Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
meska moda
Autor Wiadomość
Alfa Wysłany: 2014-02-11, 10:52   meska moda
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Chyba nie ma takiego wątku, a za chwilę matki synow przeniosą się z dziecięcych działów sklepowych.

Właśnie poszukuję koszuli sztruksowej-takiej cieplejszej dla pana w wieku 60lat.

Antka Wysłany: 2014-02-13, 06:34   

Forumowy wyjadacz

Alfa napisał/a:
matki synow przeniosą się z dziecięcych działów sklepowych

Jak bedzie czas sie przeniesc z dzieciecego do doroslego sklepu, to syn sobie - mam nadzieje - sam zacznie kupowac ubrania.

Ale z ciekawosci to kupujecie ubrania mezom, ojcom i doroslym (no, od wieku nastoletniego) synom?

Kinia Jones Wysłany: 2014-02-13, 06:50   

Starsza Kobieta

Antka napisał/a:
Ale z ciekawosci to kupujecie ubrania mezom, ojcom i doroslym (no, od wieku nastoletniego) synom?
Z mężem jeżdzę na zakupy ciuchowe i wtedy mu doradzam. Ale tak żebym sama z siebie mu coś kupiła do ubrania to się nie zdarza (oprócz koszulki z fajnym napisem, którą kupiłam mu na prezent kiedyś).
Za to jego mamie zdarza się jeszcze czasami coś mu kupić (np. bieliznę, skarpetki) co mnie za każdym razem zadziwia :oczami:

Oleta Wysłany: 2014-02-13, 07:12   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z forum na G!
Kinia Jones napisał/a:
żebym sama z siebie mu coś kupiła do ubrania to się nie zdarza (oprócz koszulki z fajnym napisem, którą kupiłam mu na prezent kiedyś).

Ja tak samo. I tak nie trafię w jego gust, który jest bardzo sprecyzowany. Każde z nas samo zaopatruje się w odzież. ;)

Ludzie, którzy traktują samych siebie zbyt poważnie, mają smutne życie!

Evvie Wysłany: 2014-02-13, 08:03   

Poważnie uzależniona

Ja często kupuję mężowi ubrania ale tylko jeśli jestem na 100% pewna, że mu przypadną do gustu.
Zazwyczaj są to koszulki albo bluzy.

Poza tym zdarza mi się go zachęcać do kupna jakiejś rzeczy pokazując on-line i jeśli podoba się to klikam.

Aleksander 2006 Alicja 2008

Jo76 Wysłany: 2014-02-13, 08:39   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: Gimbla
Antka napisał/a:

Nie - maz jest dorosly, wie gdzie sa sklepy :oczami: .

Banda
Z K i E

Zmora Wysłany: 2014-02-13, 10:11   

Starsza Kobieta

Antka napisał/a:

Mężowi w ciemno kupuję slipy, skarpetki, piżamy i koszule z kołnierzykiem - zwykle dlatego, że widzę dramatyczne braki albo wpadam na jakąś okazję. Na resztę zakupów chodzimy razem, ale wtedy sam sobie wybiera, ja tylko oceniam i mam prawo sprzeciwu. Sam z siebie dość dobrze ocenia stan swojej garderoby i wie, co ma kupić. W moim domu rodzinnym było podobnie, ale jednak mama więcej kupowała dla taty, a on mniej troszczył się o zawartość szafy. Temat zaczął lepiej ogarniać, gdy się stał mniej aktywny zawodowo. Wydaje mi się, że z nastoletnim synem będę chodziła na zakupy i kupowała mu tylko to, co będę w stanie przełknąć, czyli na koszulkę z czaszką będzie musiał odłożyć sobie sam.

darkbulka Wysłany: 2014-02-13, 14:42   
Starsza Kobieta

a ja kupuje wszystko :masakra: mojemu mezowi nigdy nic nie potrzeba, malo tego, on w ogole nie przywiazuje wagi do ciuchow. Kiedys poszedl kupic sam sobie koszule i potem wysylal mi fotki jak w niej wyglada i ktora ma wybrac :oczami: coz, ten typ tak ma, a ja nie narzekam ;)

Evvie Wysłany: 2014-02-13, 15:06   

Poważnie uzależniona

Ale dlaczego założyłaś worek na głowę Dark ?

