Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kryminały
Autor Wiadomość
BlackAndBlue Wysłany: 2017-04-28, 10:09   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

babusia-jagusia napisał/a:
Ja nie jestem wielką fanką niby, ale dostałam akurat Wrońskiego "Czas Herkulesów" i bardzo mi podchodzi ten komisarz Maciejewski. :ok: Ciekawy, ponury niby, a zabawny typ...

Zgadzam się ^^ Jest pewny siebie, ale i wrażliwy. I jego złote myśli czasem sprawiają, że świat jest lepszy... Masz jakąś ulubioną? ;)

babusia-jagusia Wysłany: 2017-05-05, 19:21   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
BlackAndBlue napisał/a:
babusia-jagusia napisał/a:
Ja nie jestem wielką fanką niby, ale dostałam akurat Wrońskiego "Czas Herkulesów" i bardzo mi podchodzi ten komisarz Maciejewski. :ok: Ciekawy, ponury niby, a zabawny typ...

Zgadzam się ^^ Jest pewny siebie, ale i wrażliwy. I jego złote myśli czasem sprawiają, że świat jest lepszy... Masz jakąś ulubioną? ;)
Nie zapisuję, ale dobre było np. o niedopiciu, któ®e powoduje nadwrażliwość ideową czy jakoś tak...

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

Dobra Wysłany: 2017-05-08, 09:48   

Starsza Kobieta

alexa napisał/a:

Za to te dwie polskie łyknęłam
Obrazek

oj FAAAAJNE.... jaka szkoda że nie ma jeszcze drugiej części. Dobrze się to bardzo czytało, a mi ostatnio mało rzeczy podchodzi.

Wiecie, że nigdy nie czytałam nic Cobena...? :zawstydzony:
W weekend połknęłam Już mnie nie oszukasz, ale fajnie że tyle jeszcze przede mną :rotfl:

alexa Wysłany: 2017-05-08, 13:34   

Starsza Kobieta

Dobra napisał/a:

Dobrochna jakim cudem? :hyhy: Tyle dobrego przed Tobą ;)
A na drugą część Małeckiego czekam z niecierpliwością..
Jak na i na paczkę z nową Rudnicką, Mrozem i paroma innymi ksiązkami :ok:

fjona Wysłany: 2017-05-11, 07:54   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Dobra napisał/a:

Aleś się uchowała! :)

Ja kiedyś bardzo dużo jego czytałam, a teraz dostałam cały "plik" audiobooków i słucham przy pracy :) Najlepsze jest to, że niektóre z nich wiem, że już kiedyś czytałam bo mi coś tam świta, ale zupełnie nie pamiętam szczegółów ani zakończenia. :rotfl:

Teraz się będę brała za Papuzińską. Podobno w stylu Lackberg (choć to akurat dla mnie nie zachęta). Zobaczymy.

BlackAndBlue Wysłany: 2017-05-11, 15:29   

[/quote]Nie zapisuję, ale dobre było np. o niedopiciu, któ®e powoduje nadwrażliwość ideową czy jakoś tak...[/quote]

No ja akurat zapisuję i mam wiele ulubionych. Zwykle minimum jedna z każdej książki się trafia. Np.

"Jeśli cała ta słynna psychoanaliza sprowadzała się do opowiadania trudniejszym językiem powszechnie znanych greckich bajek, komisarz nie wróżył jej praktycznych zastosowań"

Albo:

"-Bułki do śledzia tylko pedały jedzą.
-Ja czasem jem, nie wiedziałem." xD

Teraz się zastanawiam co następnego wziąć, ale czuję, że jak coś mnie nie wciągnie to przy wiosennej pogodzie ciężko będzie wystarczająco długo na tyłku siedzieć, by czytanie ukończyć :)

babusia-jagusia Wysłany: 2017-05-16, 18:12   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
ale jeszcze nie teraz

Jak do nas trafilas?: od znajomej
BlackAndBlue napisał/a:
Nie zapisuję, ale dobre było np. o niedopiciu, któ®e powoduje nadwrażliwość ideową czy jakoś tak...[/quote]

No ja akurat zapisuję i mam wiele ulubionych. Zwykle minimum jedna z każdej książki się trafia. Np.

