Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalne suplementy diety
Autor Wiadomość
Tymoteusz1 Wysłany: 2015-09-24, 11:45   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

A słyszeliście o piperine? Myślę, że taki naturalny składnik też warto włączyć do diety. Ja sporo podróżuję, więc nie odżywiam się regularnie. Dzięki uznane za reklame/carol mogę zachować równowagę w organizmie.
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-09-30, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  

Klaudix Wysłany: 2015-10-17, 14:11   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Licho napisał/a:
Milaska napisał/a:
nie masz kupek smakowych

kupek smakowych powiadasz.... :rotfl:

no trudno mi się na ten temat wypowiadać, bo przyznam się szczerze, że nie smakowałam swoich kupek... :cwaniak:

Ehhh dziewczyny... jeśli już mowa o kupkach to nie jedna lepiej pachnie od tego kawska zielonego :P

moniczka78 Wysłany: 2015-12-11, 08:33   

ancymonka napisał/a:
nie bardzo przekonuje mnie działanie suplementów diety

Mnie także nie przekonują różnego rodzaju wspomagacze odchudzania. Prawdopodobnie to powód, że jeszcze nigdy ich nie zastosowałam. Jestem zdania, że jak sama nie zapracuję na swoją sylwetkę to nie będę w stu procentach zadowolona z siebie. Wolę dojść do wymarzonej figury za pomocą wielogodzinnych treningów niż z pomocą substancji i osób trzecich (tu mam na myśli różnego rodzaju operacje). Odchudzania i kształtowanie sylwetki to czasochłonny proces, ale myślę że warto zrobić to dla swojego dobrego samopoczucia, a nawet swojego zdrowia.

iga77 Wysłany: 2015-12-21, 11:49   

Mnie przekonują, ale tylko i wyłącznie w momencie, kiedy są stosowane jako uzupełnienie diety, a nie preparat, który "schudnie za nas". Wspomaganie się wiataminowymi suplementami jest korzystne w niektórych porach roku, np. wit.D w okresie jesienno zimowym.

moniczka78 Wysłany: 2015-12-25, 16:41   

iga77 napisał/a:
Mnie przekonują, ale tylko i wyłącznie w momencie, kiedy są stosowane jako uzupełnienie diety, a nie preparat, który "schudnie za nas". Wspomaganie się wiataminowymi suplementami jest korzystne w niektórych porach roku, np. wit.D w okresie jesienno zimowym.

Akurat witamina D to jedna z niewielu witamin, której źródła nie musimy szukać wyłącznie w jedzeniu. Witaminę tą nasz organizm umie sam wytworzyć. Wystarczy kilkanaście minut na słońcu, aby pokryć zapotrzebowanie na tą witaminę. Dlatego powinniśmy jak najwięcej korzystać ze słońca w okresie od kwietnia do września. Zapas witaminy wytworzonej za pomocą słońca starcza naszemu organizmowi na dwa miesiące. Później musimy szukać już w jedzeniu. Źródłem witaminy D w pokarmach są jaja, wątróbka, ryby. Najlepszą rybą pod względem zawartości witaminy D jest węgorz, łosoś, makrela.

allabama Wysłany: 2016-06-12, 10:47   

Z mojego doświadczenia dietowego wynika, że największy problem (oprócz apatytu oczywiście) to uczucie zmęczenia. Pamiętam odchudzanie do ślubu było bardzo męczące, po dniu pracy byłam tak wycieńczona że po prostu kładłam się spać. Z natury jestem aktywną osoba i bardzo mi to przeszkadzało. Zaczęłam brać tabletki z magnezem, zmuszałam się do aktywności fizycznej /ciach./. Polecam na cięższe okresy w pracy czy właśnie na pomoc przy utracie mocy na diecie.

reg: VI,4; Kirka
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2016-07-07, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  

Agnes07 Wysłany: 2016-06-14, 15:33   

Ja moge z czystym serduszkiem polecic te tableteczki jak suplement diety: /ciach/ . Zycze wszystkim wytrwałosci w dazeniu do uzyskania perfekcyjnej figury :*

