Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne ciuchy dla puszystych
Autor Wiadomość
Pucia Wysłany: 2013-09-17, 14:37   Fajne ciuchy dla puszystych
Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
Dziewczyny,
ja w nietypowej może sprawie... Czy znacie jakieś fajne miejsca (stacjonarne lub onlinowe), gdzie kobiety o większych gabarytach mogłyby kupić ciuchy, które nie przypominają garsonek naszych cioć i sąsiadek z trwałą ondulacją blond i niebieskim cieniem na oku? Postanowiłam przeczyścić szafę, potrzebuję i paru zestawów do pracy, ale czegoś z jajem, z ikrą, z błyskiem w oku mówiącym "jeszcze mogę i fajnie jest jak jest" a nie "to tylko ja...". W HMie wszystko jest normalnie ochydne, jak osoba w rozmiarze przykładowym 54, bo i takie spotkałam, będzie wyglądała w obcisłych legginsach i wielkiej bluzce? Jakieś fajne kiecki we wzory wyszczuplające mi się marzą, takie co to bluzka fajna i do pracy, bluzka z jajem i na miasto...

HM średnio, C&A kiepawo, Kapphal jakoś nie umiem nic znaleźć. Zostaje mi przeszukiwanie Peeka chyba, no i chyba zalando, ale tam też koszmarki:

Pomóżcie, wnętrze krzyczy, że jestem morskim rekinem a nie tankowcem smutnie sunącym po falach bocznym torem :zalamany:

SPRZEDAM CZARNĄ VESPĘ GTS 250

Syn
Córa

...No matter how long it rains, the sun will come shining one day....

Magae Wysłany: 2013-09-17, 14:50   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Miss Ilsa

Pucia, stacjonarnie znam jeden sklep w Gdańsku na Sokolej - pewnie Ciebie to do końca nie urządza ;) ale mają też sklep internetowy: mylady.pl
Koleżanka kupowała u nich jakiś już czas temu tuniki i swetry - była zadowolona.

Nabla Wysłany: 2013-09-17, 15:51   

Starsza Kobieta
Every man must dine

A w New Look? Maja linie Inspire, ja tam kupowalam ciuchy w ciazy ;) i calkiem fajne byly. Poza tym Dorothy Perkins ma rozmiary do 50.

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Pucia Wysłany: 2013-09-17, 16:01   
Starsza Kobieta

dziewczyny, dzięki, oblukam obie strony wieczorkiem :)

Syn
Córa

Anirrak Wysłany: 2013-09-17, 16:03   

Net włączony- gar z zupą spalony

Puciu, ja (rozmiar 44/46) ostatnio w sądach i w kancelarii robię dobre wrażenie w sukienkach z polskiej firmy Emma-Konfekcja. :cool2:
Nigdy jeszcze nie słyszałam tylu komplementów, jak nosząc te kiecki :hyhy: - a to żadne fantazyjne rzeczy: nuda i klasyka :zawstydzony:
Ale są bardzo dobrze uszyte, nie ograniczają ruchów, ładnie się układają - no i w połączeniu ze szpilkami fajnie wyciągają sylwetkę ;)
Ja - zakompleksiona dość poważnie - śmiem twierdzić, że wyglądam w tych kieckach dobrze (a w każdym razie bardzo dobrze się czuję) - i dlatego regularnie dokupuję sobie nowe wzory :zawstydzony:

To są kiecki w takim stylu:

Z innych firm, to jeszcze w ponadnormatywnych rozmiarach coś sensownego do pracy od czasu do czasu udawało mi się upolować w Wallis, ale nie wiem, czy oni jeszcze w Polsce są, bo czytałam gdzieś chyba, że mieli się zwijać z naszego rynku. :niepewny:

Co do sieciówek, to w Kappahlu kupuję sobie "magiczne" jeansy, co to niby spłaszczają brzuch.
Nie wiem, czy to spłaszczanie rzeczywiście następuje - ale są na tyle wysokie, że przynajmniej nic się z nich nie wylewa górą :zawstydzony:
W każdym razie na codzienne bieganie się sprawdzają w sensie tak estetycznym jak i praktycznym.

