcie ćwiczeń z Ewką :) ale niestety po 14 dniach jeszcze nie widzę znaczącej różnicy w moim ciele, ale nie poddaje się ćwiczę dalej !

Odpowiedz do tematu