Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne ciuchy dla puszystych
Autor Wiadomość
anill Wysłany: 2015-05-01, 15:41   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Mnie się bardzo taka sukienka podoba z uznane za reklame/caroli są duże rozmiary uznane za reklame/carol. Dwuczęściowa, narzutka zatuszuje to i tamto no sliczna, a jaka zwiewna
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-06-18, 11:55, w całości zmieniany 2 razy  

lizka Wysłany: 2015-06-07, 19:57   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Potrzebowałabym spodni - długich, krótkich choć raczej nie szorty, min za kolano w rozmiarze 44, na lato - weekendowo, domowo, wakacyjnie. Nadające się na wyjście do ludzi, ale nie do pracy.
Jakoś nie mam natchnienia :(

lizka, Maciuś (02-02-2005r) i Michałek (30.08.2013)

30-tka Wysłany: 2015-06-18, 07:56   

Takie wakacyjne spodnie...to co ci moge doradzić to teraz wzorzyste i kwieciste modne, nie wiem czy w takich się będziesz dobrze czuć ale jeśli ... takie dość delikatne ale w ten deseń obejrzysz w uznane za reklame/carol - takie brązowawe np wzorzyste- świetnie leża na figurze, tez mam rozm 44 i mimo że wzory to jednak nie pogrubiają, tak optycznie apetycznie :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-06-18, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

anx Wysłany: 2015-07-14, 11:11   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Dziewczyny, gdzie kupić spodnie na dupsko w rozm 46/48? Chodzi mi o dobrze skrojone jeansy i o takie materiałowe/biurowe, ale żeby nie wyglądały jak po starej ciotce? :masakra:
No i oczywiście nie za 300 zł za parę :masakra:

Dziewczynki

Dobra Wysłany: 2015-07-14, 11:17   

Starsza Kobieta

anx, ja ostatnio kupiłam kilka fajnych par w Marks&Spencer. Pierwszy sklep w którym mogłam wybierać w rodzajach spodni, bo w moim rozmiarze były wszystkie modele.
A na mangooutlet właśnie zamówiłam takie:

za 60zł ;)

EKSTRA 10% ZNIŻKI NA WSZYSTKO. KOŃCZĄC ZAKUPY WPISZ KOD 6ALLSALE.

Za to najfajniejsze swoje dżinsy kupiłam w Kapphal'u - stamtąd też chyba Skrzacik polecała kiedyś chinosy.

anx Wysłany: 2015-07-14, 16:36   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Dobra, dzięki :) skorzystałam i zamówiłam 4 pary :masakra:
Ciekawe tylko jak ich rozmiarówka wypada, bo coś czuję, że w żadne się nie wcisnę (jak zawsze przy zakupach netowych :cenzura: )

Dziewczynki

skrzacik Wysłany: 2015-09-10, 20:58   

Starsza Kobieta

Kapp Ahl ma fajne ciuchy na jesień. do 13.09 jest promocja (przy zakupie powyżej 300 pln jest rabat 30% na całe zakupy, przy 200 - 20, przy 100 - 10).
Kupiłam tylko trzy rzeczy, ale tylko dlatego, że uznałam, że muszę się powstrzymać przed wydaniem majątku. ;)

Świetna biała koszula dla osób obdarzonych dużym biustem - idealna. Nie za duża w ramionach (!).

Genialne swetro ponczo:

Super bazowa bluzka z długim rękawem, fajnym dekoltem i "ogonkiem" ;) Jest w trzech kolorach (czarnym, brudnym niebieskim i szarym).

Fajne było to bluzko ponczo i prawie je kupiłam, ale uznałam, że może będzie najmniej praktyczne i nie wzięłam (ale w głowie siedzi)

Bardzo sympatycznie układa się też ta spódnica (dodatkowo jest super sexi), ale jest ze sztucznego tworzywa i mi to jednak przeszkadza.