Ja uwielbiam zakupy ciuchowe, mój mąż nie znosi. Nie widzę powodu dlaczego miałabym nie kupić mu czegoś. Bycie dorosłym nie ma tu nic do rzeczy.
Co innego spodnie czy buty, bo miałabym kłopot z rozmiarem.

Ja nie znoszę jeżdżenia z samochodem na myjnię czy mechanika .... każdy robi to co lubi i tyle :zawstydzony:

Aleksander 2006 Alicja 2008

kometa Wysłany: 2014-02-13, 15:26   

Starsza Kobieta

Ja doradzam przy zakupach raczej ;) Na wlasna reke to moge co najwyzej majtki i skarpetki kupic.

annika Wysłany: 2014-02-13, 15:35   

Net włączony- gar z zupą spalony

Evvie napisał/a:
Ja uwielbiam zakupy ciuchowe, mój mąż nie znosi.

u nas podobnie ;) Mąż nigdy niczego nie potrzebuje, a informacja o ewentualnej wizycie w galerii musi wyjść ode mnie przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, żeby zdążył się psychicznie przygotować ;) Dlatego wypracowaliśmy sobie niezawodny plan :cwaniak: Otóż ja kupuję mu ubrania (ale tylko w sklepach w których można zwracać ;) , przynoszę do domu i jeśli mu się spodoba to zostaje a jak nie to zwracam :) Mąż zadowolony bo nie musi po galeriach latać a i ja nie narzekam, bo przy okazji coś dla siebie czy dziecka wypatrzę.

Evvie napisał/a:
Co innego buty, bo miałabym kłopot z rozmiarem.

często kupuje sam, ale mi też się zdarza mu kupić buty w dwóch rozmiarach i potem jedne oddać ;)

darkbulka Wysłany: 2014-02-13, 17:52   
Starsza Kobieta

Cytat:

Ale dlaczego założyłaś worek na głowę Dark ?

bo to moze byc odebrane jako nie meskie czy cus ;)

annika napisał/a:
Dlatego wypracowaliśmy sobie niezawodny plan :cwaniak: Otóż ja kupuję mu ubrania (ale tylko w sklepach w których można zwracać ;) , przynoszę do domu i jeśli mu się spodoba to zostaje a jak nie to zwracam :) Mąż zadowolony bo nie musi po galeriach latać a i ja nie narzekam, bo przy okazji coś dla siebie czy dziecka wypatrzę.

robie tak samo, ale i tak wiekszosc rzeczy kupuje przez neta, lacznie z butami i spodniami. Dodam, ze u nas problem jest taki, iz maz ma 203cm i 49rozmiar buta wiec stacjonarnie to ma maly wybor.....
Evvie napisał/a:

Ja nie znoszę jeżdżenia z samochodem na myjnię czy mechanika .... każdy robi to co lubi i tyle :zawstydzony:

racja, u nas ten sam podzial :hyhy:

figa Wysłany: 2014-02-20, 10:19   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Jak do nas trafilas?: z g.;)
Kupuję prawie wszystko :rotfl: bo mąż A nienawidzi zakupów B nie ma na nie czasu.Kupuję głównie w necie i w 90% trafiam w gust i rozmiar.

Wczoraj kupiłam w TS kurtkę, która podobała nam się od dawna :hyhy: ostatnia i w bardzo przyjemnej cenie :cool2:

kurtka

darkbulka Wysłany: 2014-02-20, 10:39   
Starsza Kobieta

ok, wszystko fajnie, ale....gdzie kupujecie rzeczy dla wysokich i szczuplych facetow? jakies fajne strony? sprawdzone firmy?
to samo tyczy sie obuwia w rozm 49.....polecacie cos? do tej pory sprawdzaja sie ecco, wytryzmale i wygodne. wojasy kiepsko wypadaja, neovision zdzieraja sie natychmiast.....jakies inne marki?
i jeszcze jedno, jakie firmy, oprocz Big Star produkuja spodnie w rozm 36 pas i 38 dlugosc???

darkbulka Wysłany: 2014-02-20, 11:10   
Starsza Kobieta

takie cos znalazlam, znacie moze?
http://letterfashion.com/pl/17-spodnie-bawelniane

Odpowiedz do tematu