"Jeśli cała ta słynna psychoanaliza sprowadzała się do opowiadania trudniejszym językiem powszechnie znanych greckich bajek, komisarz nie wróżył jej praktycznych zastosowań"

Albo:

"-Bułki do śledzia tylko pedały jedzą.
-Ja czasem jem, nie wiedziałem." xD

Teraz się zastanawiam co następnego wziąć, ale czuję, że jak coś mnie nie wciągnie to przy wiosennej pogodzie ciężko będzie wystarczająco długo na tyłku siedzieć, by czytanie ukończyć :) [/quote] Jak dobre czytanie, to sie czyta wszędzie. ;) Wroński ejst dobry.
A ja też Cobena nie i nie zamierzam póki nie zejdzie z afiszy, bo mam przesyt wszedzie tego nazwiska. :P

Pieniądze nie dają szczescia, dopiero zakupy... Marilyn M.

Dobra Wysłany: 2017-05-17, 09:31   

Starsza Kobieta

zaczęłam Deniwelację. Jakie to dobre! :D :D :D
Wielka radość, że Mróz tak szybko pisze. Czekam na jego kolejne "skandynawskie" książki, bo bardzo mi podpasowały...

Bardzo polecam serię z Forstem ;)
http://lubimyczytac.pl/cy...isarzem-forstem

BlackAndBlue Wysłany: 2017-05-17, 17:57   

No ja poczekam do Targów Książki, może mi jakieś fajne w oczy wpadną. Czasem po końcu serii, tak jak u Wrońskiego, trzeba przerwy, żeby dojść do siebie xD

zertop Wysłany: 2017-05-18, 13:14   

uwielbiam kryminały ale tylko jako książka :)

Maja3008 Wysłany: 2017-05-25, 16:49   

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Kryminały tak ale tylko na ekranie;) Uwielbiam oglądać Agentów NCIS, aktualnie 7 sezon leci na Pulsie 2 w czwartek i na dobre zakończenie tygodnia serwuję sobie CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas w niedzielę o 20 również na Pulsie 2;D

Lexa Wysłany: 2017-07-25, 12:04   

Net włączony- gar z zupą spalony

zaliczyłam właśnie nową książkę Deavera z serii z Lincolnem Rhymem i Amelią Sachs -bardzo dobra - trzyma poziom :)

oraz najnowszą Brada Thora z serii ze Scotem Harvathem - też bardzo dobra i też trzyma poziom

czekam na najnowszą książkę Tess Gerritsen z serii o Rizzoli & Isles i nie mogę się doczekać :) - ma wyjść 15 sierpnia:

myszowata Wysłany: 2017-07-25, 16:24   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Czemu ja dopiero teraz odkryłam Jacka Reachera :rotfl: ?? właśnie jesteśmy od tygodnia nad morzem i już pochłonęłam 4 tomy :cwaniak: został moim idolem :love: :lizak: (Tom Cruise w ekranizacji to jakaś masakra i koszmarna pomyłka)

z innego klimatu: ostatnio kilka kryminałów z klimatem początku XX wieku. Katarzyna Kwiatkowska "Zgubna trucizna" - historyczny Poznań, powieść dobra ale wcześniejsze lepsze, za spokojna, a potem nagle jakoś tak szybko zakończenie. I Maryla Szymiczkowa "Tajemnica domu Heclów" - tu z kolei Kraków, też fajnie się czyta, ale wrażenie totalnej nierealności mi towarzyszyło :oczami:

kamila-t Wysłany: 2017-07-25, 18:46   

W listopadzie ma się pojawić nowa Lackberg - "Czarownica" :)

We wrześniu z kolei zostanie wydana piąta książka w serii Millennium "Mężczyzna, który gonił swój cień" - "to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.. "

Lexa Wysłany: 2017-08-21, 10:40   

Lexa napisał/a:

czekam na najnowszą książkę Tess Gerritsen z serii o Rizzoli & Isles i nie mogę się doczekać :) - ma wyjść 15 sierpnia:

wyszła, ale jest tak strasznie droga, że jeszcze sobie muszę na nią poczekać aż cena spadnie :masakra:

Odpowiedz do tematu