Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalne suplementy diety
Autor Wiadomość
kasiajotka Wysłany: 2014-01-20, 08:23   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja kupiłam sobie kapsułki /ciach/za namową mojej mamy, która je brała i bardzo sobie chwaliła. Do tej pory żadnego suplementu nie używałam, ale już od tak dawna nie mogę zrzucić tych zbędnych kilogramów, że się zdecydowałam. Zaczęłam regularnie ćwiczyć zumbę i mam plan zrzucić 10 kilo do wakacji. Oby mi tylko starczyło samozaparcia ;)

regulamin, VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-02-26, 12:53, w całości zmieniany 2 razy  

Miodusna Wysłany: 2014-11-20, 16:14   

I jak udało się ? Ja myślę że warto zwrócić uwagę na /ciach/, kapsułki z zieloną kawą - a ona ma zbawienny wpływ na odchudzanie i metabolizm.
Tyle tylko że wd mnie same kapsułki, suplementy ogólnie nie pomogą o ile nie będzie towarzyszyła temu zmiana diety i nawyków żywieniowych, no i oczywiście aktywność fizyczna

regulamin, VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-02-26, 12:56, w całości zmieniany 1 raz  

ancek Wysłany: 2014-11-25, 15:22   

ja pilam pył z korzenia maca - podobno jest swietny, ale przez moj brak regularnosci ciezko mi cokowilek powiedzieć. ktos ma z tym jakies doswiadczenia?

miętówka Wysłany: 2014-11-25, 15:25   

Miodusna napisał/a:
I jak udało się ? Ja myślę że warto zwrócić uwagę na /ciach/, kapsułki z zieloną kawą - a ona ma zbawienny wpływ na odchudzanie i metabolizm.
Tyle tylko że wd mnie same kapsułki, suplementy ogólnie nie pomogą o ile nie będzie towarzyszyła temu zmiana diety i nawyków żywieniowych, no i oczywiście aktywność fizyczna

no wlasnie, slyszalam ze oni maja naturalne kapsulki z zielona kawa. ale na pewno trzeba cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.. ja od sierpnia wybieram sie na zumbe i jakos mi nie po drodze
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-02-26, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  

asap Wysłany: 2015-01-21, 12:31   

Nic nie stoi na przeszkodzie aby zacząć wspomagać swój organizm podczas wysiłku. najpierw zapoznaj się z odżywkami i suplementami, porównaj ich właściwości i wtedy dokonaj wyboru właściwej. uznane za reklame/carol tutaj jest sporo suplementów , witamin i odżywek. Pamiętaj że to suplementy diety a nie konkretne wartości odżywcze więc nie dopuszczaj do tego aby stały się one trzonem twojej diety. Dokładnie sprawdź dostępną ofertę i wybierz to, co jest dostosowane do Twoich treningów. Polecam też witaminy i substancje odżywcze bo podczas treningów narażasz swój organizm na różnego rodzaju ubytki.

reklama jest platna/carol
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-01-21, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  

wiking Wysłany: 2015-01-21, 22:13   

Suplementy diety w ogóle nie są potrzebne jak mamy dobrze zbilansowaną dietę.

Misiaczek Wysłany: 2015-02-21, 21:30   

Forumowy wyjadacz
www.petycje.pl

Dziewczyny ostatnio natrafiłam na BIo młody jęczmień, który podobno jest rewelacyjny, oczyszcza organizm, dostarcza dużo witamin i odchudza. Czy któraś z Was stosowała go?

Alix Wysłany: 2015-02-22, 09:21   

Starsza Kobieta
stara schizara...

Ja mam, ale nie stosowałam jeszcze. Kupiłam z myślą o żelazie, taka jakby alternatywa dla spiruliny, jeśli chodzi o odchudzanie nic nie wiem. Mam w proszku i zamierzam dodawać synowi do koktajlów.

