Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
meska moda
Autor Wiadomość
Agnes
[Usunięty]
Wysłany: 2015-05-02, 17:03   

Dziewczyny, możecie polecić dobre jakościowo męskie paski do spodni? Do tych eleganckich oraz jeansowych?
Jakieś sklepy on-line lub stacjonarne.

darkbulka Wysłany: 2015-05-24, 17:45   
Starsza Kobieta

zamowilam dla mojego ponad 2m meza, licze, ze beda dobre :oczami:

w ogole super spodnie sa w tym sklepie, moze komus sie przyda taka informacja :hyhy:

Kary Wysłany: 2015-05-25, 06:07   

Starsza Kobieta

darkbulka, co to za sklep?

Przy okazji - szukam firm, które mają w ofercie marynarki męskie (na lato), w wersji slim i dla wysokiego faceta ;) Sieciówki niestety odpadaja - rękawy do łokcia :]

Łobuz Maksymalny
Miko

Madziara*x Wysłany: 2015-05-25, 08:15   

Forumowy wyjadacz
Dream's for sale ...

Jak do nas trafilas?: G.
Te pierwsze fajne... ale za odważne jak dla mojego ;)
A podrzucisz sklep ? Bo mój fan od kilku lat spodni z Top Secret, ostatnio coś nic nie może wypatrzyć ;)

Kary, nie wiem o jaki ci styl chodzi i czy musi być "markowa", ale na pocz. roku, zamawiałam na allegro
marynarki, właśnie slim, w 3 kolorach. I mój M. średni jest, z 175cm, i po przymierzeniu rękawy duużo za długie ;)
Więc może w sam raz dla Twojego. Firma jakoś Danley, Daneley... coś takiego.

edit. już widzę sklep ;) Benevento... żal mi wydać 3 stówy na spodnie, jak mój niszczy szybciej niż ja zamawiam ;)

darkbulka Wysłany: 2015-05-25, 10:09   
Starsza Kobieta

wlasnie, to
http://www.benevento.pl/
Madziara*x napisał/a:
żal mi wydać 3 stówy na spodnie,

eee te letnie sa tansze, do tego 30% znizki dla nwoych klijentow...
no i my nie mamy zbytniego wyboru, ze wzgledu na wzrost :masakra: do tego maz leci do Japonii i na gwalt potrzebuje dlugich cienkich spodni, bo tam mega goraco...
Madziara*x napisał/a:
mój M. średni jest, z 175cm, i po przymierzeniu rękawy duużo za długie ;)

jest pewien problem, poniewaz w 99% wraz ze wzropstem numeracji, typu L czy xxxxL, idzie wzrost obwodu, ale juz dlugosc rekawo w ogole :masakra: takze dla mojego meza czesto marynarki sa w pasie za duze, w rekawach za krotkie....
Kary, zobacz tutaj, robia na zamowienie, my mamy stad 2 pary spodni-sa super
http://letterfashion.com/pl/6-garnitury

a co do garniturow, to udalo nam sie z marszu kupic w outlecie, marki ALbione, o taki

trzeba bylo tylko nogawki odlozyc. w szoku bylismy normalnie.

Pani w Willsor nam tez ostatnio mowila, ze maja robic marynarki dla wysokich i szczuplych (tam koszule kupowalismy i pytalismy o to)..

Kary Wysłany: 2015-05-25, 10:19   

Starsza Kobieta

darkbulka napisał/a:
jest pewien problem, poniewaz w 99% wraz ze wzropstem numeracji, typu L czy xxxxL, idzie wzrost obwodu, ale juz dlugosc rekawo w ogole takze dla mojego meza czesto marynarki sa w pasie za duze, w rekawach za krotkie...

O dokładnie. Przy czym przy większości sieciowych rozmiar się kończy na 54, a w te W. się nawet nie wbije w ramionach :]

Madziara*x napisał/a:
Kary, nie wiem o jaki ci styl chodzi i czy musi być "markowa", ale na pocz. roku, zamawiałam na allegro
marynarki, właśnie slim, w 3 kolorach

Musi pasować ;) i nie kosztować majątku. Czy ona będzie markowa czy nie, to już sprawa drugorzędna. Plus raczej nie typowo garniturowe.