Magae Wysłany: 2013-09-17, 17:12   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Miss Ilsa

Przepraszam za OT - Anirrak, super są te sukienki :) Czy to jest tylko odzież "plus size"? bo mi się podobają - do pracy byłyby jak znalazł :zawstydzony:

Wallis miał dwa sklepy we Wro, obu już nie ma, więc obawiam się, że masz rację :(

Dżinsy z Kappahl mam i też polecam :)

lizka Wysłany: 2013-09-17, 17:32   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Ja mogę polecić sklep mojej koleżanki (sama jestem jej wierną klientką) www.biubiu.pl

m.in na przyklad taka sukienke mam

w rozmiarze 42 i 44 wygląda bardzo fajnie

i to nie jest reklama.. nie wiem jednak czy na taki wpis moge sobie pozwolić :oczami:

lizka, Maciuś (02-02-2005r) i Michałek (30.08.2013)

Mika Wysłany: 2013-09-17, 17:44   

Anirrak a gdzie kupujesz sukienki tej firmy

Edit : Już poszukałam na stronie :padam: :padam:

Mam ciało osiemnastolatki.
Trzymam je ukryte w szafie

Anirrak Wysłany: 2013-09-17, 19:10   

Magae napisał/a:
Przepraszam za OT - Anirrak, super są te sukienki :) Czy to jest tylko odzież "plus size"? bo mi się podobają - do pracy byłyby jak znalazł :zawstydzony:

Sukienki są w rozmiarach od 42 w górę -czyli nie dla szczuplaków ;)
Nie wiem, gdzie są dostepne naziemnie, ja kupuje z ich strony internetowej: http://www.emma-konfekcja.pl/ :)

dilbi Wysłany: 2013-09-17, 19:19   

Forumowy wyjadacz

Anirrak napisał/a:
Magae napisał/a:

Sukienki są w rozmiarach od 42 w górę -czyli nie dla szczuplaków ;)
Nie wiem, gdzie są dostepne naziemnie, ja kupuje z ich strony internetowej: http://www.emma-konfekcja.pl/ :)

lista sklepów jest tutaj
http://www.emma-konfekcja.pl/sklepy/
;)

swoją drogą sukienki piękne!! I odkrylam, że można je przymierzyć w sklepie 2 km ode mnie ;)

Maleńka .
Jeżeli powiedzenie ‘co nas nie zabije to nas wzmocni’ jest prawdziwe, to ja qrw.. już jestem nieśmiertelna!!

Mika Wysłany: 2013-09-17, 19:22   

Śmiem twierdzić, że lista nieaktualna. Znam lokalizację jednego ze sklepów i z pewnością w chwili obecnej nie ma go w tym miejscu.

Mam ciało osiemnastolatki.
Trzymam je ukryte w szafie

skrzacik Wysłany: 2013-09-17, 19:22   

Starsza Kobieta

Polecam jeszcze Asos
http://www.asos.com/Women...id=9577&via=lhn

wiolonczela Wysłany: 2013-09-17, 19:39   

Poważnie uzależniona

Paprika - rozmiary od 44 do 54: http://www.paprika-shopping.be/pa_fr/

Pucia Wysłany: 2013-09-17, 21:21   
Starsza Kobieta

Dziewczyny, bardzo Wam dziekuje. Widze swiatelko w tunelu ;)

Anirrak, normalnie czytasz w moich myslach :) Takie ciuchy mi byly potrzebne!!! Slabo mi sie otwiera tu, ale zaraz jutro ide ogladac i wkladac do koszyka. A ceny? przyjemne, oj, oj...
A jeszcze mam pytanie o rozmiarowke - zamawiasz wiekszy, mniejszy? pomoz, bo nabralam ooogromnej ochoty.

Syn
Córa

Anirrak Wysłany: 2013-09-18, 09:15   

Jesli się wahasz pomiedzy dwoma rozmiarami - to według mnie lepiej wziąć większy - nie będzie nic Cię obciskać czy ciągnąć :)

I ostrzegam lojalnie - można wpaść w nałóg :cwaniak:
W sensie, że jak zamówiłam w ubiegłym roku swoją pierwszą (przypadkowo, na allegro), to po pierwszej przymiarce od razu wyszukałam ich firmowa stronę i zamówiłam kolejne, a i teraz,co sezon, kilka sztuk "muszę" mieć :zawstydzony:
Wczoraj - przez ten wątek - zamówiłam tunikę i przyczajam sie mantalnie na kolejne 2 sukienki :zawstydzony: :rotfl:

Co do cen, to sukienki z porzednich sezonów kosztuja tyle co nic (z tym, że nie ma wielkiego wyboru w rozmiarach), za to te aktualne według mnie mają cenę jak najbardziej adekwatną do jakości (a jakość - zwłaszcza tych jesienno-zimowych, moim zdaniem jest ponadprzeciętna, letnie też są ok, tylko są uszyte z cieńszego i znacznie bardziej gniotącego sie materiału - a ja nie cierpię prasować :zawstydzony: )

Odpowiedz do tematu