Malgodzianka Wysłany: 2015-11-25, 13:23   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: z Zielonego Osiedla
Dziewczyny, potrzebuje pomocy. Szukalam na forum ale nic nie znalazlam wiec moze w Waszym watku znajde jakies inspiracje.. Szukam eleganckiej i nie letniej ciazowej sukienki ( ewentualnie normalnej w ktorej moglabym upchac duzy biust i calkiem spory brzuch) W necie sa kiecki ciazowe ale raczej dla szczuplych kobiet max 42 r. a jak juz cos jest dla ciezarnej w wiekszym romziarze to wyglada to dramatycznie :( szukam kiecki ktora bede mogla wlozyc na Wigilie wiec nie moze to byc dresowka jakich jest teraz pelno a tez nie chcialabym aby konczyla sie w polowie uda bo jakoś niechetnie je pokazuje :( Mozecie cos polecic, cos podpowiedziec??

Nabla Wysłany: 2015-11-25, 13:33   

Starsza Kobieta
Every man must dine

A klasyk, czyli ultimate maternity dress z Nexta? Sa do rozmiaru 50...

Ewentualnie ta

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Malgodzianka Wysłany: 2015-11-25, 13:37   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: z Zielonego Osiedla
Qrde jesli chodzi o nexta to sie totalnie zafiksowalam na dzieciecych ubrankach :) kompletnie nie pomyslalam o nich szukajac kiecki dla siebie :) dzieki

czarnonaczarnym Wysłany: 2015-11-25, 14:02   

Forumowy wyjadacz

Malgodzianka, jeszcze asos ma rozmiary do 20
http://www.asos.com/women...eSize=36&sort=3

K Z L M

turkus Wysłany: 2016-11-24, 19:37   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
Turkus

Namma, serio?

Przejrzałam prawie wszystkie ciuchy, oferowane przez mg-shohlari w dziale "promocje", największe z nich to tak zwane 2xl odpowiadające -tadam - rozmiarowi 44. Takich ciuchów było 3 lub 4 na 24. Na pierwszej stronie działu "sukienki i tuniki" największa, jaka jest to xl, czyli 42.
Kto jeszcze uważa, że 42 to już "puszysta"?

monikabercia   Wysłany: 2016-12-27, 18:32   

Chciałabym stanąć w obronie firmy Lida. Na wstępie dodam, że nie jestem w żaden sposób związana z nią. Po prostu użytkuję ich rajstopy, ponieważ jestem puszysta. Żaden inny producent nie ma takich solidnych produktów. Próbowałam nosić Gattę (oczywiście, gdy byłam jeszcze nieco chudsza), ale bardzo często niszczyły się już przy pierwszej próbie założenia. Strasznie mnie to wkurzało. A Lida chociaż jest droższa, mimo wszystko można nosić jej produkty bardzo długo. Nie zalecam jednak kupować bezpośrednio u producenta, ponieważ mają wyższe ceny niż u pośredników. Trochę mnie to dziwi, ale co począć. W sumie bardzo łatwo je znaleźć w necie. Polecam również rajstopki Adrian. Te też są całkiem solidne, chociaż już nie tak dobre jak Lida.
Pozdrawiam
Monika Bercia

edytowałam, podejrzenie reklamy. markdottir, moderatorka forum
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2016-12-28, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  

skrzacik Wysłany: 2016-12-27, 21:22   

Starsza Kobieta

Widzę, że wątek podniosła z niebytu nieudana reklama. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. :hyhy:

Warto ożywić wątek, bo z roku na rok przybywa fajnych sklepów z ciuchami dla grubych (nie ma co owijać w bawełnę).
Ostatnio natrafiłam na sklep, który szyje kozaki na miarę. Takie za kolano, co dla tęższych łydek było do tej pory nieosiągalne ;) I nawet rozważam zakup.
Tu na dziewczynie o naprawdę sporych gabarytach, a wyglądają naprawdę ok.

https://www.pegazimielski...zoru-28721/1225

Dla mnie kopalnią jest też Zalando, który ma duży dział plus size, a także sporo typowych marek produkujących ubrania nawet do rozm. 48.

Korci mnie ten płaszcz:

Oleta Wysłany: 2016-12-27, 21:44   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Zgadzam się co do Zalando. W tym roku w ramach prezentów świątecznych udało nam się znaleźć tak kilka naprawdę fajnych ciuchów dla mojej mamy, która nosi rozmiar 54-56 i to wcale nie są ciuchy "babciowate", tylko fajne, modne, kolorowe, spokojnie mogłaby je nosić młoda dziewczyna! :)

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

Odpowiedz do tematu