Madziara*x napisał/a:
I mój M. średni jest, z 175cm,

No mój mąż ma ponad 20 cm więcej :masakra: Kupić coś z odpowiedniej długości rękawem to jest wyzwanie.

darkbulka napisał/a:
Kary, zobacz tutaj, robia na zamowienie, my mamy stad 2 pary spodni-sa super
http://letterfashion.com/pl/6-garnitury

Dzięki, sprawdzę :)

Łobuz Maksymalny
Miko

alexa Wysłany: 2015-05-25, 22:21   

Starsza Kobieta

Kary napisał/a:

Przy okazji - szukam firm, które mają w ofercie marynarki męskie (na lato), w wersji slim i dla wysokiego faceta ;) Sieciówki niestety odpadaja - rękawy do łokcia :]

Kary a wysoki to? Moj syn ma jakies 1,90 i jak szukalam dla niego teraz marynary i spodni na bierzmowanie to najfajniejsza marynarka i spodnie jakie znalazlam były o dziwo w H&M - wlasnie slim. Tylko o ile marynara była dobra tak spodnie pasujące na szerokosc za krotkie :kwasny: A kolejne juz sporo za duze i skompletować tego nie moglam. Gdybym miala kupowac samą marynarę to wzięlabym tamtą bez dwoch zdan. I mam na mysli typowo elegancką marynarkę.

Kary Wysłany: 2015-05-26, 05:45   

Starsza Kobieta

alexa napisał/a:
Kary a wysoki to?

196 :masakra: Plus dłuuugie łapska - marynarka z hm miała zdecydowanie za krótki rękaw.

Łobuz Maksymalny
Miko

samośka Wysłany: 2015-06-11, 13:44   koszulka z tatuażami
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja bym strasznie chciała kupić mojemu facetowi taki tshirt z tatuażami na rękawach :D Widziałam to gdzies w internecie,albo w TV u tych gości z Ani Mru Mru i padłam. Super sprawa, a akurat mój chłopak bedzie miał pod koniec czerwca urodziny,więc miałabym prezent. Tylko wie któraś z was gdzie ja coś takiego dostanę??

Puuu Wysłany: 2015-08-06, 11:41   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

dziewczyny polećcie jakieś t-shirty dobrej jakości. właśnie staram się spakować męża bo w sobotę wpadnie tylko wymienić walizki w domu i okazuje się, że większość muszę powywalać. najlepiej w cenie do 50zł za szt bo pewnie nawet te dobre nie pociągną u nas za długo... zależy mi żeby po pierwszym praniu nadawały się jeszcze do założenia.
z sieciówek to proszę o konkretne modele bo z obserwacji mojej wychodzi, że tam często bawełna bawełnie nierówna....

markdottir Wysłany: 2015-08-06, 11:50   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

:rotfl: Po wielu praniach najlepiej wyglądają u mego męża t-shirty z lidla i pantuniestał. Najgorzej z reserved.

http://pantuniestal.com/sklep/dla-panow/t-shirty/

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

darkbulka Wysłany: 2015-08-06, 11:52   
Starsza Kobieta

a u nas najlepiej sprawdzaja sie z Big Star. Jedyne, ktore trzymaja fason i do tego sa z super bawelny. Mozna spokojnie kupic za mniej niz 50zl. Ja ostatnio w outlecie kupilam za 15zl/szt, a tak to on-line zamawiam ze znizkami

Asik0011 Wysłany: 2015-08-06, 12:35   

Poważnie uzależniona

Ja polecam t-shity z Medicine. Kupuję mężowi jak i czasami swojemu tacie.

Długo też użytkowane są koszulki z F&F.

Nabla Wysłany: 2015-08-06, 13:01   

Starsza Kobieta
Every man must dine

Tez polecam lidlowe, jesli maja byc strice pod koszule, to szczegolnie te z karbowanej bawelny (srednio sie nadaja samodzielnie bo maja za duzy dekolt)

"Ruszaj się, Bruno! Idziemy na piwo!"
"Jadźka! Chodu! Bierz kożuch! Ojce idą!"

Madziara*x Wysłany: 2015-08-06, 13:17   

Forumowy wyjadacz
Dream's for sale ...

Jak do nas trafilas?: G.
A u mnie wyłącznie Top Secret ;) I to większość po 20-30 zł :hyhy:

Odpowiedz do tematu