Ostatnio zmieniony przez Kirka 2016-07-07, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  

berken Wysłany: 2016-06-16, 15:54   

Brałam suplementy jak się odchudzałam, ja mogę się wypowiedzieć o reg: VI,4; Kirka, brałam go by wspomagał spalanie tłuszczu, moim zdaniem pomagał, mam porównanie z suplementem i bez. Jest naturalny, zawiera zioła, sinetrol, pomaga redukować nadmiar wody zlikwidować.
Ostatnio zmieniony przez Kirka 2016-07-07, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  

tatuwoj Wysłany: 2016-07-07, 07:25   

Od ostatniego miesiąca wziełam się za siebie...chodzę codziennie na siłownię i chcę schudnąć. Ogólnie to nie stosuje jakieś diety tylko ograniczyłam moje duże porcje jedzenia i oczywiście odstawiłam fast foody czy słodycze. Warzywa i owoce są już prawie w każdym posiłku. Dodatkowo,odstawiłam pieczywo ale niestety za bardzo lubię makaron aby tez odstawić.

Ostatnio zmieniony przez Kirka 2016-07-07, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  

rudadagusia Wysłany: 2016-07-13, 11:41   

No chyba jedynym naturalnym suplementem diety jest błonnik ;)

Maria Chmieleck Wysłany: 2016-07-13, 12:47   

W normalnej sytuacji średniej nadwagi i braku problemów zdrowotnych wystarczy trening przez większą część tygodnia i wyeliminowanie słodyczy, fast foodów, nadmiaru cukrów z pieczywa, makaronów, jogurtów, napojów oraz bazowanie na chudym mięsie, rybach, orzechach, warzywach, kiełkach plus ewentualnie serach.
Jeżeli to nie działa to warto udać się do dietetyka klinicznego i zrobić zalecone badania.Żywienie ( celowo to słowo zamiast diety ) to jest indywidualna sprawa i nie ma czegoś takiego co pomoże zawsze i każdemu.
A suplementy naturalne szybciej wspomogą organizm mikroelementami, czy witaminami niż przyśpieszą przemianę materii na tyle, żeby bilans energetyczny był ujemny. Już bardziej wierzę w to , że melisa w dużej dawce uspokoi układ nerwowy. Aczkolwiek to też tylko do czasu aż organizm się przyzwyczai.

mrik Wysłany: 2016-12-20, 20:01   

Należy jeść więcej tłuszczów i białka niż węglowodanów. Często ludziom się kojarzy, że tłuszcz to się tyje ale to nie chodzi o fast food przecież. Jak się ćwiczy i je tłuszcze to organizm go spala, bo wie, że dostanie dostarczony. Tłuszcze takie np jak w rybach, nabiale itp

reklama jest płatna/carol
TWÓJ STARY

Katarynka Wysłany: 2017-01-02, 11:47   

Błonnik spożywam dla lepszego trawienia, bo mam z tym lekkie problemy. O zielonej kawie słyszałam, że jest mega obleśna, sama jednak nie piłam. L-kartyninę widziałam w jakimś napoju dla aktywnych (chyba Active), nie wiem, czy czułam jej smak, czy jest bezsmakowa, ale napój był b. dobry.

Marcepanowa Wysłany: 2017-01-06, 18:30   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze
zamyślona

Jak do nas trafilas?: z wyszukiwarki
mrik napisał/a:
Należy jeść więcej tłuszczów i białka niż węglowodanów. Często ludziom się kojarzy, że tłuszcz to się tyje ale to nie chodzi o fast food przecież. Jak się ćwiczy i je tłuszcze to organizm go spala, bo wie, że dostanie dostarczony. Tłuszcze takie np jak w rybach, nabiale itp

Prosze nie powtarzajcie takich głuot, bo się dietetycy w grobach poprzewracają. We wszystkich uznanych podręcznikach na temat odżywiania znajdziesz zalecane proporcje:
– białko 10-15% energii
– tłuszcze 15-30% energii
– węglowodany 55-65% energii

Wszsytko inne to już diety alternatywne, wysokobiałkowe i katogenne, od których ludzie chorują i umierają i takie przypadki też są dokładnie opisane.

Sometimes
Sitting in the dark
Wishing you were here
Turns me crazy
But it's you
Who makes me
Lose my head

szevi Wysłany: 2017-01-13, 01:04   

Nie ma czegoś takiego jak naturalne suplementy. Suplementy diety są zazwyczaj sztuczne, więc wszystkie tablestki na odchudzanie to zazwyczaj pic na wodę :)

Poza tym współczesne rośliny, gdzie do ich wzrostu dodawana jest chemia nie mają za wiele wspólnego ze zdrowiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu