Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
suplementy diety na odchudzanie
Autor Wiadomość
madziarka Wysłany: 2017-06-24, 06:56   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ostrzeżeń:
 3/3/6
ja kupiłam sobie herbaty [...] (oczywiście z polecenia. W pracy koleżanka mi taką poleciła sama na nią bym nie wpadła) Jest dobra w smaku dodatkowo pomaga spalić tkankę tłuszczową. Są różne rodzaje. Każda coś dla siebie znajdzie.
edytowałam podejrzenie reklamy, markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-06-26, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

tamirra Wysłany: 2017-07-12, 08:27   

Właśnie miałam pytać o herbaty, coś pomagają? Jakich składników szukać żeby przyspieszyły spalanie tłuszczyku, bo wiadmo że bez ćwiczeń to i tak się nie obędzie

esoes Wysłany: 2017-07-12, 12:33   
Net włączony- gar z zupą spalony

tamirra napisał/a:
Właśnie miałam pytać o herbaty, coś pomagają? Jakich składników szukać żeby przyspieszyły spalanie tłuszczyku, bo wiadmo że bez ćwiczeń to i tak się nie obędzie

Co najwyzej mogą przeczyszczac. To jedyna pomic w odchudzaniu ze strony herbatki.

MartynaAchtelik Wysłany: 2017-07-12, 12:43   

Nie jestem przekonana, czy suplementy na odchudzanie to dobre rozwiązanie. Odchudzanie powinno przede wszystkim wynikać z ograniczenia ilości jedzenia oraz większej aktywności fizycznej. Raczej byłabym bardziej skłonna rozpocząć suplementację, która wzmacnia organizm. Przykładowo wrzucę reklamę, a co! Mimo wszystko nie jestem zwolenniczką suplementów diety na odchudzanie.
Zawsze można wspomóc się herbatą oraz naturalnymi ziołami, które przyspieszą metabolizm.

Wycięłam link reklamowy. markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-07-12, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  

CoCosanka Wysłany: 2017-07-13, 22:08   

esoes napisał/a:
tamirra napisał/a:

Co najwyzej mogą przeczyszczac. To jedyna pomic w odchudzaniu ze strony herbatki.

To nie prawda że przeczyszczają, wszystko zależy jak organizm zadziała. Ja pije herbate, jest smaczna . ostatnio nawet jak te upały są to wspaniała jest schłodzona lub z lodem . Bardzo orzeźwiające są i fajnie działaja na sylwetke :-) I co ważnie nie chemia.

Edytowałam treść niezgodna z regulaminem. Markdottir, moderatorka forum.
Ostatnio zmieniony przez markdottir 2017-07-16, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

esoes Wysłany: 2017-07-14, 00:44   

Ni nie pomyslałam... przecie herbatka modeluje i rzezbi sylwetke. Jakie tam przeczyszczanie :zabawa:

esoes Wysłany: 2017-08-14, 10:15   

Mysle ze na stronie moze byc wirus.

proAndrzej Wysłany: 2018-01-24, 08:13   

Mogę polecić Berrator. Bardzo skuteczny suplement diety. Mnie przede wszystkim pomógł skutecznie pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Dodatkowo przy regularnym treningu i zbilansowanej diecie dużo łatwiej udało mi się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej. Gdyby ktoś chciał więcej poczytać o tym suplemencie, to odsyłam do tekstu na http://www.domzdrowia.pl/berrator-spalacz-tluszczu
W moim przypadku Berrator bardzo dobrze wpłynął na poprawę metabolizmu i skutecznie zahamował apetyt.

Odpowiedz do tematu