Każdy plan można zmienić, lecz wolę życie bez planu - jak tylko odkurzę mieszkanie, zdobędę mury Libanu...

darkbulka Wysłany: 2015-02-22, 09:32   
Starsza Kobieta

Misiaczek, mam. Zjadłam całe opakowanie 500 tabsow. kupiłam z myślą o mineralach. Co do odchudzania to wiadomo że cudów nie ma. Ruch i dieta to podstawa.

alisja   Wysłany: 2015-02-24, 15:16   a ja mam

jak żadne suplementy nie są potrzebne, to po co ludzie witaminy biorą? Ja swoją przygodę rozpoczynałam od rozmiaru tysiąc pięćset :/ koszmar bo masz dietę, ćwiczysz na tyle ile możesz dać z siebie najwięcej ale w pewnym momencie dochodzisz do takiej wagi, która stoi i za nic nie chce drgnąc. No i wtedy mialam małą dilemme co z tym zrobić dalej, no bo żadna pseudodieta głodówka czy coś nie wchodziła w grę, bo to dopiero szkoda dla organizmu! No i długo się miotałam z tym czy brać suplementy, jak się zdecydowałam już to trzeba to trochę pobrać żeby zobaczyć czy działa czy nie..ogólnie to MEGA zazdroszczę chudym, które się takie po prostu rodzą, bo oszczędzają tyle czasu i łez, że nawet nie zdają sobie sprawy ani tego nie doceniają. Ale WRACAJĄC do tematu... z suplementów szukałam odpowiedniego aż trafiłam na/ciach/ który ruszył wagę wreszcie i mi zbija ją nadal w dół tak równomiernie. z niego jestem zadowolona, bo naturalny. Po tych doświadczeniach w życiu bym się nie zgodziła, że suplementy są be...
Alicja

regulamin, VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-02-26, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  

Anita8300 Wysłany: 2015-03-06, 20:03   

Osobiście korzystam z suplementów LR i jestem zadowolona: http://esuplementy24.pl/suplementy-diety-c-1.html

bulka9 Wysłany: 2015-03-10, 09:35   

Uważam, że naturalne podkręcanie metabolizmu jest w 100 % jak najbardziej dobre i powinno się spożywać produkty oraz pić napoje, typu zielona herbata, które wspomagają ten proces. Uważam jednak, że nie ma przeciwwskazań do tego, aby dodatkowo wspomagać się oraz swój organizm odpowiednimi preparatami, które działają, a są zdrowe
regulamin, VI,4; Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-03-18, 08:38, w całości zmieniany 1 raz  

tamira Wysłany: 2015-04-09, 14:11   

Ja nie mam zaufania do suplementów w tabletkach. Nie wiemy tak naprawdę czy dobrze będą się wchłaniały. Za to od jakiegoś czasu piję /ciach/ ( w 99% plus stewia jako słodzik - dla niewiedzących jest to bardzo dobry zamiennik cukru).
No cóż, wiadomo,że samym suplementem się nie schudnie ale widzę u siebie wiele zalet ze stosowania. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami schudłam od początku roku prawie 7 kg i to bez efektu jo jo. Czuję się lżej oraz nie mam problemów z trawieniem jakie miałam wcześniej.

Reg. VI,4, Kirka

Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje.
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-04-10, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  

izakowalik Wysłany: 2015-08-06, 08:53   

Kiedyś brałam te suplementy, o których piszesz, ale właściwie nie wiem, czy coś dawały. Super efektów nie widziałam. Teraz przyjmuje suplementy Naturhouse i w połączeniu z dietą widać efekty. reg,VI,4, Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2015-08-10, 07:25, w całości zmieniany 1 raz  

natalka222 Wysłany: 2015-08-11, 12:42   

Suplementy są po to aby wspomagać nasz organizm w procesie odchudzania, bez diety i ćwiczeń cudów nie ma. Ale aby efekt był szybszy to jak najbardziej można wspomóc się suplementem. Ja wybrałam naturalne tabletki z ekstraktem z zielonego jęczmienia uznane za reklame/carol , dodatkowo wzbogacone o cynk, chrom i biotynę. Efekty widzę gołym okiem bo w przeciągu 2 miesięcy zgubiłam 9 kg, a stan mojego organizmu uległ mocnej poprawie. Więc jeżeli są to suplementy naturalne to ja polecam.
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-08-12, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu