Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Igrzyska śmierci ( i w pierścieniu ognia)
Autor Wiadomość
P4cynka Wysłany: 2013-11-25, 12:09   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby reklamy trwały 40 minut. 2- max, ale 40? GRUBA PRZESADA!
Ale i tak bym czekała, bo film warty każdego czasu :) Naprawdę rewelacyjny, aż byłam w szoku, że tak dobrze oddali klimat książki. Udało im się. Były emocje, było zaskoczenie :)

VanillaSky Wysłany: 2013-11-27, 10:20   

Ja chodzę do mniejszych kin dlatego. Tam jest mniej reklam. ;) A czasem 3D jest mi całkiem zbędne (bo i tak oczy mnie często bolą od tych okularów), więc i na biletach zaoszczędzę kilka złotych. :)

Widziałam już w kinie "W Pierścieniu Ognia" i muszę przyznać, że mam same dobre wrażenia po nim. Było na pewno poważniej, bardziej mrocznie, może to dzięki zmianie reżysera na Lawrence'a (tego samego, co nakręcił "Jestem Legendą" i "Constantine").
Dodatkowo na plus to, że skupili się na wątku buntu społeczeństwa wobec władzy, kontroli państwa, itp., bardziej niż na rozterkach sercowych Katniss. :)

babusia-jagusia Wysłany: 2013-12-02, 10:51   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
Mnie też rozterki mniej interesowały, ale przyznam, ze w dwójce sprawa zrobiła się ciekawsza. Rzadko to się zdarza, ale Film przerósł moje oczekiwania, wspaniale opowiedziana hisotria i pięknie wszystko pokazane.....bajkowo, choć zgodnie z tematem bardzo emocjonalnie i poważnie jednocześnie. :padam: dla reżysera. Dobry duet wyszedł Lawrence and Lawrence ;)

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

Omen Wysłany: 2013-12-02, 21:06   

Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze
Trochę PRO100, trochę krzywo

No, powiem tak. Byłem na filmie tydzień temu. Reklamy były ale połowa z nich to były zwiastuny filmów jakie będą grali w kinie. W summie było tego 8 lub 9 szt. Nic znaczącego.
Film bardzo mi się podobał. Ciekaw byłem głównie efektów. Jak stworzą małpy które ich zaatakowały, a najbardziej to byłem ciekaw płonących strojów w jakich występowali przed. Suknia ślubna i to co z niej zostało to był prawdziwy majstersztyk. I przyznam szczerze na to głównie czekałem.
Film oczywiście bardzo mi się podobał ale jednak książka bardziej wciągała. Nie dlatego, że film był gorszy bo nie był. Tylko książki nie dało się przeczytać w ciągu tych dwóch godzin z hakiem. Bardziej można było się wczuć w atmosferę.

Teraz czekam na trzecią część i lot w dół pani prezydent :rotfl: , a do tego śmiech Donalda Sutherlanda. Ten moment najbardziej mnie ciekawi z całego filmu trzeciej części. Jeśli tego momentu zabraknie w filmie to uznam to za następny amerykański kicz. Kicz o samotnym bohaterze ( tu Bohaterce) który wziął się nie wiadomo skąd, i który zabił mnóstwo wrogów, a na koniec odjechał jakby nigdy nic naprawiać świat gdzieś indziej.
Oczywiście akcja filmu i ta otoczka też mają znaczenie. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tak tym co czytali już całość lub tylko drugi tom jak i tym co jeszcze nie mieli książki w ręku. Przeczytanie jej lub nie nic nie zmienia w odbiorze filmu. A książkę po obejrzeniu filmu też warto przeczytać.

Cafe-boy Wysłany: 2014-02-02, 17:45   

Czekam na kolejną część, dwójka urwała się tak nagle...

I Bóg stworzył kobietę...

Omen Wysłany: 2014-02-02, 23:38   

Trochę PRO100, trochę krzywo

To tak jak i książka. Z tym, że pierwsza część jest "całością" i brak przeczytania reszty "nie boli" to jednak z tymi kolejnymi częściami już tak nie jest.
Ale mimo tego na trzecią część czekam najbardziej, bo trzeci tom uważam za najlepszą część tej serii. Jedynka jest dobra, dwójka taka sobie, ale trójka to sam majstersztyk. Mało jest książek do jakich wracam po raz kolejny. Filmy (powtórki) z przyjemnością obejrzę jeszcze raz ale już w telewizji bo po co płacić za coś co dają za darmo. Tylko kto wytrzyma do tego czasu jak nie pójdzie do kina? :zalamany:

nitka82 Wysłany: 2014-02-03, 11:55   

Jak do nas trafilas?: przypadkiem
A jednak w filmie zabrakło mi jednej kwestii:
" Tik- tak, tik - tak rozum Pokręt trafił szlag " ;)

"Uda są zawsze dwa.Albo się uda,albo się nie uda..."
W.Cejrowski

alarm Wysłany: 2014-02-04, 12:36   

Net włączony- gar z zupą spalony

W temacie: ;)

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Kotofanka Wysłany: 2014-11-10, 14:08   

teraz ma się ukazać kolejna cześć w kinach :>

https://www.youtube.com/watch?v=KHz5i0T5sSA

babusia-jagusia Wysłany: 2014-11-18, 13:24   

ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
alarm napisał/a:
W temacie: ;)

Obrazek
faajne :D

Dziś się pojawiło dużo info w sieci o Kosogłosie, cinema city rozdaje nawet bilety na maratony i jakieś gadżety. Ja maraton robi,e w domu, ale w weekend bankowo jestem w kinie. A wicie, ze jednak nie będzie komputerowego Seymoura?

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

Carrie Wysłany: 2014-11-20, 11:16   

babusia-jagusia napisał/a:
A wicie, ze jednak nie będzie komputerowego Seymoura?

I bardzo dobrze, że nie będzie jego komputerowej wersji, Seymoure był zbyt wielkim aktorem, żeby pozwolić sobie na coś takiego, także szacunek dla ekipy, że jednak się z tego wycofali.

Swoją drogą zastanawiam się czy to dobrze, że podzielili film na dwie części - z jednej strony znowu trzeba będzie czekać na koniec, a z drugiej wątki staną się bardziej rozbudowane. Sama nie wiem :P

sprookje Wysłany: 2014-11-20, 16:49   

Jak do nas trafilas?: szybko
Ide dzisiaj. Strasznie jestem ciekawa.

Cafe-boy Wysłany: 2014-11-22, 14:14   

sprookje napisał/a:
Ide dzisiaj. Strasznie jestem ciekawa.

Jeszcze przed premierą oficjalną? Jakiś pokaz przedpremierowy?
Ja się dziś wybieram, bilety kupione, dam znać niebawem jak wrażenia ;-)

I Bóg stworzył kobietę...

Lilek Wysłany: 2014-11-22, 17:57   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Byłam wczoraj. Podobało mi się :)
Ścieżka dźwiękowa rewelacja! Za ktoś końcowy utwór?

Dwa łobuziaki P i A :)

sprookje Wysłany: 2014-11-23, 15:22   

Jak do nas trafilas?: szybko
Cafe-boy, nie w Polsce.

Film nie byl taki spektakularny jak dwie poprzednie czesci ale dalo sie obejrzec. Wedlug mnie dzielenie ostatniej czesci nie wyszlo filmowi na dobre.

Odpowiedz do tematu