Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
meska moda
Autor Wiadomość
Puuu Wysłany: 2015-08-06, 13:36   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

dzięki :) przejadę jutro przez outlet big stara jak nic ciekawego nie znajdę to zajrzę do medicine i ts. pantuniestal trochę za drogi i do tego potrzebuję na już, ale jeśli są fajne jakościowo to pewnie zamówię jedną czy dwie

alaalicja Wysłany: 2015-08-07, 13:28   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

hmm, jakbym miała coś dodać to może ten uznane za reklame/carol , trafiłam na niego przypadkiem szukając balerin dla siebie :ok:
Ostatnio zmieniony przez carol 2015-08-12, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  

bluevelvet27 Wysłany: 2015-09-09, 12:46   

Ja jedną rzecz powiem. Moda męska to jakiś żart. Jak widzę tych lalusiów to naprawdę, przychodzi mi na myśl. Taki "facet" ma być w przyszłości mężem i ojcem moich dzieci?

To jakiś żart.

verdinna Wysłany: 2016-11-10, 06:57   
Rozrywka w eterze -głupawka mnie bierze

Zgadza się, ale na szczęście są jeszcze prawdziwi faceci:) ja mam nadzieję, że jednak trend się zmieniać będzie w tym dobrym kierunku:)

Marcinka Wysłany: 2017-02-25, 14:25   

Jak do nas trafilas?: wyszukiwarka
Też jestem przerażona w jakim kierunku idzie moda męska.. Rurki zdecydowanie nie dla faceta.. Zdecydowanie wolę klasykę. W niczym facet tak dobrze nie wygląda jak w dobrym garniturze albo białej, prostej koszuli :) .
A właśnie, jak koszule to jakie?

rozmowy..

Hefajstos Wysłany: 2017-03-09, 18:14   

Witam Panie! Sam nie wierze że to pisze ale w sumie potrzebuje pomocy a kto jak nie kobiety lepiej znają się na dzieciach. Jestem samotnym ojcem wychowującym dziecko chłopczyka a na modzie znam się najmniej. Mój syneczek ma już 8 lat i chce sie podobać klasie wiadomo, trzeba zaimponować rówieśnikom mogłybyście mi pomóc i pokazać lub wytłumaczyć mi mniej wiecej jak dzieciaka ubierać żeby nie narobić mu wstydu? z góry dziękuję i pozdrawiam :D

babka2 Wysłany: 2017-03-13, 12:41   

Marcinka napisał/a:
Też jestem przerażona w jakim kierunku idzie moda męska.. Rurki zdecydowanie nie dla faceta.. Zdecydowanie wolę klasykę. W niczym facet tak dobrze nie wygląda jak w dobrym garniturze albo białej, prostej koszuli :) .
A właśnie, jak koszule to jakie?

Jaka ? To chyba zależy wszystko od gustu, dodam że nie ma koszul z krótkim rękawem, tzn są ale jak koszula to tylko z długim rękawem, krótki rękaw pasuje do skarpet i sandałów jedynie.

markdottir Wysłany: 2017-03-14, 07:56   

Starsza Kobieta
Wojtek, lat 12 i pogodynka

Hefajstos, zajrzyj tu http://babiniec-cafe.pl/v...9f0b209#2379906

Madame rośnie i Mademoiselle też
1% dla Patryka

esoes Wysłany: 2017-03-14, 21:22   
Net włączony- gar z zupą spalony

bluevelvet27 napisał/a:
Ja jedną rzecz powiem. Moda męska to jakiś żart. Jak widzę tych lalusiów to naprawdę, przychodzi mi na myśl. Taki "facet" ma być w przyszłości mężem i ojcem moich dzieci?

To jakiś żart.

W kwestii wyboru męża i ojca mozesz miec odrobine do powiedzenia. Jakkolwiek feministycznie mize to zabrzmiec: wybir rowniez nalezy do Ciebie.

esoes Wysłany: 2017-03-14, 21:23   
Net włączony- gar z zupą spalony

Hefajstos napisał/a:
Witam Panie! Sam nie wierze że to pisze ale w sumie potrzebuje pomocy a kto jak nie kobiety lepiej znają się na dzieciach. Jestem samotnym ojcem wychowującym dziecko chłopczyka a na modzie znam się najmniej. Mój syneczek ma już 8 lat i chce sie podobać klasie wiadomo, trzeba zaimponować rówieśnikom mogłybyście mi pomóc i pokazać lub wytłumaczyć mi mniej wiecej jak dzieciaka ubierać żeby nie narobić mu wstydu? z góry dziękuję i pozdrawiam :D

A co to znaczy podobac sie klasie?
Moze zapytaj dzieciaka...

genowefa-pigwa Wysłany: 2017-04-24, 13:47   

Przecież to dorośli mężczyźni, chyba sami potrafią sobie kupić. Chyba że szukacie czegoś na prezent... :)

ewaboberr Wysłany: 2017-10-31, 14:48   

MomOfDestruction

Jak do nas trafilas?: katalogi
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Mam dobre doświadczenia z Regattą, dlatego zastanawiam się nad kupnem takiej kurtki dla faceta. On jest raczej przekonany, a ja sama nie wiem. Co sądzicie? https://regatta.pl/andram-ii-p3853? :niepewny:

Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy

bernadetka Wysłany: 2017-11-28, 00:51   

Ostrzeżeń:
 3/3/6
mnie się szalenie podobają te polskie garnitury Kubenz, super jest ta marka https://kubenz.pl/garnitury.html

Lussy Wysłany: 2018-01-17, 12:32   

Szkoda, że nie wszyscy panowie dbają o swój wygląd, o modzie już nie wspominając.

Jestem jedną z miliardów ludzkich historii...

Odpowiedz do tematu